Išsiuvinėti pledai Jūsų įmonės logotipu arba reprezentuojančiu užrašu.

Išsiuvinėti pledai Jūsų įmonės logotipu arba reprezentuojančiu užrašu.

Reklaminiai kokybiški pledai išsiuvinėti Jūsų įmonės logotipu arba reprezentuojančiu užrašu. Reklaminis pledas - praktiška dovana klientams, darbuotojams ar verslo partneriams.

Pledai yra trijų pagrindinių rūšių: medvilniniaivilnoniai ir sintetiniai – flisiniai. Turime didelį pasirinkimą itin aukštos kokybės vilnonių merino vilnos pledų. Pledus, kaip ir ranklšuosčius dekoruojame tiesiogiai siuvinėdami arba netiosiogiai, o pritaikant antsiuvą. Antsiuvus galime daryti išsiuvinėtos medžiagos arba odinius su įspaudu arba graviruotu logotipu. Pledas su odiniu antsiuvu atrodo, kaip firminė originali verslo dovana. Pledus žmonės mėgsta dovanoti įvairioms progoms: Kalėdoms, Valentino dienai, boso dienai.

Kai reikia pigių pledų lauko terasoms, renginio svečiams, stovyklų dalyviams siūlome įsigyti nebrangių flisinių pledų. Šiuos pledus taip pat galima siuvinėti, jie yra pakankamai šilti ir maloniai dėvimi. Turime daug skirtingų spalvų ir raštų pledų. Taip pat įvairių dydžių, bei gramatūros. Pledus galite išsirinkti „Mako reklama“ internetiniame kataloge skiltyje „rankšluosčiai ir pledai“.

Galime pasiūlyti labai kokybiškų ir nebrangių ranklšuosčių bei pledų didmeninėmis kainomis perkant didesniais kiekiais. Juos galite užsakyti tiek dekoruotus logotipu, tiek ir be jo. Užsakymus rankšluosčiams galima pateikti internetu pildant internetiniame kataloge užklausos formą arba siunčiant užklausą elektroniniu paštu.

Prekes galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje arba užsisakyti pristatymą į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus.

Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.

Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį.

Pledai

Yra 35 prekės(-ių).