Reklaminiai vaikiški džemperiai

Reklaminiai vaikiški džemperiai

Žinomiausių STEDMAN, SOL‘S, B&C, ADLER, ROLY, ID reklaminių rūbų gamintojų vaikiški džemperiai.  Reklaminiai džemperiai neturintys jokių skiriamųjų ženklų skirti tam, kad šilkografija, termo transferu ar kitu būdu atspausdinus Jūsų logotipą ar užrašą taptų Jūsų firminiu rūbu. Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas: tiek vaikas, tiek suaugęs. 

Vaikiški džemperiai skirti berniukams ir mergaitėms nuo labai mažo amžiaus. Vėliau dydžiai parenkami iš paauglių ar suaugusiųjų kategorijos. Suaugusiems skirti džemperiai skirstomi į vyriškus ir moteriškus, tai vaikiški yra unisex džemperiai – skirti tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Galima rinktis sportinio tipo, laisvalaikio tipo ar klasikinius džemperius. Vaikiški džemperiai su gobtuvu ir kišenėmis ra vienas iš populiariausių vaikiškų bluzonų modelių.

Reklaminių džemperių kaina priklauso nuo modelio, pasiuvimo bei medžiagos gramatūros – tankio. Dažniausiai, kuo didesnės gramatūros medžiaga, kuo džemperis storesnis, tuo jis brangesnis. Tačiau taip yra ne visada. Nes kainai įtakos turi ir pasiuvimas bei medžiagos sudėtis: 100 proc. medvilnė, sudėtje yra elastano, viskozės.

Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Atsiimti prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba pristatysime per kurjerius į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus Lietuvos miestus. 

Vaikiški džemperiai

Yra 8 prekės(-ių).