Personalizuoti darbo rūbai su logotipu

Personalizuoti darbo rūbai su logotipu

Ar žinote, ką daryti, kad Jūsų įmonės darbuotojai išsiskirtų iš kitų? Norite būti matomi, pastebėti? Norite, kad Jūsų darbuotojai jaustųsi saugiai dirbdami? O gal reikia atšvaitinių reklaminių liemenių? Viskas labai paprasta susisiekite su UAB Mako reklama ir išsirinkite Jums tinkamiausių  reklaminių drabužių, kurie išskirs Jūsų įmonė iš kitų ir tikrai liksite pastebėti. Įdomu, ką mes galime pasiūlyti? Skaitykite toliau... Darbiniai rūbai - tai darbui skirti, pagerinto matomumo drabužiai ant kurių galime atspausdinti ar išsiuvinėti logotipą. Dauguma rūbų atitinka saugumo reikalavimus ir yra sertifikuoti pagal ES standartus.

Apranga darbui, tai dar viena iš UAB Mako reklamos siūlomų paslaugų, sukurkite savo įmonės įvaizdį nuo smulkių detalių - aksesuarų tokių kaip - apsauginiai akiniai su logotipu, darbinės kepurės su logotipu iki darbo kelnės su logotipu, darbo striukės su logotipu, darbo kombinezonai vyrams. Padėsime prisitaikyti net prie greitai besikeičiančio sezono, vasariniai darbo rūbai su logotipu pritaikyti darbui lengva medžiaga leidžia odai kvėpuoti.  Žieminiai darbo  rūbai  ir rudeniniai darbo rūbai pritaikyti darbui lauke, siaučiant pūgai ar lyjant lietui taps puiki apsauginė priemonė. Galima taip pat pritaikyti ir atšvaitines liemenės ar atšvaitines kepuraites su Jūsų logotipu. Darbo kostiumai su logotipu, darbo drabužiai su logotipu, visi specialūs darbo rūbai su logotipu gali būti dekoruojami šiais būdais: siuvinėjimas, termo transferas, šilkografija, odinių etikečių prisiuvimas. Logotipo vieta ant darbo rūbų parenkama pagal kliento norus ir technines galimybes. Jei galvojate apie mūsų kainas užtikriname, kad mūsų kainos pačios geriausios ir kokybiškus darbo rūbus su logotipu, nusipirksite už pačią patogiausią ir geriausią kainą.

UAB Mako reklama užtikrina, kad visi Jūsų įmonės vardiniai darbiniai rūbai bus patogūs bei pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų.  Galime pasiūlyti nuo mažiausių XS iki 3XXL dydžio darbo rūbus su logotipu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų darbuotojai jausis patogiai ir atrodys šauniai bei išsiskirs iš minios su apsauginiais reklaminiais rūbais.

Viskas ką Jums reikia padaryti kategorijoje darbo rūbai susirasti Jums patinkantį modelį ir susisiekti su mumis. Tai galite padaryti keliais būdais. Pirma paskambinus telefonu ir pakabėjus su vadybininku išsiaiškinti koks kiekis, kelių spalvų logotipas bus dedamas bei kurioje vietoje Jūs norėtumėte jį matyti? Šone - virš širdies, nugaroje – menčių plotyje, viską nuspręsite Jūs. Norint paruošti maketą mums bus reikalingas Jūsų logotipo vektorinis failas, tad pasirūpinkite. Maketavimo darbai visiškai nemokamai. Antras būdas kaip su mumis susisiekti tai parašyti mums internetu elektroninį laišką ar užklausą atsakant į tuos pačius klausimus – koks kiekis reklaminių drabužių? Kokia spalva Jūsų išsirinktų darbinių drabužių? Kelių spalvų logotipas bus dedamas ? atsakius į šiuos klausimus sulauksite vadybininko laiško arba skambučio su pasiūlymu. Taip pat būsite informuotas apie vykdomas akcijas bei jei nepavyko rasti Jūsų įmonės reklaminių drabužių mes Jums padėsime.

Užtikriname, kad apie užsakymo eigą bei jo būseną būsite visada informuojamas. Prekes gausite sutartu laiku ir nereikės laukti nežinioje. Galimas atsiėmimas Vilniaus ofise, kuris yra nemokamas – mums visada malonu susipažinti su mūsų klientais, todėl kviečiame. Nesant galimybės atvykti prekes siunčiame į pageidaujamą miestą Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šilutė visai nesvarbu galime net siųsti į užsienį. Mes visada rasime Jus ir su Jumis susisieksime.  

 

Darbo rūbai

Yra 64 prekės(-ių).