Reklaminiai džemperiai vyrams su logotipu ar užrašu

Reklaminiai džemperiai vyrams su logotipu ar užrašu

Stilingi ir nebrangūs STEDMAN, SOL‘S, B&C, ADLER, ROLY, ID vyriški džemperiai. Ant džemperių nėra jokių skiriamųjų ženklų, todėl yra daug vietos Jūsų reklamai. Kokybiškai išsiuvinėsime, atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą. Būtent reklaminiai džemperiai skirti tam, kad su Jūsų logotipu ar užrašu taptų Jūsų firminiais džemperiais.

Džemperius dekoruojame šilkografija, termo transferu, siuvinėjimu, skaitmenine spauda pagal pageidavimą. Bet kuri paminėta spauda yra kokybiška ir ilgaamžė. Aišku, gali išblukti rūbus virinant skalbimo metu per labai ilgą laiką, todėl geriau skalbti 30 laipsnių temperatūroje.

Visus modeliavimo, maketavimo darbus palikite mums. Prieš dekoruodami paruošime vizualą su Jūsų logotipu, kad matytumėte, kaip atrodys jau dekoruotas džemperis. Taip pat kartu priimsime sprendimą dėl geriausio spaudos – dekoravimo būdo, kad personalizuotas džemperis atrodytų kuo puošniau. Būna taip, jog net ir kuklus klasikinis džemperis gražiai dekoruotas logotipu ar užrašu tampa stilingu rūbu, kuriuo puoštis norėtų kiekvienas.

Reklaminių rūbų gamintojai pasistengė, jog džemperių kokybė niekuo nenusileistų firminių džemperių gamintojams. Tačiau ne tik kokybe, bet ir modelių įvairove reklaminiai bliuzonai nenusileidžia žinomiems prekinių ženklų ADIDAS, NIKE, PUMA džemperiams. Bluzonai su gobtuvu, užtrauktuku, aukštu kalnieriumi, klasikiniai džemperiai ar visų paminėtų elementų deriniu. Didelis spalvų pasirinkimas: juodi, balti, geltoni, oranžiniai, raudoni, žali bluzonai. Populiariausios vyriškų bluzonų spalvos yra kiek kitokios nei moteriškos. Jeigu moteriškų džemperių dažniausiai pageidaujamos spalvos – geltona, žalia, raudona, violetinė, rožinė, oranžinė, tai vyrams užsakovai renkasi santūresnes spalvas mėlyną, juodą, pilką, tamsiai žalią.

Lengvai išsirinksite tinkamus bluzonus visoms amžiaus grupėms: vaikams, paaulgiams, bei suaugusiems.

Užsakykite džemperius internetu. Visus užsakymus priimame skambučiu, elektroniniu paštu arba per puslapyje esančią užklausos anketą. Spaudai derinti maketai derinami el. paštu.

Priimame užsakymus džemperiams su spauda ir be spaudos. Atsiimti prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba pristatysime per kurjerius į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus...

Vyriški džemperiai

Yra 63 prekės(-ių).