Bloknotai, darbo knygosi ir kalendoriai

Reklaminiai bloknotai su Jūsų logotipu! Turbūt nei vienos konferencijos, pasitarimo, seminaro ar prezentacijos metu neapsieiname be naujos informacijos konspektavimo. Tam puiki priemonė yra bloknotas, kuris gali puikiai pasitarnauti organizatorių ar rėmėjų prekinio ženklo viešinimui. Tiek konspektuodami, tiek ir vartydami savo užrašus namuose, p...

Reklaminiai bloknotai su Jūsų logotipu! Turbūt nei vienos konferencijos, pasitarimo, seminaro ar prezentacijos metu neapsieiname be naujos informacijos konspektavimo. Tam puiki priemonė yra bloknotas, kuris gali puikiai pasitarnauti organizatorių ar rėmėjų prekinio ženklo viešinimui. Tiek konspektuodami, tiek ir vartydami savo užrašus namuose, pažvelgę į bloknote esantį logotipą, prisiminsite kas Jums įteikė šią praktišką verslo dovaną.

Konferencijoms, mokykloms, darželiams, biurui, ofisuiUAB Mako reklama gamina įvairaus tipo bloknotus. Savo klientams siūlome bloknotus su individualiu viršeliu ir plėšomais lapeliais, tokius galime pagaminti pagal Jūsų maketą: t.y.: bloknotai su pasirinktu dizainu, vidiniai lapeliai su Jūsų logotipu – langeliais, linijomis, taškeliais – vieta Jūsų  fantazijai, galima rinktis plonesnius arba storesnius bloknotus, standartiškai gaminame 50 lapelių bloknotus, lapeliai gali būti klijuoti per siaurąją ir per ilgąją kraštinę, patogus panaudotų lapelių nuplėšimas.

 Gaminame bloknotus su viršeliu arba be viršelio, kaina priklauso nuo maketo spalvingumo, gaminamo kiekio, lapelių skaičiaus, pasirinkto popieriaus. Gaminame bloknotus ir iš perdirbto ekologiško popieriaus, platus popieriaus pasirinkimas, leis Jums sukurti ypatingą bloknotą, kad apsaugotume bloknotų viršelio spaudą, viršelius laminuojamematiniu, blizgiu arba soft touch laminatu, Jūs ne tik suteikiate savo bloknotui apsaugą nuo pasibraižymų, bet ir suteikiate jam prabangos ir elegancijos.

 Kartu su individualiais bloknotais mielai Jums pagaminsime firminius blankus, brošiūras, lankstinukus, plakatus, diplomus.  Mūsų pasiūloje taip pat rasite standartinio tipo užrašų knygutes: spalvotais viršeliais, su kietu viršeliu, su minkštu viršeliu, su ekologišku viršeliu, su mediniu ar bambukinu viršeliu, su mežiaginiu ar odiniu viršeliu; Bloknotai gali būti sutvirtinti siuvimo būdu, segti arba su spirale, bloknotų vidiniame viršelyje įtaisytas permatomas dėkliukas arba įpjova vizitinėms; Bloknotų vidiniai lapeliai – linijomis, langeliais, taškeliais, tušti lapeliai, viena pusė spalvinimui, kita užrašams; Užrašų knygelių šonai gali būti spalvoti, vienspalviai arba natūralios spalvos, vidiniai viršeliai gali būti su lipnių lapelių rinkiniu arba be. Bloknotų dydžiai standartiniai – A6, A5, A4 arba B5.

 Bloknotų viršelius dekoruojame spalvota UV spauda, tampografija arba šilkografija, tam tikra dalis bloknotų turi prabangų metalinį ženkliuką, kuri galime papuošti graviruotu Jūsų logotipu, kai kurių bloknotų viršeliai pritaikyti graviravimui – išgraviravus atsiveria kitokia nei bloknoto viršelio spalva, tarkim – turime tamsiai rudos spalvos bloknoto viršelį, nuėmus viršutinį viršelio sluoksnį lazeriu, gauname auksinės, švelniai gelsvos spalvos logotipą. Daugelį bloknotų su pritaikytais viršeliais, galime dekoruoti įspaudu.

 Šventiniu laikotarpiu populiari prekė – darbo kalendorius, gaminame standartinius A6, A5, A4 darbo kalendorius su minkštais PU viršeliais, dieniniai arba savaitiniai, įvairių spalvų su skirtukais. Savo klientams visada pasiūlome naujienas, naujos formos dieniniai ir savaitiniai kalendoriai, Jūsų parinktos spalvos. Gaminame personalizutus kalendorius su individualiais viršeliais. Kaip tai veikia ? Atsiunčiame Jums višelio formą, Jūsų dizaineris paruošia maketą spaudai (arba maketuojame mes, kaip Jums patogu), po kelių savaičių atiduodame Jums naujai iškeptus darbo kalendorius, kurie puoš Jūsų darbuotojų ar klientų stalą. Gamybos terminas priklauso nuo datos kada pasirenkate gaminti kalendorius, kaip visi žinome, pats sunkiausias metas reklamos gamintojų darbe yra prieš šventes, Kalėdinis metas, kuomet visos įmonės ieško, kaip nudžiuginti savo partnerius ir klientus, tarkim – jei gaminsime kalendorius rugpjūčio/rugsėjo mėnesį, mes Jums juos pagaminsime per kelias savaitės, 10 d.d. , o gal ir greičiau, o jei užsakote kalendorius lapkričio mėnesį – gamybos terminas gali tęstis ir iki 20 d.d. ir ilgiau. Gamybos terminas skaičiuojamas nuo tada, kuomet suderintas maketas pateikiamas gamybai, visas laikas, kai renkamės geriausią formatą ir deriname maketą, į gamybos laiką neįtraukiamas. Minimalus bloknotų su logotipu užsakymo kiekis – 50 vnt, kaina – nuo 1,5 Eur. UAB Mako reklama kolektyvas įsikūręs Vilniuje, mielai Jus pakvies apžiūrėti turimus pavyzdžius, išsiaiškinti Jūsų poreikius ir lūkesčius – patarsime, padėsime, rasime gariausią sprendimą Jums. Jei esate suplanavę gaminti ne tik bloknotus ar darbo kalendorius, pataikėte kaip tik čia – Meko rekalma el. kataloge esame sukaupę virš 3000 prekių, o pasiūlyti galime dar tiek pat variacijų, supakuosime ir sugrupuosime Jums labiausiai tinkančią ir patinkančią dovaną, kartu pagalvosime ir apie pakuotės dekoravimo sprendimus, kaip pateikti dovaną žmogui kuri jam skirta? Įvairios akcijos leis bloknotus arba darbo knygas įsigyti pigiau. Mako reklama padės išsirinkti, supakuoti, o Jums liks maloniausias darbas – dovanoti.

Daugiau

Bloknotai ir darbo knygos  Yra 143 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Lipnūs lapeliai

  Jeigu dažnai pamirštate svarbias datas, įvykius, užduotis ar kitą svarbią informaciją – pradėkite naudoti itin populiarius lipniuosius lapelius. Lipnūs lapeliai praverčia nuolat, juos naudodami galite svarbią informaciją prisiklijuoti kur Jums patogu. Lipnus lapelis puikiai laikysis tiek ant nešiojamo kompiuterio, stacionaraus kompiuterio monitoriaus, šaldytuvo, spintelių, veidrodžių ar kitų Jums patogių vietų. Dažniausiai lapeliai klijuojami vietose kur dažnai atkreipiamas dėmesys, kad jie vis primintų svarbius darbus ar kilusias idėjas. Taip pat lipnūs lapeliai naudojami ir kaip skirtukai, lengvai įklijuosite lapelį į reikiamą puslapį, o ant jo galėsite pasižymėti svarbią informaciją. Lipnūs lapeliai gali būti įdėti į patogią kartoninę dėžutę, užrašų knygelę ar sukomplektuoti su patogia pieštukine, darbo knyga. Mūsų komandą gali dekoruoti lipnius lapelius su Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute, o visus maketavimo darbus taip pat mielai atliksime mes. Individualius, dekoruotus lipnius lapelius galima naudoti įvairiuose renginiuose, konferencijose ar dovanoti kaip verslo dovaną Jūsų partneriams, darbuotojams ar klientams.

 • Reklaminiai bloknotai

  Bloknotai yra vienas iš populiariausių būdų užsirašyti įvairius numatytus darbus, datas, idėjas, mintis ar kitą svarbią informaciją, jie yra naudojami tiek namuose, tiek darbe ar įvairiuose renginiuose, konferencijose. Bloknotai turi nuplėšiamus lapus, dėl šios priežasties nesvarbią ar nebeaktualią informaciją galėsite išmesti ir palaikyti užrašus tvarkingus, tai ypatingai praverčia jei mėgstate užrašų tvarką, neišmėtytą informaciją, gerai organizuotus konspektus. Bloknotus galite rinktis iš įvairiausių spalvų, medžiagų, dydžių, tipo (spiralinis, klijuojamas). Pagal Jūsų pageidavimus galime dekoruoti reklaminio bloknoto paviršių Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu, reklama, o visus maketavimo darbu taip pat galime atlikti mes, tad Jums nereikės niekuo rūpintis. Firminiai, reklaminiai bloknotai su logotipu yra puiki, naudinga ir praktiška dovana Jūsų klientams, partneriams ar darbuotojams.

 • Vaikiški reklaminiai...

  Pradžiuginkite savo vaikus reklaminiais bloknotais! Daug vietos Jūsų logotipui, pagal pageidavimus, galime pagaminti lipdukus su skirtingais vaikų vardais, nei vienas vaikas nepames savo bloknoto! Mūsų komanda greitai ir kokybiškai dekoruos vaikiškus bloknotus Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, vardais ar kitais ženklais. Vaikiškas bloknotas vaikams puikiai tiks piešimui ar užsirašymui. 

 • Užrašų lapeliai

  Jeigu tenka pamiršti svarbias datas, įvykius, užduotis ar kitą informaciją – pradėkite naudoti itin populiarius užrašų lapelius. Užrašų lapeliai praverčia nuolat, juose galite užsirašyti tai kas Jums svarbu ir aktualu, taip darydami niekada nepamiršite svarbių datų, įvykių ar užduočių. Užrašų lapeliai naudojami ir kaip skirtukai, lengvai idėsite lapelį į reikiamą puslapį, o ant jo galėsite pasižymėti svarbią informaciją. Užrašų lapeliai gali būti įdėti į patogią kartoninę dėžutę, užrašų knygelę. Mūsų komandą gali dekoruoti lapelius su Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute, o visus maketavimo darbus taip pat mielai atliksime mes. Individualius, dekoruotus užrašų lapelius galima naudoti įvairiuose renginiuose, konferencijose ar dovanoti kaip verslo dovaną Jūsų partneriams, darbuotojams ar klientams.

 • Dokumentų dėklai

  Dokumentų dėklas – nepakeičiama priemonė įvairiuose renginiuose ar konferencijose. Dokumentų dėklo viduje galite laikyti įvairius svarbius dokumentus, vizitines korteles, tušinuką, bloknotą ar kitus užrašus ir priemones. Naudojat dokumentų dėklą visi Jums reikalingi darbui reikalingi daiktai bus vienoje vietoje, tad niekada nieko nepamiršite pasiimti į renginius, konferencijas, pasitarimus. Galite rinktis iš įvairaus formato (A4 ar A5), spalvos, paviršiaus medžiagos ar užsegimo tipo. Dokumentų dėklą galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, kita reklamine žinute, o visus maketavimo darbus galite palikti mūsų profesionaliai komandai. Dokumentų dėklas su Jūsų įmonės logotipu gali tapti puikia verslo dovanos idėja, tokia praktiška dovana tiks tiek partneriams, tiek klientams ar darbuotojams.

 • Darbo knygos 2019

  Laiko planavimas – efektyviausias būdas atlikti daugiausiai darbų ir sutaupyti laiko poilsiui. Planuodami laiką greičiau pasieksite užsibrėžtų tikslų, išnaudosite visą savo potencialą ir visuomet žinosite ką šiuo metu turite daryti, kad užbaigtumėte darbus ir numatyto termino. Viena iš dažniausiai naudojamų priemonių laiko planavimui yra darbo knyga (kalendorius). Šis kalendorius gali būti suskirstyta į valandas, dienas, savaites ar mėnesius, taip pat darbo knygoje rasite svarbią informaciją apie šventes, vardadienius, laisvadienius. Darbo kalendorius idealiai tinka tiek laiko planavimui, tiek kasdieniams užrašams, idėjų ar kilusių minčių užrašymui. Mūsų komanda darbo knygas (kalendorius) gali dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklama, o visus maketavimo darbus taip pat mielai atliksime mes. Tokia darbo knyga gali puikiai tikti kaip verslo dovana partneriams, kolegoms, darbuotojams ar klientams. Vidiniai puslapiai gali būti išversti trimis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų. Darbo kalendorius galite rinktis iš daugybės  spalvų, dizaino elementų, formų, medžiagų, tad tikrai rasite sau tinkantį ir patinkantį.

Rodoma 121 - 143 iš 143 dalykų
Rodoma 121 - 143 iš 143 dalykų

Bloknotai ir darbo knygos