Reklaminiai balionai su logotipo spauda | Mako reklama

Reklaminiai balionai su logotipo spauda | Mako reklama

Reklaminiai balionai - šventinis atributas, be kurio neapsieina nei viena šventė. Tai ne tik graži dekoracija, bet ir puiki priemonė priminti apie savo prekinį ženklą. Kaip manote, kodėl įmonės naudoja personalizuotus reklaminius produktus? Nes tai puikus būdas perduoti įmonės žinutę bei parodyti, kad įmonė taip pat linksma ir ne tik vaikams galima džiaugtis balionais. UAB  Mako reklamos gaminami balionai skirti ne tik įmonės gimtadieniui, įmonės atidarymo šventei ar kitai progai. Balionus galima panaudoti vaikų gimtadieniui, krikštynoms ar Jūsų vestuvėms.

Mūsų gaminami balionai draugiški aplinkai. Naudojam 100 proc. biologiškai skaidomas medžiagas balionų gaminimui. Jie suyra maždaug per metus, sunaudojami mikroorganizmų kaip maistinė medžiaga, kurie gyvena dirvožemyje, vandenyje ir ore. Kadangi rūpinamės Jūsų saugumu balionai turi ES direktyvą 20009/48/EB Intertek sertifikatą. 

Mūsų gaminami balionai tinka vaikų gimtadieniui, balionai vaikų krikštynoms, balionai vestuvėms, balionai įmonės gimtadieniui ar balionai įmonės atidarymui – balionai visoms progoms. Balionų  spalvas pasirenkate Jūs, galimos spalvos: raudoni balionai, žali balionai, mėlyni balionai, geltoni balionai, balti balionai, juodi balionai, auksiniai balionai -  spalvinė gama nesibaigia ties paminėtomis spalvomis, balionų spalvą galime parinkti pagal Jūsų įmonės logotipo spalvą, jei rengiate teminį vakarėlį pagal spalvas - mes turime, tai ko reikia -  spalvotų balionų, o kad šventė būtų dar puošnesnė ir elegantiškesnė uždėkite ant baliono vakaro frazę, jaunųjų vardus ar inicialus, datą, naujųjų metų skaičių, klubo pavadinimą – galite dėti viską net savo vardą – vardiniai balionai. Ar daug žmonių gali pasigirti turintys savo vardinių balionų? Jūs galite, jei tik susisieksite su mumis.  Spalvą pasirinkite pagal savo pageidavimus ir norus, norint pamatyti visą spalvinę gamą susisiekite su UAB Mako reklama vadybininku ir jis atsiųs visas galimas spalvas. O jei nerasite savo norimos padėsime surasti artimiausią variantą. Dėl logotipo spaudos ant balionų, galite nesibaiminti, logotipas gaunasi itin aukštos rezoliucijos, nes spausdinama specialia CMYK technologija, todėl Jūsų logotipas bus ryškus ir matomas. Turime įvairių balionų dydžių : 11”, 12”, 24”, 36” (ovalūs balionai); Valentino dienai, vestuvėms puikiai tiks 11” širdies formos balionai. Balionai gali būti kelių rūšių: matiniai balionai, blizgūs balionai, veidrodinio blizgesio balionai. Minimalus užsakymo kiekis – 250 vnt. galimybės užsakyti mažiau nėra. Į balionų kainą įskaičiuoti balionų priedai: balionų pagaliukas ir balionų karūnėlė. Jei Jūsų užsakomiems balionams su užrašais balionams su logotipu nereikia balionų aksesuarų, pasakykite tai savo vadybininkui. Gamyba gali trukti 2 savaites, šventiniu laikotarpiu balionais siūlome pasirūpinti iš anksto jau net rugsėjo mėnesį.  

Šventiniai balionai su logotipu dekoruojami vienoje pusėje iki 8 spalvų (8+0) arba iš abiejų pusių iki 4 spalvų (4+4). Dekoruoti balioną su logotipu galima keliose vietose: vienoje pusėje, dvejuose pusėse, keturiose pusėse ir ant balionų viršaus.

Lateksiniai balionai su spauda, balionai su logotipu puikiai tiks Jūsų šventei. Išsiskirkite mugėje naudodami balionus, papuoškite savo šventę, savo stendą parodoje ar tiesiog praskaidrinkite savo darbą dieną papuošdami įmonės biurą balionais.

Kaip užsakyti balionus? Gana paprasta ir lengva, susisiekite su mumis keliais variantas. Paskambinkite nurodytu numeriu +37064636556 ir pakalbėkite su UAB Mako reklama vadybininku, kuris Jums papasakos tolimus užsakymo etapus bei informuos apie vykdomas akcijas. Parašykite mums žinutę Facebook https://www.facebook.com/makoreklama/  puslapyje arba elektroniniu laišku į info@makoreklama.lt. Ką Jums reikėtų parašyti laiške? Balionų su logotipu gamybai būtina žinoti: koks kiekis Jus domina, kokios spalvos balionas Jus domina, kelių spalvų logotipas bus dedamas ir kurioje vietoje norėtumėte juos dekoruoti. Būtinai nurodykite teisingus kontaktinius duomenis, kad vadybininko laiškas ar skambutis Jus pasiektų. Klausiate kaip dėl prekių atsiėmimo? Paprasta, yra du variantai: nemokai atsiimkite pas mus ofise, mums visada malonu priimti klientus. Siuntimas į visus Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys. Balionų tikrai niekam netruks, taip pat siunčiame ir į užsienį. Papuoškite savo šventę su UAB Mako reklamos gamintais balionais!

Balionai

Yra 4 prekės(-ių).