05 10
Marškinėliai

Marškinėliai

Visi žinome kas yra marškinėliai ir juos dėvime kasdien, nesvarbu ar tai vasara ar žiema, vienas iš pirmiausių drabužių, kuriuos užsidedame ryte yra marškinėliai. Marškinėliai kalboje dažnai vadinami ir maike, tačiau tai nėra teisingas pavadinimas. Kiekvienas iš mūsų tikriausiai sutiks, kad savo spintoje laiko ne vieną, o net kelias ar keliasdešimt įvairiausių spalvų marškinėlių, tai reiškia, kad jų paklausa pasaulyje yra milžiniška, tad kompanijos, gaminančios marškinėlius, investuoja didelius pinigus į marškinėlių kokybę ir platinimą. Kokie marškinėliai populiariausi?

Vasaros metu, išėjus pasivaikščioti po miestą matome, kad ko ne kiekvienas žmogus dėvi marškinėlius. Dažniausiai marškinėliai yra dekoruoti kokiu nors logotipu ar išmarginti įvairių formų dizaino elementais, pastebime vis labiau populiarėjančių polo marškinėlių, o neretai ir marškinėlių su ilgomis rankovėmis. Marškinėliai puikiai veikia ir kaip nešiojamoji reklama, kai kitą kartą vaikščiosite miesto gatvėmis atkreipkite dėmesį – daugybė marškinėlių išdekoruoti ypatingai garsių firmų logotipais, tačiau ar žmonės tikrai taip gerai gyvena? Atsakymas paprastas, marškinėliai, lyginant su kitais drabužiais, yra pigesni, tad didesnis ratas žmonių gali sau leisti įsigyti vardinių marškinėlių ir džiaugtis jais vasarą, tačiau tai dar nereiškia, kad jie visuomet renkasi tik garsių firmų drabužius.

Marškinėliai yra vienas iš universaliausių pasirinkimų vasarą, jie tinka tiek prie paplūdimio šlepečių, tiek prie šortų, oficialesnių batų ar džinsų, užsidėję paprastus, juodus arba baltus marškinėlius, niekada neprašausite ir atrodysite tinkamai daugelyje situacijų, tad galbūt ir suprantamas žmonių polinkis įsigyti garsios firmos marškinėlius, juk tai nekainuoja tūkstančių eurų, o tinka prie visko. Jaunimo tarpe galima pastebėti įdomią tendenciją, vis daugiau jaunimo dėvi marškinėlius su išdekoruotais užrašais kurie gali reikšti jų požiūrį į kokią nors problemą, simbolizuoti socialiniuose tinkluose paplitusią idėją ar išreikšti palaikymą kokiam nors projektui ar socialinių tinklų žvaigždei. Ar esate pastebėję žmonių, dėvinčių marškinėlius su užrašais pavyzdžiui „Ko pikta?“, „Dryyykst“, atrodo, kad tai beprasmiai, su niekuo nesusiję užrašai, tačiau pasigilinus iš kur šios frazės atsirado sužinosime, kad tai žinomų „influencerių“ ištartos frazės.

Kategorijos