Reklaminiai įrankiai ir suvenyrai

Reklaminiai įrankiai ir suvenyrai

Visiems įprastos ir dažniausiai sutinkamos verslo dovanos yra puodeliai, užrašų knygutės, tušinukai, maišeliai su logotipu, tačiau daugelis net nežino, jog egzistuoja reklaminių įrankių kategorija. Prožektoriukai, replytės, matavimo ruletės, atsuktuvai, daugiafunkciniai įrankiai, kaip ir kitos prekės, tampa reklaminiais suvenyrais, kai jas dekoruojame logotipu ar užrašu. Visi paminėti daiktai gali būti plačiai panaudojami buityje. Kuo daiktas naudingesnis, tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų reklama bus pastebėta. Reklaminiai atsuktuvai, kišeniniai peiliukai, prožektoriukai, replytės, daugiafunkciniai įrankiai, matavimo ruletės gali būti puiki dovana ne tik vyrams, kaip daugelis mano, bet ir moterims. Beja, moterys vis dažniau sutinkamos žvejyboje, medžioklėje ir kitose, anksčiau laikomose vyriškose veiklose.

Daugelis įrankių kategorijos prekių yra metalinės, todėl dažniausiai dekoruojame paviršių graviruojant. Nors pasitaiko, jog dedame spaudą tampografijos būdu specialiai metalui skirtais dažais.

Prožektoriukai gali būti plačiai panaudojami gamtoje, stovyklaujant, kelionės metu. Žibintuvėlis praverčia tiek civiliams, tiek kareiviams. Tolimųjų reisų vairuotojai, sandėlininkai, elektrikai, santechnikai, žvejai, medžiotojai be šio įrankio galima sakyti neapsieina. Todėl šio reklaminio suvenyro tikslinė auditorija gali būti labai plati. Turime nuo pigesnių prožektoriukų iki prabangių LED žibintuvėlių dovanų dėžutėse. Tai gali būti puiki dovana boso dienos proga, vyro dienos proga. Aišku, kovo 8-tajai gal būt ne pats geriausias verslo dovanos sumanymas. Puikus daiktas – išorinė baterija su žibintuvėliu. Šis powerbankas – prožektoriukas įkraunamas mobiliojo telefono įkrovėju, o vėliau gali būti naudojamas kaip nešiojamas akumuliatorius arba žibintuvėlis.

Nors liaudyje yra paprotys teigiantis, jog peilio geriau nedovanoti, tačiau racionalus protas teigia, jog tai tik prietaras. Tas pats, kaip sakyti, jog peilio nereikia su savimi pasiimti važiuojant grybauti arba žvejoti. Kišeninis peiliukas yra puikus pagalbininkas buityje kiekvieną dieną. Žinoma, kalbame ne, kaip apie ginklą, tačiau apie buitinį prietaisą, kuris gali praversti iškylos metu susipjaustyti maistą, ištraukti vyno kamštį ar atidaryti butelį. Sulankstomų peiliukų komplektacijoje yra daug papildomų naudingų įrankių: yla, kamščiatraukis, didlė, žirklutės, koncervų atidarytuvas, šaukštas, šakutė. Turime firminių „Schwarzwolf“, „Victorinox“, „Beaver“ kišeninių peiliukų. Taip pat galime pasiūlyti ir nebrangių reklaminių peiliukų, kurie su Jūsų logotipu taps firminėmis verslo dovanomis.

Vienas iš reikalingiausių ir dažniausiai buityje naudojamų įrankių – atsuktuvas. Taigi, atsuktuvą gavęs apsidžiaugs kiekvienas, o jei ant jo puikuosis Jūsų logotipas ar užrašas, jis taps reklaminiu suvenyru. Tiesa, atsuktuvai gal ne visai tie, kuriuos įsivaizduojate ir esate pratę naudoti buityje. Tai stilizuoti multifunkciniai, keičiamomis galvutėmis kišeniniai įrankiai, kurie reikiamu metu reikiamoje vietoje gali puikiai pasitarnauti ir pelnyti dovanojusiam papildomų „karmos taškų“.

Kitas nemažiau dėmesio vertas įrankis - sulankstomos replės. Šios kišeninės replytės yra kompaktiškos, lengvai telpa kišenėje, dažnai pakuojamos odiniame dėkle ir ne tik solidžiai atrodo, bet ir labai praverčia tiek buityje, tiek gamtoje. Pagrindinis firminis replyčių gamintojas „Schwarzwolf“. Jos pasižymi puikaus metalo ir surinkimo kokybe. Reklaminės replytės – puiki verslo dovana boso dienos proga, darbuotojams, kai įmonėje vyrauja vyriškas kolektyvas. Ir visiškai nesvarbu ar įmonės veikla susiejusi su techniniais darbais ar ne. Toks reklaminis suvenyras pravers kiekvienam.

Mūsų pačių darbe dažniausiai naudojamas įrankis iš visos įrankių kategorijosmatavimo ruletės. Yra patarlė „devynis kartus pamatuok, o dešimtą kirpk“. Bet matuoti tikrai tenka, todėl naudojame matavimo juostas kiekvieną dieną. Klientams galime pasiūlyti metalinių, plastikinių matavimo rulečių pagal ilgį: 1 m, 2 m, 3 m, 5 m. Dekoravimo būdą parenkame pagal ruletės paviršių – graviravimas arba tampografija. Reklaminė matavimo ruletė – puiki verslo dovana tiek vyrams, tiek moterims, tiek virtuvėje, tiek garaže.

Reklaminius įrankius galite užsakyti inernetu pildydami Mako reklama internetiniame kataloge esančia užklausos formą šalia Jūsų norimos prekės arba tiesiog parašydami mums elektroninį laišką, nurodydami kiekį, logotipo spalvų skaičių. Mūsų vadybininkai su Jumis iš karto susisieks ir pabaigs derinti užsakymą. Visus logotipo uždėjimo ir vizualo derinimo darbus palikite mūsų komandai. Dekoruoti pradėsime tik gavę kliento patvirtinimą.

Pagamintą produkciją  galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti prekių pristatymą į savo miestą. Prekes siunčiame į Kauną, Klaipėda, Šiaulius ir kitus Lietuvos miestus. 

Įrankiai

Yra 173 prekės(-ių).