Išorinė baterija POWERBANK

Vis didėjant išmaniųjų telefonų paklausai, o jų baterijoms neprogresuojant tokia sparta, kaip norėtųsi, auga poreikis įkrauti telefoną net ir ten, kur atrodytų galimybės nėra. Šiuo atveju išorinė baterijaPOWERBANK'as - idealus pagalbininkas. Išorinių baterijų POWERBANK asortimentas didėja kartu su telefonų rinka, tad tai ne tik stilinga, prak...

Vis didėjant išmaniųjų telefonų paklausai, o jų baterijoms neprogresuojant tokia sparta, kaip norėtųsi, auga poreikis įkrauti telefoną net ir ten, kur atrodytų galimybės nėra. Šiuo atveju išorinė baterijaPOWERBANK'as - idealus pagalbininkas. Išorinių baterijų POWERBANK asortimentas didėja kartu su telefonų rinka, tad tai ne tik stilinga, praktiška, bet ir šiuolaikiška verslo dovana. Išorinių baterijų, kaip ir vidinių baterijų talpa skirtinga. Ji matuojama elektros energijos šaltinio talpos vienetais, teorinis matmuo, leidžiančius sulyginti vienodos įtampos akumuliatorius ir galvaninius elementus. Kadangi maži šaltiniai, tokie kaip mobiliojo telefono akumuliatorius, turi mažiau nei 1 Ah,  naudojamas vienetas mAh – miliampervalandė. Tačiau talpa rašoma mAh ir ant elementų, kurių talpa didesnė nei 1 Ah. Tai daroma vien dėl reklamos, nes dideli skaičiai psichologiškai atrodo geriau. Plačiau apie išorinės baterijas galite paskaityti (IŠORINĖS BATERIJOS)  

Nešiojamos baterijos skirtos visų gamintojų telefonamas: Huawei, Samsung, Apple Iphone, Nexus, Nokia ir kitiems. Išorine baterija naudotis paprasta. Įkraunant patį power bank (energijos bankas) galime su telefoninio įkroviklio laidu, o vėliau tuo pačiu laidu tik kitu galu iš power banko pakrauti telefoną. Patogu ir paprasta.

Turime didelį išorinių baterijų pasirinkimą pagal talpą: 2200 mAh, 2600 mAh, 3000 mAh, 4000 mAh, 5000 mAh, 8000 mAh, 10 000 mAh, 20000 mAh power bank. Kad būtų ne tik praktiška, bet ir stilinga gamintojai išorinėms baterijoms sukūrė daug skirtingų korpusų, todėl šiandien turime įvairių: medinių – ekologiškų išorinių baterijų, metalinių power bank, silikoninių power bank, plastikinių power bank ar net su žibintuvėliu. Kiekvienam paviršiui atitinkamai parenkame geriausią spaudos būdą. Plastikinius power bankus dažniausiai spausdiname tampografija arba spalvota UV spauda, metalinius ir medinius graviruojame, silikoniniuose galima dėtį įspaudą arba graviruoti. Visus logotipo maketavimo darus palikite mūsų komandai. Su malonumu paruošime tikslų gaminio maketą ir parodysime, kaip jis atrodys dekoruotas logotipu. Tik gavę patvirtinimą pradėsime spaudos darbus. Visi derinimo darbai atliekami elektroniniu paštu, kad būtų patogiau Jums.

Išorinis akumuliatorius gali būti naudojamas įkrauti ne tik telefonams, bet ir planšetiniams kompiuteriams, nešiojamiems kompiuteriams, fotoaparatams, žibintams ir  daugybei kitų. Priklausomai nuo išorinio akumuliatoriaus talpos ir įrenginio vidinės talpos, išorinis power bankas gali įkrauti įrenginį vieną, du ar net kelis kartus. Dėl praktiškumo šis daiktas tikrai nenuguls lentynoje, bet visada bus naudojamas. Yra žmonių, kurie turi net po kelis išorinius akumuliatorius skirtingiems prietaisams, kurie įkraunami per usb sąsają, pvz fotoaparatas. Taigi, išorinė baterija gali būti puiki verslo dovana bosui, įmonės darbuotojmas, partneriams ar svečiams, o logotipas ant gaminio visada primins apie jį dovanojusią įmonę. Išorinės baterijos turi sąlyginai didelį plotą, kuriame yra daug vietos Jūsų reklamai.

Užsakymus nešiojamoms baterijoms priimame internetu. Galite rašyti per mūsų puslapyje esančią užklausos formą arba elektroniniu paštu. Perkant didesniais kiekiais, galime pasiūlyti didmenines kainas su pramonine logotipo spauda. Turime didelelį reklaminių išorinių baterijų pasirinkimą, kur nėra jokio kito logotipo. Todėl dekoravus Jūsų logotipu ar užrašu, ją galima paversti firminių daiktu. Tačiau, jei norite originalios žinomo gamintojo išorinės baterijos, galime pasiūlyti „Silicon Power“, „Samsung“, „Doca“ , „Huawei“ ir kitų žinomų gamintojų power bank‘us. Tiems, kas dažnai laiką leidžia gamotoje ir ieško naujovių arba aktyviai pasisako už atsinaujinančius išteklius, galime pasiūlyti power bank su saulės kolektoriumi, kuriam pasikrauti nereikia elektros tinklo, o tai padaryt gali tiesiog gamtoje.

Išorinius akumuliatorius dekoruotus spauda galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti pristatymą per kurjerius. Siunčiame į Kauną, klaipėdą, Šiulius, Panevėžį, Marijampolę, Alytų ir kitus Lietuvos miestus.

Daugiau

Išorinės baterijos  Yra 71 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Plastikinės išorinės...

    Šių dienų technologijų apsuptame pasaulyje telefono ar kito įrenginio baterija yra vienas iš svarbiausių aspektų, tačiau vis didėjantys ekranai, galingesni procesoriai ir aukštesnės raiškos kameros įrenginių baterijas greitai palieka be gyvybės ženklų ir dažniausiai tada, kai aplinkui nėra jokio įkrovimo lizdo. Išeitis – išorinė baterija (Powerbank‘as). Iš plastiko pagaminti išoriniai įkrovikliai yra lengvesni, lengvai pritaikomi Jūsų poreikiams: reklaminę bateriją kokybiškai dekoruosime Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu. Nešiojama baterija gali būti šiuolaikiškas, modernus ir puikus pasirinkimas verslo dovanai, reklamai. Reklaminis POWERBANK įkroviklis skirtas įvairių gamintojų telefonams: Xiaomi, Meizu, Nokia, Nexus, Apple Iphone, Samsung, Huawei ir kitiems. Visų išorinių baterijų talpa žymima mAh, kuo daugiau mAh tuo talpesnis yra įkroviklis. Mūsų asortimente galite rasti įvairiausios talpos plastikinių išorinių baterijų ir išsirinkti Jums labiausiai tinkantį. Galite rinktis iš 2200mAh, 2600mAh, 3000mAh, 4000mAh, 5000mAh, 8000mAh, 10000mAh ir net 20000mAh talpos powerbank‘ų (energijos bankas). Norėdami klientams pasiūlyti ne tik praktišką, bet ir stilingą nešiojamą bateriją, siūlome rinktis iš įvairiausių spalvų, dydžių ir dizaino formų. Taip pat galime pasiūlyti ir įkroviklių su papildomu žibintuvėliu, saulės kolektoriumi ar keliais įkrovimo lizdais (galėsite vienu metu krauti kelis įrenginius). Mūsų profesionali komanda kiekvienam užsakymui parinks tinkamiausią spaudos būdą. Logotipus, užrašus ar kitas reklamines žinutes ant plastikinių išorinių baterijų (Powerbank) dažniausiai spausdiname tampografija arba spalvota UV spauda. Maketavimo darbus galite palikti mūsų komandai, mielai paruošime tikslų maketą, parodysime, kaip jis atrodys su Jūsų pasirinkta reklama, užrašu ar logotipu. Reklaminis, iš plastiko pagamintas nešiojamas įkroviklis puikiai tiks įkrauti ne tik mobiliesiems, bet ir nešiojamiems kompiuteriams, planšetėms, kameroms (Pvz.: GoPro) ir daugybei kitų įrenginių. Priklausomai nuo baterijos talpos, prietaisus galėsite įkrauti net 5-10 kartų, tad POWERBANKAS‘as tikrai yra praktiškas prietaisas, kuris nebus numestas ar retai naudojamas. Taigi, reklaminė plastikinė išorinė baterija gali tapti puikia ir šiuolaikiška verslo dovana partneriams, darbuotojams ar svečiams, o korpusas, dekoruotas Jūsų pasirinktu užrašu ar logotipu, visada primins apie Jus.

  • Metalinės išorinės...

    Itin greitai išsikraunanti baterija – ypatingai skaudi tema išmaniųjų telefonų šeimininkams. Baterija retai tarnauja ilgiau kaip parą, o jeigu Jūsų mobilusis ne iš naujausių arba mėgstate keliauti, aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje – tikime, kad baterijos veikimo trukmė Jūsų nedžiugina. Norėdami išspręsti šį galvos skausmą siūlome Jums rinktis išorinę bateriją (Powerbank‘ą). Metaliniai nešiojami įkrovikliai yra tvirtesni nei įprastiniai, todėl net aktyviai sportuojant nereikės galvoti kaip apsaugoti išorinį įkroviklį nuo pažeidimų. Metalinis korpusas yra lengvai pritaikomas Jūsų poreikiams: reklaminę bateriją greitai ir profesionaliai padengsime Jūsų norimu logotipu, užrašu ar reklaminiu ženklu. Nešiojama baterija puikiai tiks kaip šiuolaikiška, moderni ir praktiška verslo dovana klientams, partneriams ar darbuotojams. Reklaminė POWERBANK baterija gali būti naudojama įvairių gamintojų telefonams: Meizu, Nexus, Xiaomi, Samsung, Nokia, Apple Iphone, Huawei, LG, HTC ir kitiems. Išorinių įkroviklių talpa matuojama mAh, kuo daugiau mAh, tuo daugiau kartų galėsite įkrauti išmaniuosius telefonus ar kitus įrenginius. Mes siūlome įvairios talpos išorines baterijas, tad tikrai išsirinksite pagal savo poreikius. Galime pasiūlyti: 2200mAh, 2600mAh, 3000mAh, 4000mAh, 5000mAh, 8000mAh, 10000mAh ir net 20000mAh talpos garsių gamintojų (Silicon Power, Samsung, Doca, Huawei) išorinius akumuliatorius (Powerbank‘us). Taip pat, pagal savo norus galite išsirinkti įvairių formų, dydžių ir spalvų išorines baterijas. Asortimente taip pat rasite ir nešiojamų baterijų su galimybe įkrauti kelis įrenginius vienu metu, su integruotu papildomu žibintuvėliu arba saulės kolektoriumi.  Mūsų komanda užsakymams parinks tinkamiausius spaudos būdus. Visas reklamas, logotipus ar užrašus ant metalinių powerbank‘ų (išorinis akumuliatorius) graviruojame, o maketavimo darbus mielai atliks mūsų komanda. Prieš pradedant gaminti užsakymą paruošime tikslų maketą, parodysime, kaip metalinė išorinė baterija atrodys su Jūsų pasirinktu prekės ženklu, užrašu ar logotipu. Iš metalo pagamintas, reklaminis nešiojamas įkroviklis gali būti lengvai prijungtas ir naudojamas įkrauti ne tik išmaniuosius telefonus, bet ir nešiojamus kompiuterius, planšetinius kompiuterius, fotoaparatus (Nikon, Fujifilm, Sony, Panasonic, Canon, Pentax) ir daugybei kitų elektros prietaisų. Pasirinkus ne pačios mažiausios talpos (mAh) išorinę bateriją įrenginius įkrausite nuo 8 iki 15 kartų, tai gali tapti ypatingai praktiška ir naudinga dovana verslo klientams, partneriams, kolegoms, o tvirtas metalinis išorinio įkroviklio paviršius su Jūsų logotipu ar užrašu primins apie Jūsų įmonę.

  • Ekologiškos išorinės...

    Jeigu dažnai susiduriate su situacijomis, kuomet Jūsų išmanusis telefonas išsikrauna tada, kai atrodo jog jo labiausiai reikia, siūlome gerai apsvarstyti galimybe įsigyti nešiojamą bateriją (Powerbank‘ą). Išorinė baterija – tai puiki išeitis išsekus mobiliojo ar kito prietaiso baterijai. Ekologiškos išorinės baterijos ypatingos tuo, kad didžioji dalis komponentų pagaminti iš atsinaujinančių išteklių. Powerbank baterijų talpa žymima mAh ir gali siekti nuo 2000 iki 20000mAh ir daugiau, o kuo daugiau, tuo didesnė išorinės baterijos talpa, tai reiškia, kad Jūsų išmanusis visada bus tinkamai pakrautas. Mūsų asortimente rasite įvairių ekologiškų baterijų: 2200mAh, 2600mAh, 3000mAh, 4000mAh, 5000mAh, 8000mAh, 10000mAh ir net 20000mAh, tikrai turėsite iš ko išsirinkti. Taip pat, ekologiškas išorines baterijas galite rinktis iš įvairiausių formų ir dydžių. Visi mūsų siūlomi išoriniai įkrovikliai gali būti pritaikyti pagal Jūsų poreikius: reklaminės baterijos korpusą greitai ir kokybiškai padengsime Jūsų logotipu, užrašu, prekiniu ženklu. Nešiojamas įkroviklis gali tapti nuostabia idėja verslo dovanai, kuri gali būti skirta tiek partneriams ar klientams, tiek darbuotojams. Visus reklamos maketavimo ir spaudos darbus palikite mums – profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliksime visus reikalingus darbus ir pateiksime Jums išorinės baterijos pavyzdį su Jūsų logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute. Reklaminis POWERBANK įkroviklis gali būti naudojamas su įvairių gamintojų telefonais (Meizu, Nexus, Xiaomi, Samsung, Nokia, Apple Iphone, Huawei, LG, HTC), baterija taip pat puikiai pasitarnaus įkraunant nešiojamus kompiuterius, planšetes, bevieles ausines, fotoaparatus (Nikon, Fujifilm, Sony, Panasonic, Canon, Pentax) ar vaizdo kameras (Gopro). Pasirinkdami didesnės talpos (mAh) išorinę bateriją galėsite savo įrenginius įkrauti 5-12 kartų, o išsirinkę viena iš mūsų siūlomų išorinių įkroviklių su papildomomis funkcijomis (Papildomas žibintuvėlis, saulės kolektorius, galimybė įkrauti du įrenginius vienu metu) jūs gausite dar daugiau privalumų. Taigi, ekologiška išorinė baterija gali tapti ne tik praktišku pagalbininku, tačiau ir puikia, šiuolaikiška, ekologiška dovana verslo partneriams, kurie įkraudami savo telefonus visada prisimins Jus.

Rodoma 25 - 48 iš 71 dalykų
Rodoma 25 - 48 iš 71 dalykų

Išorinės baterijos