04 10
Kaip išsirinkti teisingą kuprinę

Kaip išsirinkti teisingą kuprinę

Šiomis dienomis nesudėtinga pasiklysti tarp įvairiausių kuprinių, juk yra tiek daug funkcijų, dizainų, medžiagų, dydžių ir pan. Norėdami padėti Jums išsirinkti tinkamą kuprinę pasidalinsime keletu patarimų, kurie padės Jums neišklysti iš kelio.

     Kuprinės tipas

Kuprinės tipas yra aspektas nuo kurio visuomet reikėtų pradėti. Paprasčiausia būtų atsakyti sau į klausimą: kokiam tikslui aš perku kuprinę?

Jeigu kuprinę naudosite tolimoms kelionėms ar žygiams, geriausia rinktis neperšlampančią, nuo vagių apsaugotą (su RFID apsauga ir paslėptais užtrauktukais) ir kuo patogesnę kuprinę. Renkantis kelioninę kuprinę nereikėtų pirkti pačios pigiausios, tokio tipo kuprinė turi atlaikyti didelius krūvius, temperatūrų ir drėgmės skirtumus, įsigiję tvirtą kuprinę jausitės ramūs ir galėsite naudoti ją ne vienerius metus.

Jeigu Jums tiesiog reikia paprastos kuprinės, kuria naudositės kasdien, nešiosite kompiuterį, bloknotus ar kitus asmeninius daiktus, geriau rinktis kiek pigesnę nei kelioninę, tačiau panašių parametrų. Tokioje kuprinėje laikomas kompiuteris ar bekontaktė kortelė gali tapti ilgapirščių grobiu, tad kuprinė turėtų būti su paslėptais užtrauktukais, RFID apsauga nuo bekontakčio nuskaitymo įrangos. Tokia kuprinė atlaikys vidutinį lietų, tad ypatingai gerai vandenį atstumiančiai kuprinei nevertėtų švaistyti pinigų.

Sportinės kuprinės ir krepšiai idealiai tinka susidėti sportui skirtas priemones, aprangą, tokiose kuprinės dažnai rasite specialų skyrių batams ar kišenėlę vandens buteliukui. Sportiniai krepšiai ir kuprinės dažnai neatsargiai numetami ant žemės, tad geriausia rinktis atsparesnes medžiagas ar bent sustiprintą dugną.

Kuomet kuprinės perkamos moksleiviams, dažniausiai atkreipiamas dėmesys į kuprinės talpą, tačiau nereikėtų pamiršti ir to, kad vaikas kuprinę turės nešioti ir dažnai pakelti, dėl šios priežasties didesnį dėmesį reikėtų kreipti į kuprinės petnešas, šios turėtų būti minkštos ir patogios, reguliuojamos. Kuprinės dalis, kuri liečiasi su nugara turėtų būti pakietinta, kad moksleivis nesikūprintų. Taip pat vertėtų pirkti kuprinę su atšvaitais, kad Jūsų vaikas būtų gerai matomas vairuotojams.

     Kuprinės dydis

Kuprinės dydis turėtų būti pasirinktas pagal asmeninius poreikius. Jeigu į kuprinę dėsite nešiojamą kompiuterį, būtinai atkreipkite dėmesį kokio dydžio kompiuteriui pritaikyta kuprinė, tai ypatingai aktualu perkant internetu. Jeigu perkate brangią, aukštos kokybės kuprinę su įvairiausiomis funkcijomis geriau rinkitės šiek tiek didesnę nei Jums reikalinga, kad pasikeitus poreikiams nereikėtų vėl išlaidauti.

     Komfortas

Vienas iš svarbių aspektų renkantis tiek kuprinę, tiek sportinį krepšį yra jos patogumas. Visos kuprinės su dvejomis petnešomis yra ženkliai patogesnės nei su viena, dvi petnešos paskirsto svorį vienodai ant abiejų Jūsų pečių, tad jie gerokai mažiau pavargsta. Siekiant komforto reikėtų atkreipti dėmesį ir į užtrauktukų kokybę, jeigu šie stringa, tai bus didelė kančia norint ką nors greitai pasiimti.

     Dizainas

Šiomis dienomis kuprines galite rasti įvairių formų, spalvų, kitų dizaino elementų, tačiau kuprinės dizainas neturėtų atsverti kitų svarbių aspektų. Jeigu nesate žmogus besivaikantis madų, geriau išsirinkite patogią kuprinę į kurią galėsite susidėti viską taip kaip planavote, o po kelių savaičių naudojimo ji neliks tik su viena petneša iš dviejų.

     Kaina

Kuprinės kaina yra labai individualus dalykas, tačiau kaip ir minėjome, jeigu kuprinė bus naudojama kelionėms geriau rinkitės kokybišką kuprinę ir į kainą žiūrėkite mažiau, juk kelionėje suplyšusi kuprinė gali sukelti itin didelių nemalonumų. Kuprinė kurią naudojate kasdien gali būti iš pigesnių, ji bus ne tokia ilgaamžė, tačiau gerokai sutaupysite. Tokio tipo kuprinė bus dažniau keičiama, tad tikrai neatsibos viena ir ta pati kuprinė.

     Dekoravimas

Visos mūsų asortimente esančios kuprinės žygiams, sportiniai krepšiai, kuprinės kelionėms ar su skyriumi kompiuteriui gali būti dekoruotos Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitokio tipo reklama, o visus maketavimo darbu mielai galėsime atlikti ir mes. Dekoruota kuprinė gali tapti itin praktiška ir smagia dovana Jūsų verslo partneriams, klientams ar darbuotojams.

Kategorijos