Plastikiniai tušinukai PREMIUM

Plastikiniai tušinukai PREMIUM

Išskirtiniai plastikiniai tušinukai su personalizuotu 3D liežuvėliu.
Minimalus užsakymo kiekis - 500 vnt. Reklaminės kanceliarinės priemonės tiks ne tik naudoti biure, bet ir kaip smulki dovanėlė įvairių renginių metu.
Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.
Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį.

Plastikiniai tušinukai PREMIUM

Yra 102 prekės(-ių).


Plastikinis reklaminis tušinukas ELEGANCIJA RPT8
Plastikinis reklaminis tušinukas su metaliniu liežuvėliu. Greitai ir kokybiškai dekoruosime tušinuką Jūsų logotipu arba užrašu! Liežuvėlis graviruojamas, korpusas puošiamas tampografijos būdu.
Plastikinis reklaminis tušinukas matinis RPT7
Plastikinis reklaminis tušinukas matiniu paviršiumi. Galima rinktis iš dvidešimties ekskliuzyvinių spalvų. Greitai ir kokybiškai dekoruosime tušinuko liežuvėlį Jūsų logotipu arba užrašu. 
Plastikinis reklaminis tušinukas RPT6
Plastikinis reklaminis tušinukas. Galima rinktis iš devynių skirtingų spalvų, satino spalvos liežuvėlis. SOFT TOUCH (švelnus paviršius) malonu liesti, patogu laikyti tušinuką. Greitai ir kokybiškai dekoruosime tušinuko liežuvėlį Jūsų logotipu arba užrašu. 
Plastikinis reklaminis tušinukas RPT5
Plastikinis reklaminis tušinukas. Įvairios spalvos, pasirinkti tušinuko raštai.  Greitai ir kokybiškai dekoruosime tušinuko liežuvėlį Jūsų logotipu arba užrašu. 
Plastikinis reklaminis tušinukas RPT4
Plastikinis reklaminis tušinukas. Naujoviškas dizainas, santurios splavos, galima rinktis permatomą arba spalvotą liežuvėlį. Greitai ir kokybiškai dekoruosime tušinuko liežuvėlį Jūsų logotipu arba užrašu. 
Plastikinis reklaminis tušinukas PROTETKORIUS RPT3
Plastikinis reklaminis tušinukas. Vienos spalva - juoda, liežuvėlis pasirinktinai, arba splavotas arba spalvotas pesmatomas. 3D efektas - PROTEKTORIUS, tušinukas padengtas soft touch (švelnus paviršius), patogu ir malonu liesti tušinuką. Greitai ir kokybiškai dekoruosime tušinuko liežuvėlį Jūsų logotipu arba užrašu.