Kontrolinės TYVEK apyrankės - popierinės kontrolinės juostelės

Kontrolinės TYVEK apyrankės - popierinės kontrolinės juostelės

Kontrolinės apyrankėspopierinės renginių juostelės klijuojamos ant riešo uždaro renginio metu kviestinius dalyvius atskirti nuo pašalinių. Popierinės kontrolinės apyrankės – labai populiari identifikavimo priemonė naudojama naktiniuose klubuose, vakarėlių, festivalių metu, vaikų gimtadieniuose, išleistuvėse.  Pigiausias būdas pažymėti renginio svečius – popierinės kontrolinės TYVEK apyrankės. Nors vadinamos popierinėmis, šios apyrankės gaminamos iš specialaus tyvek medžiagos pluošto, kuris yra atsparus tempimui, plėšimui, drėgmei. Todėl galima naudoti tiek uždarose patalpose, baseinuose, tiek lauko stovyklose. Su šiomis Tyvek apyrankėmis galima maudytis, degintis, sportuoti. Jos neišblunka, nesitrina, nevargina riešo.

Ant kontrolinių apyrankių dedame spaudą šilkografijos būdu. Ant spalvotų Tyvek juostelių spaudą dedame viena spalva, o ant baltų galime atspausdinti ir spalvotą logotipą ar užrašą. Spauda ant kontrolinių juostelių, kaip ir pačios juostelės yra atspari drėgmei, neišblunka. Visus maketo paruošimo darbus palikite mūsų komandai. Jums tereikia atsiųsti logotipo vektorinį (kreivinį) failą, o mes paruošime maketą suderinimui. Gavę patvirtinimą atspausdinsime per 2-3 darbo dienas. Kontrolines apyrankes galite pirkti ir be spaudos. Tokiu atveju galite atvykti atsiimti į mūsų ofisą Vilniuje arba užsakyti siuntimą per kurjerius, tada gausite sekančią darbo dieną. Jeigu kontrolinės juostelės reikalingos tą pačią dieną Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar kituose Lietuvos miestuose, kur veikia autobusų siuntų skyrius, galime išsiųsti per autobusų stotį. Galime pasiūlyti populiariausių 1,9 cm pločio Tyvek apyrankių įvairių spalvų: mėlynų, raudonų, žalių, auksinės spalvos, sidabrinės spalvos, baltų. Taip pat turime NEON spalvų, kurios atspindi neoninę šviesą: rožinės, oranžinės ir geltonos.

Kita identifikavimo priemonė naudojama renginiuose – medžiaginės apyrankės. Šios juostelės gaminamos iš medžiagos dekoruojant ją sublimacijos būdų pagal iš anksto paruoštą dizainą. Dekoravimas pilno spalvingumo, t. y. spalvų skaičius spaudos neriboja. Visus maketavimo darbus palikite mums. Jums tereikia atsiųsti logotipo darbinį failą, nurodyti juostelės spalvos Pantone kodą ir mes paruošime maketą suderinimui. Mūsų gaminamos juostelės yra itin aukštos kokybės, dekoruojant medžiagą matomos net smulkiausios logotipo detalės. Gamyba paprastai užtrunka 1-2 savaites nuo užsakymo patvirtinimo. Medžiaginės apyrankės komplektuojamos su metaliniu arba plastikiniu užsegimu. Metalinio užsegimo – įvorės vidinis skersmuo mažesnis nei juostelės plotis, galima tiesiog įverti juostelę, užtraukti ant riešo ir ji puikiai laikysis. Po renginio juostelė gali likti, kaip gražus suvenyras. Jeigu reikalinga griežta dalyvių kontrolė, patariama naudoti specialias reples ir metalinį užsegimą užfiksuoti. Taip dalyviai negalės nusiimti ir perduoti savo medžiaginės apyrankės kitiems svečiams. Tokiu atveju juostelė turėtų būti tik nukerpama. Plastikiniai užsegimai – plastikinės įvorės su vidiniais dantukais, kurie juostelę verti leidžia tik viena kryptimi. Todėl įvėrus ir užtraukus ant riešo, nesugadinant juostelės nusiimti neišeis. Mes juosteles ir užsegimus parduodame atskirai, t. y. nesuvertus. Susivėrimas prieš renginį – pačių klientų atsakomybė. Sublimacinės juostelės gali būti dvipusės arba vienpusės. Kadangi kainų skirtumas labai nedidelis, todėl visada rekomenduojame gamintis dvipuses juosteles, kad nereiktų galvoti, kuria puse užsidėti.

Vinilinės juostelės dar vadinamos plastikinėmis juostelėmis.  Gali būti įvairių formų, su skirtingu plotu spaudai. Tačiau mes prekiaujame „L“ formos vinilinėmis apyrankėmis. Jos visiškai atsparios vandeniui, stipriai laikosi ant riešo. Todėl jos naudojamos baseinuose, stovyklose, kur maudomasi. Kaip ir Tyvek, vinilines juosteles dekoruojame vienspalve šilkografijos spauda. Ji neišblunka, nenusiplauna. Galime pasiūlyti skirtingų spalvų blizgių arba matinių vinilinių apyrankių: mėlynų, geltonų, raudonų, žalių, juodų, auksinės spalvos, sidabrinės spalvos, baltų, violetinių.

Silikoninės apyrankės – į mada atėjusios ir iš jos neišeinančios guminės apyrankės. Silikoninės apyrankės yra malonios dėvėti, stiprios, be abejo atsparios vandeniui. Jos nešiojamos ne tik renginių metu, bet ir kasdien, kaip stiliaus elementas.

Dažnai tokias apyrankes gaminasi įvairūs judėjimai, bendruomenės, kurios nori kažkiek atkreipti į save dėmesį bei susirasti bendraminčių. Aišku, gali dėvėti ir pavieniai žmonės. Silikonines apyrankes dekoruojame vienspalve spauda pagal iš anksto suderintą maketą.  Mūsų siūlomos silikoninės apyrankės yra standartinio 1 cm pločio ir skirtingų spalvų: baltos, juodos, mėlynos, raudonos, žalios, oranžinės, geltonos.

Visas kontrolines apyrankes ir juosteles galite užsakyti internetu, pildant mūsų elektroniniame kataloge šalia prekės esančią užklausos formą arba rašyti el. paštu, nepamirštant nurodyti užsakomo kiekio. Bei pageidaujamos spalvos.

Kontrolinės apyrankės

Yra 7 prekės(-ių).