Reklaminiai atšvaitai, atšvaitinės liemenės ir pakabukai

Reklaminiai atšvaitai, atšvaitinės liemenės ir pakabukai

Per radijo ir televizijos žinias vis girdime, kaip vienos ar kitos nelaimės nebūtų įvykę, jeigu pėstieji ar dviratininkai būtų segėję atšvaitą. Tiek mūsų, tiek ir užsienio šalių mastu norint išspręsti šią problemą visuomenė šviečiama apie atšvaito segėjimo būtinybę prieblandoje ar tamsiu paros metu. Turbūt daug kartų girdėtas šūkis: „atšvaitas gali išgelbėti gyvybę“.

Prisidėdami prie šios akcijos ir švietimo norime padėti apsirūpinti šviesą atspindinčiais daiktais: atšvaitiniais darbo rūbais, atšvaitinėmis liemenėmis, atšvaitinėmis kepurėlėmis, plastikiniais atšvaitais, atšvaitais pakabukais, atšvaitinėmis juostomis. Jeigu suaugę yra atidesni eismo dalyvai bei labiau gali savimi pasirūpinti patys, tai vaikai, kaip tik ta amžiaus grupė, kuria turime pasirūpinti mes – suaugusieji. Vaikas segėdamas minkštą atšvaitą žaisliuką, dėvėdamas apyrankę – atšvaitą, kietą atšvaitą pakabuką, vilkėdamas vaikišką atšvaitinę liemenę ne tik jausis saugus, pastebimas, bet ir svarbus.

Gal iš karto išgirdus daug kam gali pasirodyti keista, tačiau rekomenduotume ir savo augintiniams uždėti atšvaitą. Juos taip pat gali išgelbėti nuo sužalojimo ar nelaimės, jeigu šuniukas ar kačiukas tamsiu paros metu bus su atšvaitu.

Be abejo, stebėdami kai kurių nerūpestingų suaugusiųjų, kaip eismo dalyvių elgesį, pastebime, jog svarbus ne tik atšvaito įteikimas, bet ir pasakojimas apie jo svarbą. Daugelis prisipažįsta, jog turi atšvaitinę liemenę, skėtį su atšvaitine juostele ar rankena, šviesą atspindintį rūbą, atšvaitinę apyrankę ar atšvaitą pakabuką kažkur namie spintoje, stalčiuje ar sandėliuke. Daugeliui pasirodys juokinga, tačiau tai visiškas aplaidumas, kai atšvaitas turimas, bet nenaudojamas.

Gera žinia ir tai, jog atšvaitas gali būti puikus reklaminis atributas, verslo dovana. Jeigu norite parodyti, jog Jūsų bosas, kolega, verslo partneris ar darbuotojai Jums rūpi, atšvaitas nebrangi priemonė tai padaryti. Žinoma, reikia nepamiršti, jog verslo dovana daiktas tampa tik jį dekoravus Jūsų logotipu, užrašu ar šūkiu. Taip galite paskleisti žinią apie saugumą, o kartu ir apie Jūsų įmonę, vykdomą veiklą dovanojant atšvaitus mokyklų mokiniams, sporto komandoms, renginių dalyviams. Gal būt patys to nežinodami, kam nors išgelbėsite gyvybę.

Populiariausi yra juostiniai atšvaitaiatšvaitinės apyrankės, kurias galima nešioti ant rankos ar kojos vaikščiojant, bėgiojant. Taip pat atšvaitai pakabukai. Itin populiarūs ir nebrangūs minkšti atšvaitukai pakabukai, kurie gali būti skirtingų gyvūnėlių formų: atšvaitas kiškutis, atšvaitas liūtas, meškiukas. Taip pat gali būti geometrinių figūrų formos: skritulys, trikampis, keturkampis. Kieti atšvaitai pakabukai, panašūs, kaip ant dvirašio stipinų tik kabinami ant rūbų užtrauktuko, kuprinės. Taip pat vaikų mėgstami minkšti žaisliukai pasiūti iš šviesą atspindinčios medžiagos. Minkštas pliušinis kiškutis gali būti labai ryškus reflektorius. Atšvaitas – tai ne tik naudingas bet ir madingas aksesauaras.

Atšvaitus dekoruojame UV spauda, tampografija arba šilkografija. Ant gaminamų atšvaitų spauda gali būti vidinė arba išorinė. Tiek viena, tiek kita matomumui netrukdo. Visus maketavimo darbus palikite mums. Jums tereikia atsiųsti savo logotipą ar užrašą, o mūsų dizaineris paruoš maketą – gaminio vizualą, kaip atrodys su spauda. Tik su derinę maketą ir gavę galutinį Jūsų patvirtinimą pradėsime gamybą. Užsakant didesniais kiekiais galime pasiūlyti didmeninę atšvaitų kainą. Mako reklamoje rasite gerą kainos ir kokybės santykį.

Atšvaitus, kaip ir kitas verslo dovanas, galite užsakyti internetu pildant mūsų elektroniniame kataloge esančią užklauos formą, nurodydami kiekį arba galite rašyti mums elektroniniu paštu, prisegdami logotipą. Pagamintus užsakymus galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti siuntimą į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ir kitus Lietuvos miestus bei miestelius. Didesniems užsakymams (nuo 500 vnt.) taikome nemokamą pristatymą

Atšvaitai

Yra 78 prekės(-ių).