Kokybiški Rankšluosčiai su personalizuota logotipo spauda

Kokybiški Rankšluosčiai su personalizuota logotipo spauda

Vonios rankšluostis – daiktas, kuriuo pradedame savo dieną ir ją baigiame. Tiems, kurie mano, jog verslo dovana turi būti praktiška ir naudojama, rankšluostis su logotipu – puikus pasirinkimas. Nesvarbu ar dovanosite mažą vonios kilimėlįvirtuvinį rankšluostėlį, didelį vonios rankšluostįpaplūdimio rankšluostį su savo logotipu, patikėkite, jis bus tikrai naudojamas. Rankšluosčiai gali būti dovanojami vaikams, moterims ir vyrams, įvairioms progoms – kalėdoms, valentino dienai, boso dienai ir kitoms.

Rankšluostis tampa verslo dovana, kai jį dekoruojame logotipu ar užrašu. Dažniausiai logotipą siuvinėjame tiesiogiai ant rankšluosčio. Kai logotipas smulkus, o rankšluostis didelės gramatūros aukšta kilpute, logotipą išsiuvinėjame ant medžiagos skiautės ir prisiuvame, kaip antsiuvą, kad logotipo smulkios detalės aiškiai matytųsi. Taip gaunamas firminio rankšluosčio įvaizdis, o antsiuvas tik prideda prabangos Jūsų dovanai. Sintetinius rankšluosčius iš mikropluošto dekoruojame sublimacija. Tai spaudos būdas, kai dekoruojamas visas rankšluosčio paviršius. Galima atspausdinti ne tik patį logotipą, bet ir foną. Didelis vaizdas bus pastebimas iš toli.

Visus maketavimo darbus palikite mūsų specialistams. Prieš pradėdami dekoruoti Jūsų pasirinktu būdu paruošime vizualą, kaip atrodys išsiuvinėtas ranklšuostis. Ir tik gavę kliento patvirtinimą imamės dekoravimo darbų. Jeigu dekoravimas šilkografija riboja logotipą spalvų skaičiumi, tai siuvinėjant spalvų skaičius kainai įtakos neturi. Tik reikia atminti, jog siūlais atvaizduoti logotipo spalvų perėjimus arba šešėlius, taip pat sunku.

Galvodami apie verslo parnerius, kolegas, įmonės darbuotojus, viešbučio svečius tikrai išsirinksite tinkamiausią rankšluostį: buitinį rankšluostį, viešbutinį ranklšuostįkelioninį ranklšuostįsportinį ranklšuostį. Buitiniai ir viešbutiniai ranklšuosčiai pagaminti iš šimtaprocentinės medvilnės dar vadinami frotiniais. Sportiniai, kelioniniai ranklšuosčiai dažniausiai gaminami iš specialaus greitai džiūstančio ir gerai drėgmę sugerenčio mikro pluošto. Taip pat šie ranklšuosčiai netui aukštos kilputės, todėl yra kompaktiškesni ir lengvai telpa kuprinėje ar tašėje, kai reikia taupyti vietą.

Rankšluosčiai klasifikuojami pagal dydį: 30x50 cm, 50x70 cm, 50x100 cm, 70x140 cm, 100x150 cm, 100x180 cm. Taip pat pagal gramatūra-tankį: 380 g/m2, 400 g/m2, 430 g/m2, 500 g/m2 ir 550 g/m2 rankšluosčiai. Kad geriau suprastumėte, viešbutiniai rankšluosčiai yra mažesnės gramatūros nei buitiniai vonios rankluosčiai, todėl juos lenviau daug kartų skalbti. Tačiau didelės gramatūros rankšluosčiai geriau sugeria drėgmę. Taip pat vaikiški rankšluosčiai yra mažesni už suaugusiųjų ranklšuosčius. Gramatūra šiuo atveju būtų nesvarbi.

Labai svarbus aspektas renkantis rakšluostį yra tinkama spalva, kuri gerai derėtų su dekoruojamu logotipu ar užrašu ir tiktų prie įmonės reklaminio stiliaus. Todėl turime didelę rankšluosčių spalvų paletę: mėlyni (royal blue, ocean blue), raudoni, žali (light green, dark green, bottle green),  geltoni, juodi, balti, pilki (grey), rudi (light brown, dark brown, chocolate color), oranžiniai, žydri ir daugelį kitų spalvų, kurias sunku aprašyti žodžiais. Geriau apsilankykite „Mako reklama“ internetiniame kataloge rankšluosčių kategorijoje ir išsirinkite labiausiai patinkančią Jums.

Rankšluosčiai

Yra 32 prekės(-ių).