Reklaminiai krepšiai ir kurpinės

Ieškantiems madingo, universalaus ir patogaus reklaminio sprendimo siūlome – kuprines, krepšius, rankines. Jos būtų nepaprastos, o dekoruotos Jūsų įmonės logotipu. Todėl tikrai patiks visiems tiek vaikams, tiek klientams, tiek darbuotojams. UAB Mako reklama siūlo įvairių dydžių ir formų kuprines, kompiuterių dėklus, sportinius krepšius. Kuprinės...

Ieškantiems madingo, universalaus ir patogaus reklaminio sprendimo siūlome – kuprines, krepšius, rankines. Jos būtų nepaprastos, o dekoruotos Jūsų įmonės logotipu. Todėl tikrai patiks visiems tiek vaikams, tiek klientams, tiek darbuotojams. UAB Mako reklama siūlo įvairių dydžių ir formų kuprines, kompiuterių dėklus, sportinius krepšius. Kuprinės universalios tinka – mergaitėms, berniukams, vyrams ir moterims, aišku priklausys nuo Jūsų išsirinktos spalvos. Kuprinės su logotipudėklai, krepšiai ar rankinės su logotipo spauda puiki reklama verslui – Jūsų įmonei, įsivaizduokite, tai reklama itin gerai matomoje vietoje, kuri gali nešti žinią apie Jūsų įmonę, įstaigą net užsienyje.

UAB Mako reklama siūlomos kuprinės pritaikytos įvairioms oro sąlygoms: turime neperšlampamų kuprinių, kuprinių su anti-thef savybe – užtrauktukas, nugaros pusėje, kuri gali apsaugoti nuo ilgapirščių. Kuprinės pritaikytos mokyklinukams – mokyklinės kuprinės, galime ant kuprinės mokyklai pvz. uždėti mokyklos herbą, pavadinimą; mėgstantiems aktyvų laisvalaikį – kuprinės žvejybai, kuprines sportui bei top pasirinkimas mėgstamos - laisvalaikio kuprines, įsivaizduokite kuprinė su Jūsų organizacijos, būrio ar sąjungos herbu. Kuprinės turi kelis skyrius, kuriuose galite puikiai sutalpinti savo nešiojamąjį kompiuterį, planšetę, taip pat gali būti mažesni skyreliai smulkiems daiktams arba net šoninė kišenė skėčiui ar gertuvei. 2018 metų naujovė bei vienas iš kuprinių privalumų, galimybė krauti savo mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį - kuprinės turi specialią integruotą jungtį su specialia įmontuota kuprinėje baterija, kuria galima krauti kompiuterį, telefoną ar kitą elektroninį prietaisą. Mėgstantiems keliauti turime net kelioninių kuprinių su ratukais ir ištraukiama rankena, jei vykstate į kelionę Jums reikalingas paplūdimo krepšys su įmonės logotipu. Ieškantiems ypatingos kokybės bei užtikrinto žinomumo siūlome firmines kuprines su Jūsų logotipu. Turime tokių kaip TUCANO, VICTORINOX ALTMONT, SCHWARZWOLF, CASE LOGIC, SLAZENGER, ELLEVEN, OGIO, ZOOM ir daugelį kitų.

Jei susidomėjote kuprinėmis su logotipu, dėklu nešiojamiems kompiuteriams su logotipu, sportiniu krepšiu su logotipu, paplūdimio krepšiu su logotipu, kuprinės kompiuteriams su logotipu, dekoruosime tik pagal Jūsų įmonės logotipo spalvos kodą, todėl galite nesibaiminti, spalvos visada atitinka Jūsų logotipą. Kuprinės dekoruojamos šilkografijos būdu – kai Jūsų logotipas pernešamas per smulkų tinklelį ant prekės, termotransfero būdu, galime išsiuvinėti Jūsų logotipą, taip pat kuprinę galite papuošti etikete pagaminta iš natūralios odos ir jos pakaitalų (etikečių minimalus kiekis – 100 vnt.). UAB Mako reklamos vadybininkai Jums patars, kurį dekoravimo-spaudos variantą geriau taikyti Jūsų logotipui. Kuprinių minimalus kiekis 30 vnt. Dekoravimas įprastai trunka 2 savaites, prieš šventinį laikotarpį patariame klientams jau pradėti rinktis dovanas rugsėjo mėnesį, nes gamyba gali trukti iki mėnesio.

 Kaip išsirinkti Jums tinkamiausią kuprinę patars patyrę UAB Mako reklamos vadybininkai. Kaip su mumis susiekti? Paskambinant telefonu +37064636556, informuojant vadybininką apie norimą prekę, kiekį ir savo logotipo spalvų kiekį bei terminą, kada norėtumėte gauti prekes. Susisiekti su mumis per Facebook parašant žinutę (https://www.facebook.com/makoreklama/ ) arba el. paštu info@makoreklama.lt. Viskas ką Jums reikėtų padaryti – nurodyti norimą prekę, kiekį,  galite pridėti ir logotipą, kad būtų kuo tiksliau pritaikytas spaudos būdas ar prekė. Su Jumis susisieks UAB Mako reklamos vadybininkas bei pateiks visą norimą informaciją bei specialų pasiūlymą tik Jums. Nepamirškite paklausti, kurioms kuprinės taikoma akcija. Atsiėmimas Vilniaus ofise nemokamas, jei Jūs kitame mieste nenusiminkite siunčiame ir į kitus miestus: Klaipėda, Kaunas, Panevėžys, Šiauliai... Užtikriname, kad prekes gausite laiku, nepažeistas, siunčiame taip pat ir į užsienį.

Daugiau

Krepšiai ir kuprinės  Yra 163 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Sportiniai krepšiai

  Specialus sportinis krepšys – vienas iš patogiausių būdų susidėti sporto reikmenis. Sportiniai krepšiai dažniausiai yra itin talpūs, korpuso laisvumas leidžia į krepšį prikrauti daugybę daiktų. Sportiniai krepšiai dažnai turi atskirą skyrių batams, tai itin patogu jei nenorite purvinų sportbačių dėti kartu su sportine apranga. Sportui skirtame krepšyje taip pat rasite atskirus skyrius telefonui, piniginei ar kitiems asmeniniams daiktams, o komforto pridės reguliuojamos rankenos. Jeigu dažnai sportuojate lauko sąlygomis ir krepšį laikote ant žemės ar po atviru dangumi, vertėtų rinktis neperšlampantį krepšį su sustiprintu dugnu, tokiu būdu Jūsų sportinė apranga išliks sausa, o pats krepšys nebus pažeistas ir nepradės irti. Visi mūsų siūlomi sportiniai krepšiai gali būti greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita Jūsų įmonę reprezentuojančią atributika, o visus maketavimo darbus taip pat atliks mūsų komanda. Tokio tipo dekoruotas sportinis krepšys gali tapti puikia dovana verslo klientams, partneriams ar darbuotojams.

 • Pirkinių krepšiai

  Tikriausiai žinote, kad dėl gausybės išmesto plastiko kenčia mūsų gamta, tai neigiamai veikia ir pačius mus. Jeigu norite prisidėti prie gamtos išsaugojimo – įsigykite daugkartinį pirkinių krepšį. Pirkinių krepšiai ne tik atrodo stilingai, tačiau ir saugo mūsų gamtą, o atsisakius plastikinių maišelių pirkimo galime ir sutaupyti. Vienas plastikinis maišelis gali kainuoti apie 0,2€ centų, tad pagalvokite kiek išleidžiate maišeliams per metus. Šiuolaikiniai pirkinių krepšiai atrodo stilingai, juos galima kompaktiškai ir greitai sulankstyti, o gerokai tvirtesnis korpusas leis itin patogiai susikrauti pirkinius, ant automobilio sėdynės padėtas krepšys nesivartys ir Jūsų pirkinius išlaikys stabilius. Visus mūsų asortimente esančius pirkinių krepšius galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita Jūsų įmonę reprezentuojančia atributika, o maketo paruošimo darbus atliksime mes. Tokio tipo pirkinių krepšys gali tapti praktiška dovana Jūsų verslo partneriams, darbuotojams ar kolegoms.

 • Kuprinės

  Nuo 1800 metų, kuomet buvo sukurta pirmoji standartinio tipo kuprinė viskas išties patobulėjo. Šiuolaikinės kuprinės pagamintos iš itin patvarių, ilgaamžių medžiagų. Kuprines dabar galite rinktis iš daugybės spalvų, dydžių, skirtingo lygio apsaugų nuo vagysčių, įvairiausių funkcijų. Mūsų asortimente esančios kuprinės gali būti neperšlampančios, su USB jungtimis, RFID apsaugomis nuo ilgapirščių su bekontakčio nuskaitymo įranga, taip pat, kad būtų patogu naudoti, kuprinės gali būti su įvairiais nugaros ar petnešų paminkštinimais, su įvairiais papildomais skyriais 13, 15 ar 17 colių nešiojamam kompiuteriui ar vandens buteliukui. Visas mūsų siūlomas kuprines galime greitai ir kokybiškai dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, reklama ar kitu prekiniu ženklu. Kuprinė su Jūsų įmonės logotipu gali tapti puikia verslo dovana klientams, partneriams, darbuotojams.

 • Rankinės

  Dažniausiai rankinėse nešiojami įvairūs asmeniniai daiktai ir nešiojamasis kompiuteris. Rankinė yra ypatingai patogus būdas laikyti įvairius dokumentus, sutartis, o esant reikalui įsidėti ir kompiuterį. Rankinėje galite rasti daug įvairiausių skyrių, tiek mažų įvairioms rašymo priemonėms, tiek didesnių užrašų knygutėms, sąsiuviniams ar nešiojamojo kompiuterio įkrovikliui. Dažniausiai rankinės nešamos rankoje arba ant vieno peties, tad visuomet atkreipkite dėmesį į rankenų ir petnešų kokybę. Visos mūsų asortimente esančios rankinės gali būti dekoruotos Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ir kita, Jūsų įmonę reprezentuojančia, atributika. Rankinės dizaino maketą greitai paruoš mūsų komanda, o papuošta rankinė taps nuostabia dovana verslo partneriams, klientams ar darbuotojams.

 • Kelioniniai krepšiai

  Jeigu mėgstate keliauti arba ruošiatės pradėti tai daryti – kelioninis krepšys yra idealiausias būdas patogiai susikrauti daiktus. Dažniausiai kelioniniai krepšiai išsiskiria savo kokybe ir ilgaamžiškumu, juk nei vienas gamintojas nenori, kad Jums esant kitoje šalyje krepšys suplyštų. Kelioniniame krepšyje visuomet rasite patogias kišenėles smulkiems asmeniniams daiktams, higienos priemonėms, dažnai rasite ir atskirą skyrių Jūsų batams ar sportbačiams, tai labai praverčia nenorint su batais išpurvinti drabužių. Krepšių korpusas nėra standžios formos, tad beveik visuomet įdėsite tuos vienus paskutinius marškinėlius, o po jų – dar vienus, juk taip norisi pasiimti su savimi viską. Visi kelioniniai krepšiai, esantys mūsų asortimente, gali būti dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kita reklama, o maketavimo darbus mielai atliks mūsų komanda. Kelioninis krepšys su įmonę reprezentuojančiais atributais gali tapti puikia dovana verslo klientams, darbuotojams ir partneriams.

 • Paplūdimio krepšiai

  Paplūdimio krepšys idealiai tiks mėgstantiems poilsiauti ant šilto smėlio ar tiesiog leisti laiką iškylaujant gamtoje. Paplūdimio krepšiai ir rankinės pritaikytos naudoti lauko sąlygomis, yra tvirtos ir ilgaamžės. Paplūdimio krepšiai gali būti užsegami, atviro tipo, neperšlampantys, užtraukiami. Mūsų asortimente rasite įvairiausių spalvų, dydžių ir medžiagų krepšius, o norėdami jiems suteikti individualumo galime dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitokio tipo Jūsų įmonę reprezentuojančia atributika. Paplūdimio krepšio maketą paruošime mes, tad Jums nereikės dėl nieko rūpintis, tik patvirtinti Jums patinkančio dizaino maketą. Paplūdimio krepšys su Jūsų įmonės logotipu bus puiki dovana tiek partneriams, tiek darbuotojams ar klientams.

Rodoma 145 - 163 iš 163 dalykų
Rodoma 145 - 163 iš 163 dalykų

Krepšiai ir kuprinės