Reklaminiai džemperiai su logotipo spauda

Norite išskirtinių džemperių su užrašu savo šeimai, sporto komandai, darbo kolektyvui ar sau asmeniškai, „Mako reklama“ – puikus pasirinkimas. Galime pasiūlyti stilingų džemperių vaikams, paaugliams bei suaugusiems. Nebrangūs ir kokybiški bliuzonai vyramsmoterims ir vaikams su itin kokybiška šilkografijos spauda, kuri nenusiskalbia. Taip pat d...

Norite išskirtinių džemperių su užrašu savo šeimai, sporto komandai, darbo kolektyvui ar sau asmeniškai, „Mako reklama“ – puikus pasirinkimas. Galime pasiūlyti stilingų džemperių vaikams, paaugliams bei suaugusiems. Nebrangūs ir kokybiški bliuzonai vyramsmoterims ir vaikams su itin kokybiška šilkografijos spauda, kuri nenusiskalbia. Taip pat džemperius galime dekoruoti ir kitu Jūsų pasirinktu būdu: siuvinėjimutermo spaudaskaitmenine spauda – tiesiogine spauda. Dekoravimo būdą džemperiams parenkame pagal džemperių paskirtį: darbo bliuzonus dažniau siuvinėjame, laisvalaikio džemperius spausdiname šilkografija ar termo trnasferu. Kai norime pagaminti bliuzoną su nuotrauka, spausdiname skaitmenine spauda. Šis būdas pats šiuolaikiškiausias ir ne daug įmonių gali pasiūlyti šią paslaugą – tiesioginę spaudą ant džemperių. Spaudą galima priekyje ir nugaroje.

Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas.

Reklaminiai džemperiai skirti tam, kad su Jūsų logotipu ar užrašu taptų Jūsų firminiais džemperiais. Reklaminių rūbų gamintojai pasistengė, jog džemperių kokybė niekuo nenusileistų firminių džemperių gamintojams. Tačiau ne tik kokybe, bet ir modelių įvairove reklaminiai bliuzonai nenusileidžia žinomiems prekinių ženklų ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK džemperiams. Sklinda kalbos, jog reklaminių rūbų gamintojai kai kurias prekes parduoda ir žinomų garsių prekinių ženklų gamintojams, kurie vėliau deda savo etiketes, logotipus ir parduoda jau kaip firminį, brangesnį gaminį. Čia kalbame ne apie visą produkciją, bet apie kai kuriuos išskirtinius gaminius. Beja, tai niekaip nesumenkina firminių rūbų kokybės. Priešingai, tik parodo, kokios kokybiškų prekių linijos gali būti tarp reklaminių rūbų.

Prekiaujame originaliais vokiečių gamintojo STEDMAN, prancūzų gamintojo SOL‘S, belgų gamintojo B&C, čekų gamintojo ADLER, ispanų gamintojo ROLY, anglų gamintojo ID prekinių ženklų reklaminiais džemperiais didmeninėmis kainomis. Todėl galite įsigyti nebrangių ir kokybiškų bliuzonų įmonės darbuotojams, žygio dalyviams, stovyklos svečiams. Atkreipiame dėmesį, jog darbiniai džemperiai yra sertifikuoti ir turi atšvaitines juostas, kurios atspindi šviesą ir tinka naudojimui statybų aikštelėse ar tamsiu paros metu laisvalaikiu.

Bliuzonus (reklaminis džemperis) galite rinktis iš kelių skirtingų modelių: džemperiai su gobtuvu, džemperiai su užtrauktuku, kišenėmis, paaukštintu kaklu, džemperiai su kapišonu, džemperiai su kišenėmis, džemperiai su paaukštintu kaklu, nebrangūs džemperiai ir personalizuoti džemperiai arba visų išvardytų stiliaus elementų deriniu. Taip pat, firminis džemperis gali būti daugybės skirtingų spalvų: juodas, baltas, raudonas, mėlynas, žalas, geltonas. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią, rudą. Norime atkreipti dėmesį, jog kuo brangesnis rūbas, tuo mažesnė spalvinė gama. Patys prabangiausi reklaminiai rūbai turi dvi-tris spalvas savo gamoje.

Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms nuo labai mažo amžiaus. Vėliau dydžiai parenkami iš paauglių ar suaugusiųjų kategorijos. Suaugusiems skirti džemperiai skirstomi į vyriškus ir moteriškus, tai vaikiški yra unisex džemperiai – skirti tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Reklaminių džemperių kaina priklauso nuo modelio, pasiuvimo bei medžiagos gramatūros – tankio. Dažniausiai, kuo didesnės gramatūros medžiaga, kuo džemperis, bliuzonas storesnis (dažnai tai būna darbo bliuzonas), tuo jis brangesnis. Tačiau taip yra ne visada. Nes kainai įtakos turi ir pasiuvimas bei medžiagos sudėtis: 100 proc. medvilnė, sudėtje yra elastano, viskozės.

Kadangi bendradarbiaujame ne su vienu rūbų gamintoju, galime pasiūlyti džemperių visoms kainų kategorijoms: pigūs reklaminiai, vidutiniai kasdieninio dėvėjimo ir brangūs itin kokybiški džemperiai.

Mūsų svetainėje priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Atsiimti prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba pristatysime per kurjerius į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus. Džemperis su spauda taps puikia dovana Jūsų klientams.

Daugiau

Džemperiai  Yra 87 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vyriški džemperiai

  Stilingi ir nebrangūs STEDMAN, SOL‘S, B&C, ADLER, ROLY, ID vyriški džemperiai. Ant džemperių nėra jokių skiriamųjų ženklų, todėl yra daug vietos Jūsų reklamai. Kokybiškai išsiuvinėsime, atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą. Būtent reklaminiai džemperiai skirti tam, kad su Jūsų logotipu ar užrašu taptų Jūsų firminiais džemperiais.

  Džemperius dekoruojame šilkografija, termo transferu, siuvinėjimu, skaitmenine spauda pagal pageidavimą. Bet kuri paminėta spauda yra kokybiška ir ilgaamžė. Aišku, gali išblukti rūbus virinant skalbimo metu per labai ilgą laiką, todėl geriau skalbti 30 laipsnių temperatūroje.

  Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas.

  Reklaminių rūbų gamintojai pasistengė, jog džemperių kokybė niekuo nenusileistų firminių džemperių gamintojams. Tačiau ne tik kokybe, bet ir modelių įvairove reklaminiai bliuzonai nenusileidžia žinomiems prekinių ženklų ADIDAS, NIKE, PUMA džemperiams. Bluzonai su gobtuvu, užtrauktuku, aukštu kalnieriumi, klasikiniai džemperiai ar visų paminėtų elementų deriniu. Didelis spalvų pasirinkimas: juodi, balti, geltoni, oranžiniai, raudoni, žali bluzonai. Populiariausios vyriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei moteriškos. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią.

  Lengvai išsirinksite tinkamus bluzonus visoms amžiaus grupėms: vaikams, paaulgiams, bei suaugusiems.

  Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

  Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Atsiimti prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba pristatysime per kurjerius į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus...

 • Moteriški džemperiai

  Reklaminiai džemperiai neturintys jokių skiriamųjų ženklų skirti tam, kad šilkografija, termo transferu ar kitu būdu atspausdinus Jūsų logotipą ar užrašą taptų Jūsų firminiu rūbu. Logotipo modeliavimo ir maketo paruošimo darbus palikite mums. Paruošime vizualą ir gavę Jūsų pritarimą džemperį paversime išskirtiniu stilingu rūbu skirtu Jums.

  Reklaminius džemperius užsakinėja įmonės savo darbuotojams, organizacijos savo kolektyvams, šventės dalyviams, mokyklos mokiniams. Reklaminių rūbų gamintojai pasistengė, jog jie niekuo nenusileistų firminių NIKE, ADIDAS, PUMA, REEBOK džemperių gamintojų bluzonams.

  Stilingi moteriški STEDMAN, SOL‘S, B&C, ADLER, ROLY, ID džemperiai. Galimi bluzonų modeliai: klasikiniai, su gobtuvu, su užtrauktuku, paaukšintu kaklu arba su visų išvardintų stiliaus elementų deriniu. Reklaminiai džemperiai turi didelę spalvų paletę iš kurios tikrai išsirinksite. Populiariausios moteriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei vyriškos. Jeigu vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tai moterų dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė.

  Moteriškų džemperių rasite visoms amžiaus grupėms: mergaitėms, paauglėms, moterims. Galite rinktis daugiau klasikinius arba sportinius džemperius, kur atitinkamai skirsis medžiaga bei modelis. Džemperio kaina dažnai priklauso nuo medžiagos gramatūros-tankio. Kuo didesnės gramatūros medžiagos džemperis, tuo jis yra brangesnis. Tačiau ir tai nėra šimtaprocentinė taisyklė. Labai svarbus ir medžiagos apdirbimas bei pasiuvimas. Todėl užsakinėdami džemperius paminėkite, kokiai progai jie skirti, o mūsų specialistai padės pasirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį.

  Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

  Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Atsiimti prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba pristatysime per kurjerius į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus Lietuvos miestus.

 • Vaikiški džemperiai

  Žinomiausių STEDMAN, SOL‘S, B&C, ADLER, ROLY, ID reklaminių rūbų gamintojų vaikiški džemperiai.  Reklaminiai džemperiai neturintys jokių skiriamųjų ženklų skirti tam, kad šilkografija, termo transferu ar kitu būdu atspausdinus Jūsų logotipą ar užrašą taptų Jūsų firminiu rūbu. Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas: tiek vaikas, tiek suaugęs. 

  Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms nuo labai mažo amžiaus. Vėliau dydžiai parenkami iš paauglių ar suaugusiųjų kategorijos. Suaugusiems skirti džemperiai skirstomi į vyriškus ir moteriškus, tai vaikiški yra unisex džemperiai – skirti tiek berniukams, tiek mergaitėms.

  Galima rinktis sportinio tipo, laisvalaikio tipo ar klasikinius džemperius. Vaikiški džemperiai su gobtuvu ir kišenėmis ra vienas iš populiariausių vaikiškų bluzonų modelių.

  Reklaminių džemperių kaina priklauso nuo modelio, pasiuvimo bei medžiagos gramatūros – tankio. Dažniausiai, kuo didesnės gramatūros medžiaga, kuo džemperis storesnis, tuo jis brangesnis. Tačiau taip yra ne visada. Nes kainai įtakos turi ir pasiuvimas bei medžiagos sudėtis: 100 proc. medvilnė, sudėtje yra elastano, viskozės.

  Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

  Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Atsiimti prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba pristatysime per kurjerius į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus Lietuvos miestus. 

 • Džemperiai STEDMAN

  Originalūs vokiečių reklaminių rūbų gamintojo STEDMAN džemperiai skirti suaugusiems, paaugliams ir vaikams. Galimi vyriški, moteriški arba unisex džemperiai. Dažniausiai unisex džemperiai užsakomi renginiams, kai nežinomas dalyvių moterų ir vyrų skaičius. Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms dažniausiai yra unisex, t. y. neskiriant pagal lytį.

  Džemperius dekoruosime Jūsų norimu užrašu ar logotipu. Bliuzonus dekoruojame skirtingais spaudos būdais: šilkografija, termo spauda, siuvinėjimu ir tiesiogine skaitmenine spauda. Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas: tiek vaikas, tiek suaugęs.  

  Stedman“ – aukštos kokybės reklaminių rūbų gamintojas, kurio asortimente yra klasikinių džemperių, sportinių džemperių, laisvalaikio džemperių, kasdieninių džemperių. Atitinkamai pagal stilių naudojami stiliaus elementai, kur džemperis su gobtuvu, užtrauktuku, paaukštintu kaklu, kišenėmis ar visų stiliaus elementų deriniu.

  Reklaminių džemperių gamoje daug spalvų: raudonų, mėlynų, žalių, geltonų, baltų, juodų, pilkų, rudų, oranžinių ir kitų spalvų bluzonų. Taip pat yra ir spalvotų, kai naudojamos kelios spalvos. Ypatingai populiarūs laisvalaikiui gamtoje kamufliažiniai džemperiai, kuriuos mėgsta tiek kariai, tiek ir civiliai. Populiariausios vyriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei moteriškos. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią.

  Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

  Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Galimas pristatymas į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus. Taip pat prekes galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje.

 • Džemperiai ADLER

  Originalūs čekų reklaminių rūbų gamintojo ADLER džemperiai bliuzonai skirti suaugusiems, paaugliams ir vaikams. Galimi vyriški, moteriški arba unisex džemperiai. Dažniausiai unisex džemperiai užsakomi renginiams, kai nežinomas dalyvių moterų ir vyrų skaičius. Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms dažniausiai yra unisex, t. y. neskiriant pagal lytį.

  Džemperius dekoruosime Jūsų norimu užrašu ar logotipu. Bliuzonus dekoruojame skirtingais spaudos būdais: šilkografija, termo spauda, siuvinėjimu ir tiesiogine skaitmenine spauda. Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas: tiek vaikas, tiek suaugęs.  

  ADLER“ – aukštos kokybės čekų reklaminių rūbų gamintojas, kurio asortimente yra klasikinių džemperių, sportinių džemperių, laisvalaikio džemperių, kasdieninių džemperių. Atitinkamai pagal stilių naudojami stiliaus elementai, kur džemperis su gobtuvu, užtrauktuku, paaukštintu kaklu, kišenėmis ar visų stiliaus elementų deriniu.

  Reklaminių džemperių gamoje daug spalvų: raudonų, mėlynų, žalių, geltonų, baltų, juodų, pilkų, rudų, oranžinių ir kitų spalvų bluzonų. Taip pat yra ir spalvotų, kai naudojamos kelios spalvos. Ypatingai populiarūs laisvalaikiui gamtoje kamufliažiniai džemperiai, kuriuos mėgsta tiek kariai, tiek ir civiliai. Populiariausios vyriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei moteriškos. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią.

  Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

  Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Galimas pristatymas į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus. Taip pat prekes galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje. 

 • Džemperiai B&C

  Originalūs belgų reklaminių rūbų gamintojo B and C džemperiai skirti suaugusiems, paaugliams ir vaikams. Galimi vyriški, moteriški arba unisex džemperiai. Dažniausiai unisex džemperiai užsakomi renginiams, kai nežinomas dalyvių moterų ir vyrų skaičius. Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms dažniausiai yra unisex, t. y. neskiriant pagal lytį.

  Džemperius dekoruosime Jūsų norimu užrašu ar logotipu. Bliuzonus dekoruojame skirtingais spaudos būdais: šilkografija, termo spauda, siuvinėjimu ir tiesiogine skaitmenine spauda. Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas: tiek vaikas, tiek suaugęs.  

  B & C“ – aukštos kokybės belgų reklaminių rūbų gamintojas, kurio asortimente yra klasikinių džemperių, sportinių džemperių, laisvalaikio džemperių, kasdieninių džemperių. Atitinkamai pagal stilių naudojami stiliaus elementai, kur džemperis su gobtuvu, užtrauktuku, paaukštintu kaklu, kišenėmis ar visų stiliaus elementų deriniu.

  Reklaminių džemperių asortimente daug spalvų: raudonų, mėlynų, žalių, geltonų, baltų, juodų, pilkų, rudų, oranžinių ir kitų spalvų bluzonų. Taip pat yra ir spalvotų, kai naudojamos kelios spalvos. Ypatingai populiarūs laisvalaikiui gamtoje kamufliažiniai džemperiai, kuriuos mėgsta tiek kariai, tiek ir civiliai. Populiariausios vyriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei moteriškos. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią.

   

 • Džemperiai SOLS

  Originalūs prancūzų reklaminių rūbų gamintojo SOL‘S džemperiai skirti suaugusiems, paaugliams ir vaikams. Galimi vyriški, moteriški arba unisex džemperiai. Dažniausiai unisex džemperiai užsakomi renginiams, kai nežinomas dalyvių moterų ir vyrų skaičius. Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms dažniausiai yra unisex, t. y. neskiriant pagal lytį.

  Džemperius dekoruosime Jūsų norimu užrašu ar logotipu. Bliuzonus dekoruojame skirtingais spaudos būdais: šilkografija, termo spauda, siuvinėjimu ir tiesiogine skaitmenine spauda. Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas: tiek vaikas, tiek suaugęs. 

  SOL‘S“ – aukštos kokybės reklaminių rūbų gamintojas, kurio asortimente yra klasikinių džemperių, sportinių džemperių, laisvalaikio džemperių, kasdieninių džemperių. Atitinkamai pagal stilių naudojami stiliaus elementai, kur džemperis su gobtuvu, užtrauktuku, paaukštintu kaklu, kišenėmis ar visų stiliaus elementų deriniu.

  Reklaminių džemperių gamoje daug spalvų: raudonų, mėlynų, žalių, geltonų, baltų, juodų, pilkų, rudų, oranžinių ir kitų spalvų bluzonų. Taip pat yra ir spalvotų, kai naudojamos kelios spalvos. Ypatingai populiarūs laisvalaikiui gamtoje kamufliažiniai džemperiai, kuriuos mėgsta tiek kariai, tiek ir civiliai. Populiariausios vyriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei moteriškos. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią.

  Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

  Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Galimas pristatymas į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus. Taip pat prekes galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje. 

 • Džemperiai ROLY

  Originalūs, nebrangūs ir kokybiški ispanų reklaminių rūbų gamintojo ROLY džemperiai skirti suaugusiems, paaugliams ir vaikams. Galimi vyriški, moteriški arba unisex džemperiai. Dažniausiai unisex džemperiai užsakomi renginiams, kai nežinomas dalyvių moterų ir vyrų skaičius. Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms dažniausiai yra unisex, t. y. neskiriant pagal lytį.

  Džemperius dekoruosime Jūsų norimu užrašu ar logotipu. Bliuzonus dekoruojame skirtingais spaudos būdais: šilkografija, termo spauda, siuvinėjimu ir tiesiogine skaitmenine spauda. Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas: tiek vaikas, tiek suaugęs.  

  ROLY“ – aukštos kokybės reklaminių rūbų gamintojas, kurio asortimente yra klasikinių džemperių, sportinių džemperių, laisvalaikio džemperių, kasdieninių džemperių. Atitinkamai pagal stilių naudojami stiliaus elementai, kur džemperis su gobtuvu, užtrauktuku, paaukštintu kaklu, kišenėmis ar visų stiliaus elementų deriniu.

  Reklaminių džemperių gamoje daug spalvų: raudonų, mėlynų, žalių, geltonų, baltų, juodų, pilkų, rudų, oranžinių ir kitų spalvų bluzonų. Taip pat yra ir spalvotų, kai naudojamos kelios spalvos. Ypatingai populiarūs laisvalaikiui gamtoje kamufliažiniai džemperiai, kuriuos mėgsta tiek kariai, tiek ir civiliai. Populiariausios vyriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei moteriškos. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią.

  Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

  Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Galimas pristatymas į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus. Taip pat prekes galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje. 

 • Džemperiai iš...

  Naujiena! Pas mus galite įsigyti džemperių iš www.pirktukas.lt džemperių asortimento. Greitai ir kokybiškai dekoruosime Jūsų pasirinktus džemperius šilkografija, termo spauda arba siuvinėjimu. Dėl užsakymo teiraukitės telefonu arba el. paštu. 

Rodoma 49 - 72 iš 87 dalykų
Rodoma 49 - 72 iš 87 dalykų

Džemperiai