Reklaminės rašymo priemonės

Reklaminės rašymo priemonės

Reklamos versle dažnai susiduriame su klausimu: Koks verslo suvenyras dažniausiai dovanojamas ? Ką klientai dažniausiai užsako? Kokia populiariausia prekė ? Atsakymas labai paprastas, daugiausiai parduodame rašymo priemonių, maloni ir pigi dovana kiekvieno skoniui, tinkanti vyrams, moterims ir vaikams.

Klausiate, ar rašymo priemonė gali būti tik pigi? Ne – turime įvairių idėjų, nuo brangiausių vardinių Parker firmos rašiklių ir plunksnakočių, supakuotų į gražias dovanoti paruoštas dėžutes iki nė euro nesiekiančių reklaminių variantų. Dažnas klausia: Ką praktiško padovanoti klientui, kad šis daiktas būtų naudojamas ir matomas ? Rašiklis – tai reklaminė smulkmena, kurią klientas maloniai įsideda į kišenę gavęs dovanų kiekvienoje įmonėje. Dažnai šis atributas tampa kasmetiniu įmonių užsakymu, atrenkame pačius geriausius variantus įmonėms, pagal vykdomą komercinę veiklą, spalvą, formą, rašymo spalvą, jutiminį rašymo jausmą. O rinktis tikrai turime iš ko: Brangūs tušinukų rinkiniai supakuoti į odinius dėkliukus arba prašmatnias dėžutes, tušinukai su USB jungtimi – praktiškiems klientams, metaliniai reklaminiai tušinukai, metaliniai prabangūs tušinukai ir plunksnakočiai, metaliniai tušinukai, kuriuos galime komplektuoti pagal įmonės pageidaujamas spalvas, kuomet kievieną dalį pagaminame skirtingos arba tos pačios spalvos, plastikiniai Premium lygio tušinukai iš aukštos kokybės plastiko, kurių lievžuvėlis gali būti transformuojamas pagal sutartą logotipo arba ženklo formą, geliniai tušinunkai ir rašikliai,  ekologiškos klasės tušinukai, bambukiniu, mediniu, kartoninių arba Eco plastiko paviršiumi, su galimybe perdirbti, pigūs reklaminiai plastikiniai tušinukai – kiekvienam iš šių variantų galime pritaikyti tinkančias pakuotes, įmautes arba dėžutes.

Plastikinius reklaminius tušinukus dekoruojame spalvota tampografijos spauda arba UV spauda, metalinius tušinukus dekoruojame lazeriniu graviravimu, klientui pageidaujant metalinius tušinukus dekoruojame spalvota spauda.

Rašymo priemonės pasirinkimas, kuri atstovaus Jūsų komercinį ženklą yra labai svarbus žingsnis – pirmiausia, turime apgalvoti, koks tušinukas tinkamiausias Jūsų veklai ? Jei tarkim užsiimate metalo dirbiniais, mūsų pirmas pasiūlymas Jums – metaliniai tušinukai su graviruotu logotipu, (apie tušinukus plačiau galite rasti vikipedijoje TUŠINUKAI) jei Jūsų logotipe vyrauja mėlyna spalva, mūsų pasiūlymas Jums – metaliniai, mėlyno korpuso tušinukai su graviruotu logotipu ir t.t. Dažnai klausiame kliento: Kam bus skirti tušinukai ? Atsakymai įvairūs – norime dovanoti tušinukus masinių renginių, mugių metu, dovanosime tušinukus moksleiviams mokslo metų pabaigimo proga, dovanosime tušinukus naujiems darbuotojams, prisijungusiems prie mūsų kolektyvo, dovanosime tušinukus VIP klientams arba partneriams įmonės gimtadienio proga, dovanosime tušinukus vadovams, dalinsime tušinukus svarbios konferencijos metu. Ar jaučiate, kad kiekvienu atveju turime pasiūlyti skirtingus variantus? Tarkim, masiniams renginiams – pateiksime pigesnius plastikinius variantus, už mažesnę kainą, mokyklinukams atsrinksime ką nors neįprasto ir šaunaus – tarkim, tušinukas su šviečiančiu logotipu, o VIP klientams, partneriams ir vadovams paruošime solidžius, „sunkius“  ir patogiai rašančius tušinukus ar plunksnakočius. Kiekvienu atveju, turime atrinkti labiausiai tinkantį variantą, todėl pirmiausia susidraugaujame su klientu – išsiaiškiname poreikius, dovanojimo motyvus, apie žmones, kuriems bus skirtos dovanos ir tik tada dirbame su produktu.

Dažnas klientas nežino, ko jam reikia, štai čia jau galime ir pasireikšti – parodyti savo profesionalumą ir rūpestį. Suprantame, tiek daug variantų, sunkus pasirinkimas, reikia pagalvoti, tai girdime dažnai – tam, kad Jums būtų lengviau, esame sukaupę nemažą kolekciją įvairaus tipo tušinukų, tad visada maloniai kviečiame į ofisą Vilniuje, apžiūrėti visų pavyzdžiu – paliesti tušinukus, palaikyti rankoje, pajausti rašymo malonumą ir minkštumą – dažnai juokaujam, kad pats tušinukas išsirenka savo klientą, tad tikimės, kad taip atsitiks ir Jums. Jei esate ne iš Viniaus, nenusiminkite, tai ne bėda, priimame užsakymus internetu arba telefonu visoje Lietuvoje, pavyzdžius pristatome kurjeriu, tad rinktis dar patogiau, pristatymas 1d.d. tiesiai Jums į biurą. UAB Mako reklama kolektyvas, pasiruošęs priimti naujus iššūkius ir atrinkti Jums geriausiai tinkančias verslo dovanas, pakonsultuoti įvairiais Jums rūpimais klausimais. Darome įvairias akcijas tušinukams, rekomenduojame naujausius variantus, atrandame variantą, kurio kaina Jums patogi pirkti. Tušinukų gamybos terminas – 1,5-2 savaitės, nuo maketo pateikimo gamybai, laikas, kurį leidžiame tinkamiausio varianto paieškoms ir maketo derinimui į gamybos terminą neįtraukiamas. Gamyba priklauso nuo kiekio, maketo sudėtingumo ir gamybos užkrovimo (Šventiniu laikotarpiu gamyba gali užtrukti iki keturių savaičių).

  Jei Mako reklama el. kataloge išsirinkote, Jūsų akiai patrauklų variantą, nelaukite – užpildykite užklausos formą – vardas, telefono numeris, dominantis kiekis, logotipo spalvų skaičius – gavę užklausą, nedelsdami su Jumis susisieksime.

Rašymo priemonės

Yra 591 prekės(-ių).