Iki Kalėdų liko!

reklaminiai atšvaitai su logotipu

Reklaminis atšvaitas padės viešinti Jūsų įmonės logotipą, kadangi bus matomas tamsiuoju bei šviesiuoju paros metu. Tai nedaug investicijų reikalaujantis reklamos būdas.

Mes Jums galime pasiūlyti minkštus ir kietus atšvaitus - pakabukus, žaislus vaikams bei atšvaitinius rūbus kurie pravers lauke dirbantiems žmonėms. Taip pat atšvaitines liemenes kurias dažnai dėvi dviratininkai.

Reklaminius atšvaitus galime pagaminti pagal Jūsų logotipo forma.

Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.
Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį.

Atšvaitai  Yra 73 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Atšvaitiniai pakabukai...

  Reklaminiai atšvaitai bei atšvaitinės apyrankės su Jūsų logotipu gali būti šauni dovana įvairių renginių ir švenčių metu. Dovanodami atšvaitą ne tik padarysite reklamą savo įmonei, bet ir prisidėsite prie saugaus eismo tamsiu paros metu. Spaudos būdas – tampografija. Minimalus atšvaitų su logotipo spauda užsakymo kiekis – 100 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

 • Atšvaitinės liemenės

  Reklaminės atšvaitinės liemenės - puiki dovana dviratininkams ir tamsiuoju paros metu, keliuose dirbantiems žmonėms. Pasirūpinkite  darbuotojų saugumu reprezentuodami savo įmonę su mūsų siūlomomis darbinėmis liemenėmis. Minimalus atšvaitinių liemenių su spauda užsakymo kiekis - 50 vnt. Kainos teiraukites telefonu arba el. paštu.

 • Rūbai su atšvaitu

  Reklaminiai rūbai su atšvaitu pravers tamsiuoju paros metu lauke dirbantiems žmonėms. Pasirūpinkite darbuotojų saugumu reprezentuodami savo įmonę su mūsų siūlomais atšvaitiniais rūbais. Minimalus rūbų su atšvaitu ir Jūsų logotipo spauda užsakymo kiekis - 50 vnt. Kainos teiraukites telefonu arba el. paštu.

 • Žaislai su atšvaitu

  Reklaminiai atšvaitiniai žaisliukai pradžiugins kiekvieną mažąjį bei pasirūpins, kad Jie būtų pastebimi keliuose. Mes padėsime dekoruoti atšvaitinius žaisliukus Jūsų logotipu arba reprezentuojančiu užrašu.  Minimalus užsakymo kiekis - 50 vnt. Kainos teiraukites telefonu arba el.paštu.

Rodoma 1 - 24 iš 73 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 73 dalykų

Atšvaitai