08 14
Naujos kartos verslo klasės dovanų katalogas „LOGO REKLAMA“

Naujos kartos verslo klasės dovanų katalogas „LOGO REKLAMA“

Visus visus, senus ir naujus Mako reklama klientus, svečius ar pro šalį einančius, nuoširdžiai kviečiame užsukti į naujos kartos reklaminės atributikos katalogą LOGO REKLAMA. Pažadame jog čia rasite tikrai gražių, kokybiškų, naudingų ir reikalingų ofiso, kelionės, laisvalaikio ar namų apyvokos gaminių, kuriuos galėsite papuošti savo ženklu, savo LOGO. Jeigu Jums pakolkas nieko nereikia, tiesiog užsukite pasivaikšioti ir susipažinti su mūsų siūlomomis paslaugomis bei gaminiais, kas žino, gal kada ir prireiks, tuomet žinosite, kur galite kreiptis.

Kodėl naujas katalogas?

Mako Reklama įmonė jau skaičiuoja 6-tuosius savo gyvavimo metus, su jos atsiradimu ir lygiagrečiai kelilaujantis www.makoreklama.lt katalogas, kuris siūlo daugybę reklaminių gaminių, yra išskirtinis savo dizainu bei funkcionalumu. Kataloge galite rasti nuo menkiausių ir pigiausių smulkmenų iki brangiausių aukštos klasės dovanų. Gyvenimo ritmui judant į priekį, viskam keičiantis, technologijoms evoliucionuojant, išrandami nauji dalykai, nauji daiktai, naujos ir verslo dovanos, kurios keičia senas, išleisdamos jas į užtarnautą poilsį. Klasikos, konservatyvių pažiūrų ar patikrintų dovanų gerbėjams norime pranešti jog ir toliau Mako reklamos katalogs veiks kaip veikęs ir niekur nedings su savo siūloma atributika, tačiau jeigu ieškote kažko naujo, specifinio, sekate šių dienų tendencijas, LOGO REKLAMOS katalogą sukūrėme kaip tik JUMS.

Kas naujo ir kuo pranašesnis LOGO REKLAMOS katalogas?

Ne tik visą naujausių reklaminių gaminių asortimentą rasite LOGO REKLAMA kataloge, tačiau jus džiugins aiškiai ir santūriai pateiktas tinklalapio turinys, kuris leis lengvai rasti reikiamą ir ieškomą informaciją. Kelionė svetainėje prasideda nuo 12 pagrindinių kategorijų, kurios Jus nuves į reikiamą ir norimą produktų sąrašą. Suradę sau tinkamą produktą, galėsite susipažinti su visomis jo savybėmis ir ypatybėmis. Pateikiame visą naudingą informaciją apie produktą lentelėje, kurioje greitai rasite jo matmenis, svorį, pakuotės matmenis, iš kokios medžiagos pagamintas, spalvą, galimą logotipo spaudos uždėjimo techniką ir kitas reikalingas savybas susijusias su gaminiu. Tikrai atkris papildomas darbas klausti reklamos vadybininko koki produkto išmatavimai ar kokią spaudą patariate dėti, viską rasite patys, o su Mako Reklama vadybininkais galėsite draugiškai pasišnekučiuoti ir aptarti kitas jūsų norimo produkto užsakymo detalias.

Tarp produkto nuotraukų galite pamatyti kaip atrodo gaminys dekoruotas logotipu, ant kurios vietos uždėta spauda ir kokio ji dydžio. Toks puikus pavyzdys leis Jums lengvai įsivaizduoti, kaip toks daiktas galėtų atrodyti su jūsų įmonės, kompanijos logotipu, užrašu ar šūkiu.

Be visų produktų išsamiai ir aiškiai galite susipažinti su gaminių dekoravimo technologijomis, kokios medžiagos ir koki gaminiai dekoruojami vienu ar kitu būdu. Kokią spaudą patariame plokštiems, lenktiems, nelygiems paviršiams. Kokios medžiagos graviruojamos lazeriu, o ant kurių galime dėti tampografinę spaudą.

LOGO REKLAMA verslo dovanų katalogas kuriame rasite daugiau nei 1000 gaminių vienoje vietoje. Tai daugiau nei dovanos tai idėja jūsų verslui, naujai draugystei tarp partnerių ar klientų, savo ženklo žinomumo platinimui, solidžiam įvaizdžio kūrimui.

Kategorijos