Reklaminiai džemperiai su logotipo spauda

Reklaminiai džemperiai su logotipo spauda

Norite išskirtinių džemperių su užrašu savo šeimai, sporto komandai, darbo kolektyvui ar sau asmeniškai, „Mako reklama“ – puikus pasirinkimas. Galime pasiūlyti stilingų džemperių vaikams, paaugliams bei suaugusiems. Nebrangūs ir kokybiški bliuzonai vyramsmoterims ir vaikams su itin kokybiška šilkografijos spauda, kuri nenusiskalbia. Taip pat džemperius galime dekoruoti ir kitu Jūsų pasirinktu būdu: siuvinėjimutermo spaudaskaitmenine spauda – tiesiogine spauda. Dekoravimo būdą džemperiams parenkame pagal džemperių paskirtį: darbo bliuzonus dažniau siuvinėjame, laisvalaikio džemperius spausdiname šilkografija ar termo trnasferu. Kai norime pagaminti bliuzoną su nuotrauka, spausdiname skaitmenine spauda. Šis būdas pats šiuolaikiškiausias ir ne daug įmonių gali pasiūlyti šią paslaugą – tiesioginę spaudą ant džemperių. Spaudą galima priekyje ir nugaroje.

Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas.

Reklaminiai džemperiai skirti tam, kad su Jūsų logotipu ar užrašu taptų Jūsų firminiais džemperiais. Reklaminių rūbų gamintojai pasistengė, jog džemperių kokybė niekuo nenusileistų firminių džemperių gamintojams. Tačiau ne tik kokybe, bet ir modelių įvairove reklaminiai bliuzonai nenusileidžia žinomiems prekinių ženklų ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK džemperiams. Sklinda kalbos, jog reklaminių rūbų gamintojai kai kurias prekes parduoda ir žinomų garsių prekinių ženklų gamintojams, kurie vėliau deda savo etiketes, logotipus ir parduoda jau kaip firminį, brangesnį gaminį. Čia kalbame ne apie visą produkciją, bet apie kai kuriuos išskirtinius gaminius. Beja, tai niekaip nesumenkina firminių rūbų kokybės. Priešingai, tik parodo, kokios kokybiškų prekių linijos gali būti tarp reklaminių rūbų.

Prekiaujame originaliais vokiečių gamintojo STEDMAN, prancūzų gamintojo SOL‘S, belgų gamintojo B&C, čekų gamintojo ADLER, ispanų gamintojo ROLY, anglų gamintojo ID prekinių ženklų reklaminiais džemperiais didmeninėmis kainomis. Todėl galite įsigyti nebrangių ir kokybiškų bliuzonų įmonės darbuotojams, žygio dalyviams, stovyklos svečiams. Atkreipiame dėmesį, jog darbiniai džemperiai yra sertifikuoti ir turi atšvaitines juostas, kurios atspindi šviesą ir tinka naudojimui statybų aikštelėse ar tamsiu paros metu laisvalaikiu.

Bliuzonus (reklaminis džemperis) galite rinktis iš kelių skirtingų modelių: džemperiai su gobtuvu, džemperiai su užtrauktuku, kišenėmis, paaukštintu kaklu, džemperiai su kapišonu, džemperiai su kišenėmis, džemperiai su paaukštintu kaklu, nebrangūs džemperiai ir personalizuoti džemperiai arba visų išvardytų stiliaus elementų deriniu. Taip pat, firminis džemperis gali būti daugybės skirtingų spalvų: juodas, baltas, raudonas, mėlynas, žalas, geltonas. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią, rudą. Norime atkreipti dėmesį, jog kuo brangesnis rūbas, tuo mažesnė spalvinė gama. Patys prabangiausi reklaminiai rūbai turi dvi-tris spalvas savo gamoje.

Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms nuo labai mažo amžiaus. Vėliau dydžiai parenkami iš paauglių ar suaugusiųjų kategorijos. Suaugusiems skirti džemperiai skirstomi į vyriškus ir moteriškus, tai vaikiški yra unisex džemperiai – skirti tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Reklaminių džemperių kaina priklauso nuo modelio, pasiuvimo bei medžiagos gramatūros – tankio. Dažniausiai, kuo didesnės gramatūros medžiaga, kuo džemperis, bliuzonas storesnis (dažnai tai būna darbo bliuzonas), tuo jis brangesnis. Tačiau taip yra ne visada. Nes kainai įtakos turi ir pasiuvimas bei medžiagos sudėtis: 100 proc. medvilnė, sudėtje yra elastano, viskozės.

Kadangi bendradarbiaujame ne su vienu rūbų gamintoju, galime pasiūlyti džemperių visoms kainų kategorijoms: pigūs reklaminiai, vidutiniai kasdieninio dėvėjimo ir brangūs itin kokybiški džemperiai.

Mūsų svetainėje priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Atsiimti prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba pristatysime per kurjerius į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus. Džemperis su spauda taps puikia dovana Jūsų klientams.

Džemperiai

Yra 119 prekės(-ių).