Iki Kalėdų liko!

Išorinė baterija

Vis didėjant išmaniųjų telefonų paklausai, o jų baterijoms neprogresuojant tokia sparta, kaip norėtųsi, auga poreikis įkrauti telefoną net ir ten, kur, atrodytų, galimybės nėra. Šiuo atveju išorinė baterija – POWERBANK"as - idealus pagalbininkas. Išorinių baterijų POWERBANK asortimentas didėja kartu su telefonų rinka, tad tai ne tik stilinga, praktiška, bet ir šiuolaikiška verslo dovana. Jūsų logotipas ant pasirinktų reklaminių išorinių baterijų bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Minimalus išorinių baterijų su logotipo spauda užsakymo kiekis – 20 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

Išorinės baterijos  Yra 69 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Plastikinės išorinės...

    Plastikinės išorinės baterijos POWERBANK puikiai tinkančios Jūsų reklamai. Jūsų logotipas ant pasirinktų reklaminių išorinių baterijų bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Minimalus išorinių baterijų su logotipo spauda užsakymo kiekis – 20 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

  • Metalinės išorinės...

    Metalinės, tvirtos išorinės baterijos POWERBANK, puikiai tinkančios Jūsų reklamai. Jūsų logotipas ant pasirinktų reklaminių išorinių baterijų bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Minimalus išorinių baterijų su logotipo spauda užsakymo kiekis – 20 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

  • Ekologiškos išorinės...

    Ekologiškos išorinės baterijos POWERBANK pagamintos iš medienos suteiks Jūsų reklamai elegantiškumo. Jūsų logotipas ant pasirinktų reklaminių išorinių baterijų bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Minimalus išorinių baterijų su logotipo spauda užsakymo kiekis – 20 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

Rodoma 1 - 24 iš 69 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 69 dalykų

Išorinės baterijos