Apsauginės priemonės dekoruotos Jūsų įmonės logotipu ar užrašu

Dėl 2019 metais prasidėjusios viruso COVID-19 pandemijos pasaulinės sveikatos organizacijos rekomendacijomis, o kartais ir šalies vyriausybės numatyta privaloma tvarka turime dėvėti spcelias apsaugines priemones, t. y. apsauginius veidą dengiančius skydelius, apsaugines veido kaukes, o rankas dezinfekuoti antibankteriniu dezinfekavimo skysčiu. Paisant visų valstybės valdžios bei pasaulio sveikatos organizacijos nurodymų galime sumažinti riziką užsikrėsti orolašeliniu būdu plintančiu virusu. Būkime sąmoningi ir prisidėkime prie savo bei kitų sveikatos išsaugojimo. Dėvėkime mažinančias susirgimo riziką apsaugines priemones, dovanokime jas kitiems. 

Pas mus galite įsigyti apsauginių veido skydelių, apsauginių veido kaukių bei buteliukų su antibakteriniu skysčiu. Ant visų minėtų gaminių galime uždėti reklaminę spaudą - logotipą ar užrašą. 

Apsauginės priemonės  Yra 27 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Veido skydeliai

  Dėl viruso plitimo prevencijos dažnai naudojama ir labai efektyvi apsaugos priemonė - veido skydelis. Dėvėti tik apsaugines veido kaukes maksimaliai apsaugai negana. Viruso dalelės gali plisti ir per akių ašarų liaukas, ausis. Todėl apsauginiai veido skydeliai dengia būtent viršutinę galvos dalį. Mūsų veido skydeliai yra sertifikuoti pagal EU 2016/425 stanartus. Ant skydelių galime uždėti nedidelį logotipą, kad netrukdytų matomumui ir būtų aišku, kieno iniciatyva buvo pagaminti. 

  Dėl skydelių kiekių sandėlyje, kainos ir pristatymo termino teirautis telefonu, el. paštu arba pildant užklausos formą. 

 • Veido kaukės

  Dėl COVID-19 grėsmės esame priversti vis dažiniau dėvėti apsaugines priemones. Viena iš jų - apsauginės veido kaukės. Matydami užsienio turistus iš rytų kraštų, tokių šalių, kaip Kinija, Japonija, Korėja turėjome pastebėti dažnai pasitaikantį veido apdangalą - higienos atributą, t. y. veidus dengiančias kaukes. Norėdami apsisaugoti nuo oru plintančių viruso dalelių ir bakterijų užsieniečiai buvo įpratę dėvėti kaukes. Dėl pasaulinės pandemijos ši apsauginė priemonė tapo būtina beveik visose šalyse, tarp kurių ir Lietuva. Nors iš pradžių buvo vertinta prieštaringai bei dvejota dėl veido kaukių efektyvumo, vėliau buvo nuspręsta, kad tinkamai dėvimos apsauginės veido kaukės sumažina tikimybę užsikrėsti oru plinančiu virusu iki 70 proc. ir  sumažina tikimybę užkrėsti aplinkinius beveik 90 proc. 

  Apsaugines veido kaukes galime skirti pagal paskirtį: vienkartinės arba daugkartinio naudojimo. Medžiagos tankį bei vidinių sluoksnių-elementų kiekį: viengubos, dvigubos, trigubos ir t.t... Taip pat labai svarbu iš kokios medžiagos yra siuvamos kaukės: lininės veido kaukės, neopreno kaukės, trikotažinės, neaustinio pluošto kaukės. Dar kaukes galime klasifikuoti pagal kaukių modelius bei formas. 

  Rūpindamiesi jūsų pačių, jūsų artimųjų, kolegų, partnerių ar klientų saugumu, norime pasiūlyti UAB "Mako reklama" užsakymu siuvamų veido kaukių iš sertifikuoto trikotažo su sidabro jonais. Trikotažas turi: OEKO-TEX sertifikatą, o patys gamintojai sertifikuoti pagal tarptautinius ISO 9001:2015 ir 14001:2015 standartus. Antibakterinis audinys, 100 % medvilnė, pralaidus orui, todėl nesikaupia drėgmė ir lengva kvėpuoti. Švelnus audinys puikiai prisitaiko prie veido odos ir jos nedirgina. Daugkartinio skalbimo pluoštas - sidabro jonai išsilaiko iki 30 skalbimo kartų. Šios kaukės pagal modelį gali būti su klostėmis arba lygios. Daugiausia siuvame dviejų sluoksnių kaukes ant ausų užtempiamas gumelėmis. 

  Kitos labai smagios ir populiarios veido kaukės siuvamos iš neopreno. Tai sintetinis pluoštas iš kurio pasiūtos kaukės maloniai dėvisi, nedirgina veido, lengva kvėpuoti, o dėl vidinio sluoksnio korėtumo gerai filtruoja orą bei suteikia maksimalią apsaugą. Kaukės iš neopreno išlaiko formą, estetiškai atrodo, lengva prižiūrėti, po skalbimo greitai išdžiūsta, nesiglamžo. Neopreninės veido kaukės - puikus pasirinkimas estetikos mėgėjams. Taip pat ir ant šių kaukių galime atspausdinti Jūsų logotipą bei užrašą. 

  Galime pasiulyti ir sublimacinių veido kaukių iš kombinuoto sintetinio poliesterio ir medvilnės audinio. Sublimacinės veido kaukės yra pilnai dekoruotos pagal pasirinktą maketą. Sublimacija dekoruojama medžiaga ir vėliau karpoma bei siuvamos kaukės. Taip galite ant kaukės perkelti visą norimą paveikslėlį. 

  Visas kaukes galite įsigyti su logotipo spauda arba be jos. Dėl minimalių užsakomų kiekių, sandėlio likučių ir kainų prašome teirautis el. paštu info@makoreklama.lt arba pildant užklausos formą esančią šalia prekės. 

 • Antibakterinis skystis

  Sveikatos asociacijos teigimu, rankų higiena - pati geriausia priemonė prieš viruso plitimą. Tačiau ne visada ir ne visur yra galimybė nusiplauti rankas su muilu. Tokiu atveju, geriausia išeitis yra su savimi turėti buteliuką antibakterinio dezinfekcinio skysčio. Juo galite pasirūpinti ne tik patys sau, bet ir aprūpinti Jums brangius žmones, kolegas, klientus, verslo partnerius. O logotipas ant buteliuko, kaip žinutė primins apie Jus ar Jūsų įmonę. Antibakterinio skysčio buteliukas netikėtai išpopuliarėjusi dalomoji reklaminė priemonė. 

  Logotipą ant buteliuko spausdiname tampografijos būdu pagal iš anksto suderintą maketą. 

Rodoma 1 - 24 iš 27 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 27 dalykų

Apsauginės priemonės