Pristatymas

Gamybos terminas

Kiekvieno užsakymo metu abi pusės (užsakovas ir mes - gamintojai) susitariame dėl pagaminimo trukmės ir pristatymo termino. Daugeliui prekių gamybos terminas - 2 savaitės nuo maketo suderinimo ir užsakymo patvirtinimo. Tai priklauso nuo prekių kategorijos, pasirinkto dekoravimo būdo bei logotipo sudėtingumo. 

Pristatymas

Siuntas galime užregistruoti iki 15,00 val, kad kurjeris paimtų tą paičią dieną, o siuntų tarnyba klientui pristatytų kitą darbo dieną. Dažniausiai nepasiliekame paskutinei minutei ir visas siuntas užregistruojame iki 14,00 val. 

Prekes per siuntų tarnybas siunčiame į visus Lietuvos miestus, Latviją, Estiją. Dėl siuntų į tolimesnes šalis, kaip UK deriname užsakymo metu. 

Taip pat siuntas siunčiame greituoju būdu per autobusų siuntas. Toks pristatymas taikomas tada, kai reikia gauti tą pačią dieną. Klientas nurodytą valandą prekes privalo atsiimti savo miesto siuntų skyriuje pateikęs asmens dokumentą. 

Apmokėjimas

Siuntimo išlaidos priklauso nuo prekių vertės bei užsakymo sąlygų.

Siunčiant per autobusų siuntas, visais atvejais už siuntimą susimoka pats klientas. Išimtis, kai pristatymas per sutartą terminą vėluoja dėl mūsų kaltės. 

Grąžinimas 

Visa užsakoma produkcija gaminama pagal iš anksto suderintą maketą - gaminio vizualą gavus kliento patvirtinimą. Todėl personalizuotos prekės, verslo dovanos, reklaminė atributika dekoruota kliento logotipu, prekiniu ženklu ar specialiu užrašu tinkančiu naudoti tik užsakančiai organizacijai ar asmeniui negrąžinama. Davus galutinį patvirtinimą-sutikimą gaminti, kai prekės jau pagamintos persigalvoti nebegalima. 

Išimtis taikoma tik tokiais atvejais, kai pati prekių kokybė yra išskirtinai prasta, o prekės netinkamos naudoti. Taip pat, kai spauda ant gaminio atspausdinta ne taip, kaip buvo pavaizduota gamybiniame makete arba pati spauda uždėta nekokybiškai.