Reklaminiai saldainiai su jūsų logotipu ar paveikslėliu

Reklaminiai saldainiai su jūsų logotipu ar paveikslėliu

Saldainiai su Jūsų logotipu ar paveikslėliu puikiai tiks masiniams renginiams, konferencijoms, vaikų šventėms, parodoms. Kiekvienos parodos metu labai smagu pasivaišinti reklaminiu saldainiu arba šokoladuku, tai šilta dovana maloniai nuteikianti ir puikiai tinkanti pirmam pokalbiui su klientu. UAB Mako reklama gali pagaminti reklaminius saldainius su Jūsų įmonės logotipu.

Čiulpiami saldainiai, pastilės su reklaminiu čežančiu popierėliu, galime pagaminti su vienos, dviejų, trijų spalvų logotipu arba spalvota popierėlio spauda. Kieti saldainiai gali būti įvairių skonių – apelsinių, braškių, mėtų, vaisių, citrinų, obuolių. Galime pasiūlyti įvairių dydžių saldainių, nuo mažesnių iki didesnių, popierėliai gali būti kelių tipų – susukti kraštuose arba suklijuoti kraštuose. Kietų karamėlių galiojimo terminas apie 14 mėnesiu, minimalus užsakymo kiekis – 50 kilogramų. Maketas paruošiamas taip: nupiešiamas popierėlio dydžio stačiakampis ir sudėliojami logotipai, suderinamas maketas, tada atspausdinami popierėliai ir saldaniai supakuojami į reklaminius popierėlius – taip mes Jums parduodame ir pagaminame Jūsų firminius saldainius su logotipais.

Ledinukai ant pagaliuko patiks tiek suaugusiam, tiek vaikui – darželiams, mokykloms, vaikų renginiams, įmonėms užsiimančioms veikla, susijusia su vaikais, siūlome pasigaminti reklaminius ledinukus. Didesnis popierėlio plotas, didesnė Jūsų reklama. Ledinukai gali būti apvalūs – standartinės formos, širdelės formos arba galime pagaminti personalizuotą – Jūsų įmonės logotipo arba pasirinktos formos ledinuką, supakuosime į firminį popierėlį ir pristatysime pagamintus ledinukus Jums į ofisą.

Mėtinės pastilės spalvotose ir įvairių formų dėžutėse, patiks ir mažiems ir dideliems. Puiki verslo dovana, kurią patogu įsimesti į rankinuką, vežiotis automobilyje, laikyti ant darbo stalo. Plastikinę arba metalinę pastilių dėžutę dekoruosime spalvota tampografija arba ilgalaike UV spauda, metalines pastilių dėžutes galime dekoruoti lazeriniu graviravimu. Turime spalvotus saldainius ir pastilės supakuotas į stiklinius indelius. Galime pagaminti personalizuotą, sukurtą pagal individualų dizainą, popierinę pastilių dėžutę.

Šokoladiniai saldainiai supakuoti į spalvotas popierines dėžutes, šokolado plytelės su įmonės logotipu ir individualia pakuotės spauda, maži šokolado gabalėliai supakuoti į blizgančią foliją ir apgaubti įmonės reklama, karameliniai saldainiai „Karvutės“, saldainiai „Griliažas“ – supakuoti į individualaus dizaino dėžutes arba į atskirus spalvotus popierėlius. Šokolado plyteles galime išlieti pagal individualią formą, ant plytelės gali atsispindėti įmonės logotipas arba užrašas, užrašai arba logotipai gali būti įspausti arba iškilūs. Šokoladas gali būti pieniškas arba juodas pasirinktinai, šokoladą pakuojame į sidabrinę arba auksinę foliją ir apgaubiame įmonės reklama. Galime pagaminti šokoladinius pinigėlius ir medalius su Jūsų logotipu.

Saldainių gamybos terminas priklauso – nuo pasirinktos saldžios dovanos, nuo gamybos apkrovimo, nuo saldainių kiekio, nuo pasirinkto maketo ir dekoravimo būdo sudėtingumo. Laikas, kai renkamės patį geriausią variantą ir deriname maketą neįtraukiamas į gamybos terminą, gamybos laikas pradedamas skaičiuoti nuo to laiko, kai suderintas maketas atiduodamas gamybai. Standartiškai saldainius pagaminame per 2-3 savaites, tad žinote, kad artėja Jūsų rengiamas renginys, skirkite daugiau laiko derinimui ir gamybai, kad saldainius gautumėte laiku – patartina pradėtri derinti maketus prieš du mėnesius iki šventės ar renginio. Užsakytas saldžias dovanas visada stengiamės pristatyti likus savaitei iki termino, kad klientui būtų patogu pasiruošti – supakuoti norimais kiekiais, tinkamai pateikti.

Saldžias dovanas galite užsakyti internetu info@makoreklama.lt arba telefonu +37064636556 visoje Lietuvoje, pagamintų reklaminių saldainių atsiėmimas Vilniuje Mako reklama ofise nemokamas, į kitus miestus siunčiame per kurjerius, pristatymas 1d.d. tiesiai Jums į ofisą.

Patarimas – klientui duokite saują saldainių, kad jis galėtų pasidalinti su savo kolegomis ar draugais, taip viešindamas Jūsų prekinį ženklą, nebrangus ir malonus būdas supažindinti klientus su vykdoma veikla ir įmone.  Saldi dovana – pats geriausias būdas pradėti neįpareigojantį pokalbį, kuris vėliau išauga į ilgalaikę draugystę. Tad, ar verta užsakyti saldžias dovanas Mako reklama įmonėje?

Saldainiai

Yra 20 prekės(-ių).


Kieta karamelė
Reklaminiai saldainiai su Jūsų logotipu arba norimu užrašu.