Kategorijos

Blog navigation
 • Medvilniniai maišeliai su logotipu
  Medvilniniai maišeliai su logotipu
  44526 peržiūros

  Labai džiaugiamės, kad senos mados ir įpročiai grįžta. Vadinasi, ir seniau buvo nemažai gerų sprendimų, kuriuos nepelnytai pamiršome. Kalba eina apie daugkartinius pirkinių maišelius iš natūralių medžiagų – medvilnės, lino, džiuto, kitų audinių. Kad tokie maišeliai vėl būtų aukštumoje, reikėjo trijų dalykų:

  Plačiau
 • Puodelis su logotipu kuris Jus šildo
  Puodelis su logotipu kuris Jus šildo
  3626 peržiūros

  Būna puodeliai su logotipu, kuriuos norime kuo greičiau parsinešti namo ir paslėpti kur nors garaže, o būna tokie puodeliai, kurie atrodo šauniai ir šildo ne tik savo turiniu, bet ir estetiniu vaizdu. Ar dar ką nors galima nustebinti puodeliu su logotipu ar užrašu? Pasirodo, tai viena iš populiariausių verslo ir asmeninių dovanų Lietuvoje.

  Plačiau
 • Personalizuoti džemperiai su logotipo spauda užrašu ir paveikslėliu
  Personalizuoti džemperiai su logotipo spauda užrašu ir paveikslėliu
  3543 peržiūros

  Tinkamai parinktas rūbas turbūt geriausiai ir išsamiausiai papasakoja aplinkiniams apie asmenybę. Būtent dėl šios priežasties jaunimas ir renkasi personalizuotus džemperius su įvairiais užrašais ar paveikslėliais.

  Plačiau
 • 2024 metų darbo knygos ir kalendoriai
  2024 metų darbo knygos ir kalendoriai
  3300 peržiūros

  Kai išmanieji telefonai tapo neatskiriama mūsų buities dalimi, atrodė, kad toks dalykas, kaip darbo kalendorius, visiškai išnyks. Juk tiek daug įvairių užrašams skirtų programėlių dabar galima atsisiųsti praktiškai nemokamai. Darbo knygos ir kalendoriai ne tik kad neišnyko, bet ir pamažu tobulėja, keičiasi. 

  Plačiau
 • Kamufliažiniai marškinėliai – 2022 vasaros mada
  Kamufliažiniai marškinėliai – 2022 vasaros mada
  3284 peržiūros

  Paskutinį kartą tokį reiškinį stebėjome... ne visai seniai. Jis buvo susijęs su koronoviruso pandemija. Kai prasidėjo pandemija, daugybė žmonių pageidavo pareikšti savo poziciją apie COVID-19 ir virusą per rūbus. Tokiu būdu atsirado labai daug įvairių šūkių ir užrašų apie pandemiją, kurie atsidūrė ant marškinėlių, džemperių, maišelių, striukių ir kitų tekstilės gaminių.

  Plačiau
 • Medvilniniai maišeliai su logotipu – ieškantiems išskirtinumo
  Medvilniniai maišeliai su logotipu – ieškantiems išskirtinumo
  3063 peržiūros

  Medvilniniai pirkinių maišeliai šiandien tampa vis labiau populiarūs ir lėtai, tačiau užtikrintai išstumia plastikinius. Viena to priežastis yra jų ekologiškumas ir aukštas tvarumo lygis. Be to, jie pasižymi universalumu ir naudingumu, o medvilniniai maišeliai su logotipu taip pat suteikia galimybę kiekvienam išreikšti savo unikalų stilių.

  Plačiau
 • Išorinė baterija – naudinga ir puiki verslo dovana
  Išorinė baterija – naudinga ir puiki verslo dovana
  2460 peržiūros

  Kai orai tampa šiltesni, vis dažniau laiko praleidžiame gamtoje ar už namų ribų, juk vasara yra kelionių metas. Kadangi, mažiau laiko būname namuose, tenka galvoti, kaip išlaikyti telefono bateriją įkrautą. Šiais laikais, esame prisirišę prie elektros lizdų, nes krauname savo telefonus, kompiuterius ar kitokią įrangą.

  Plačiau
 • USB raktas (flash‘as). 5 naudingi patarimai norintiems išsirinkti teisingai.
  USB raktas (flash‘as). 5 naudingi patarimai norintiems išsirinkti teisingai.
  2147 peržiūros

  USB atmintukas – neatskiriamas pagalbininkas norint patogiai ir kompaktiškai perkelti ar laikyti duomenis. Tai yra optimaliausias būdas perkelti ar talpinti muzikos, nuotraukų ar svarbių dokumentų failus. USB raktai gali būti skirstomi pagal jungtis, kartas, apsaugos lygius, nuskaitymo greičius, kainas ir talpą. Šiame straipsnyje rasite naudingų patarimų kaip atmintuką išsirinkti teisingai.

  Plačiau
 • Kaip atliekamas lazerinis graviravimas
  Kaip atliekamas lazerinis graviravimas
  1904 peržiūros

  Lazerinis graviravimas yra taikomas ne tik gamyboje, bet ir reklamos srityje bei juvelyrikoje. Tai ypač efektyvus būdas užrašyti įvairiems užrašams ant praktiškai bet kokio paviršiaus. Reklamos gamyboje lazerinis graviravimas yra ypač populiarus, nes lazeriu uždėti užrašai yra itin ilgaamžiški, jie nenusitrina ir nepraranda estetinės išvaizdos. Kaip visa tai veikia? Kaip atliekamas lazerinis graviravimas?

  Plačiau
 • Tiesioginė skaitmeninė spauda (DTG) ant drabužių
  Tiesioginė skaitmeninė spauda (DTG) ant drabužių
  1443 peržiūros

  Tiesioginė skaitmeninė spauda ant drabužių patiks tiems, kas nori atrodyti išskirtinai. Marškinėliai su unikaliu užrašu yra ideali dovana bet kuria proga. Nauja paslauga Lietuvoje – tiesioginė skaitmeninė spauda ant drabužių– DTG printing – Direct to Garment. 

  Plačiau
 • 6 originalūs puodeliai su logotipu – tinkamiausia dovana kiekvienai įmonei
  6 originalūs puodeliai su logotipu – tinkamiausia dovana kiekvienai įmonei
  1287 peržiūros

  Kavos puodeliai – atgyvenusi verslo dovana? NE, ne ir dar kartą ne!.. Taip sako tik tie, kurie susidūrė su ne itin kokybiškomis ar nelabai originaliomis verslo dovanomis. Iš tiesų kavos puodelis yra viena iš geriausių verslo dovanų, tačiau reiktų pasukti galvą ir pasirinkti originalius puodelius, kad tai nebūtų dar vienas niekuo neišsiskiriantis puodelis su logotipu.

  Plačiau
 • Marškinėliai
  Marškinėliai
  1226 peržiūros

  Kiekvienas iš mūsų tikriausiai sutiks, kad savo spintoje laiko ne vieną, o net kelias ar keliasdešimt įvairiausių spalvų marškinėlių, tai reiškia, kad jų paklausa pasaulyje yra milžiniška, tad kompanijos, gaminančios marškinėlius, investuoja didelius pinigus į marškinėlių kokybę ir platinimą. Kokie marškinėliai populiariausi?

  Plačiau
Showing 1 to 12 of 19 (2 Pages)