03 27
Išorinės baterijos - "Powerbank". Kaip pasirinkti tinkamiausią?

Išorinės baterijos - "Powerbank". Kaip pasirinkti tinkamiausią?

Ypatingai greitai išsenkanti baterija – visiems išmaniųjų telefonų savininkams gerai žinoma problema. Dėl vis daugiau baterijos energijos eikvojančių ekranų, procesorių  ar daugybę megapikselių turinčių kamerų išmaniojo baterija retai tarnauja ilgiau kaip parą, o tai sukelia didelį galvos skausmą keliaujant ar leidžiant laiką gamtoje. Geriausias vaistas nuo tokio galvos skausmo – talpi išorinė baterija.

                 Ekologiškos išorinės baterijos

Ekologiški išoriniai įkrovikliai atlieką tą pačią funkciją kaip ir kiti – įkrauną Jūsų elektros prietaisus, tačiau jie ypatingi tuo, kad jų komponentai pagaminti iš atsinaujinančių žemės resursų, o tai neša žinutę, kad Jūsų atsakingai žiūrite į aplinkos išsaugojimą. Ekologiška nešiojama baterija gali tapti puikia verslo dovana, ji parodys Jus kaip atsakingus, gamta besirūpinančius žmones.

                  Metaliniai išoriniai įkrovikliai

Jeigu mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje, aktyviai ar ekstremaliai sportuoti, tuomet geriausia yra rinktis metalines išorines baterijas. Metaliniai nešiojami įkrovikliai yra tvirtesni nei įprastiniai, todėl net gavę stiprų smūgį liks nepažeisti, dėl šios priežasties verta įsigyti metalinę išorinę bateriją.

                  Plastikinės nešiojamos baterijos

Iš plastiko pagamintos išorinės baterijos yra vienas iš optimaliausių variantų, tvirtas plastikas puikiai apsaugo įkroviklį nuo smulkių ir vidutinių pažeidimų, o pačios baterijos kaina yra lengviau prieinama, todėl už tą pačią kainą galėsite įsigyti didesnės talpos bateriją, o tokia baterija gerokai prailgins Jūsų išmaniojo veikimo trukmę.

                  Išorinės baterijos talpa.

Išorinės baterijos talpa matuojama miliampervalandėmis, o žymima mAh. Pagrindinė taisyklė, kurią turite atsiminti – kuo daugiau mAh, tuo nešiojamas įkroviklis turi daugiau talpos ir Jūsų išmanųjį įkraus daugiau kartų. Mūsų asortimente galite rasti įvairiausios talpos išorinių baterijų ir pasirinkti pagal savo poreikius: 2200mAh, 2600mAh, 3000mAh, 4000mAh, 5000mAh, 8000mAh, 10000mAh ir net 20000mAh. Mitas, kad su išorine baterija galima įkrauti tik populiariausių gamintojų (Samsung, Apple Iphone, Huawei, Nokia, Meizu, Xiaomi, Nexus) išmaniuosius telefonus, įkroviklį galite naudoti visiems išmaniesiems su ličio baterijomis, taip pat nebijokite nešiojamo įkroviklio naudoti ir kitų prietaisų įkrovimui, galite krauti ir nešiojamuosius kompiuterius, planšetes, fotoaparatus (Nikon, Fujifilm, Sony, Panasonic, Canon, Pentax) ar kameras (GoPro). Taigi, išorinės baterijos talpa yra pagrindinis aspektas į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį ir žinokite, kad įkroviklį galėsite praktiškai pritaikyti visiems įrenginiams.

                  Daugiau funkcijų – daugiau praktiškumo

Išorinė baterija gali būti ne tik puiki išeitis išsekus mobiliojo baterijai, šiomis dienomis nešiojamus įkroviklius galite rasti ir su daugiau papildomų funkcijų. Mes galime pasiūlyti išorinių baterijų su papildomu žibintuvėliu, keliais USB lizdais (vienu metu galėsite įkrauti kelis įrenginius) ar net su saulės kolektoriumi, kuris dienos šviesoje gali palaikyti Jūsų išmaniojo bateriją gerokai ilgiau.

                  Verslo dovana ir spauda

Nešiojamas įkroviklis gali tapati nuostabia idėja verslo dovanai Jūsų partneriams, klientams ar darbuotojams. Mūsų profesionali komanda gali pasiūlyti greitą ir kokybišką išorinių įkroviklių dekoravimą pasitelkiant graviravimą, UV spaudą ir tampografiją, o visus maketavimo darbus mielai atliksime mes. Mūsų specialistai atliks visus reikalingus darbus ir pateiks išorinės baterijos pavyzdį su Jūsų logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu. Taigi, išorinė baterija gali tapti gražia ir praktiška dovana, o reklaminis užrašas Jūsų klientams ar partneriams priminis apie Jūsų siūlomas paslaugas ar prekes.

Kategorijos