Šaltkrepšiai su logotipu ar užrašu

Šaltkrepšiai su logotipu ar užrašu

Ketinate stovyklauti prie ežero, ilsėtis paplūdimyje prie jūros, ruošiatės į tolimą kelionę ar rengiate iškylą - pikniką gamtoje? Jums tikrai pravers vienas daiktas, tai – šaltkrepšis. Kelioninis šaltkrepšis padės ilgiau išlaikyti artimą šaldytuvui temperatūrą ir apsaugos produktus nuo sugedimo. Šaltkrepšio vidus padengtas termo izoliacine medžiaga, kuri padeda palaikyti  pastovią temperatūrą. Todėl į vidų pridėjus ledo, jis lėčiau tirpsta nei įprastame krepšyje. Jame galite laikyti maisto produktus arba gėrimus, kad jie ilgiau išliktų šalti ir gaivūs karštą vasaros dieną. Pats šaltkrepšis savaime nešaldo, jis tik palaiko temperatūrą, dėl ko turinys ilgiau nesušyla. Nereikia šaltrepšio painioti su kelioniniu šaldikliu ar automobiliniu šaldytuvu, kurie veikia, nuo išorinio elektros šaltinio. Šaltrkepšis - kaip termosas, todėl jį galima naudoti ir šilumai palaikyti. Jeigu norite, jog maistas ilgiau išliktų karštas ar bent jau šiltas, jį taip pat geriau laikyti šaltkrepšyje nei paprastame krepšyje.

Kadangi šaltkrepšis toks naudingas vasarą, tai gali būti puiki verslo dovana įmonės darbuotojams, verslo partneriams, klientamas. Dėl savo praktiškumo šaltkrepšis ne tik bus naudingas dovanos gavėjui, bet ir dovanotojui, nes logotipas ant gaminio nuolat jį primins. Personalizuodami šaltkrepšį savo logotipu ar užrašu paverskite jį firminiu gaminiu išskirtinei publikai. Kruopščiai dekoruotas logotipas gerai atrodys, nenusitrins, bus ilgai matomas ir jus reklamuos, kai būsite patys pamiršę.

„Mako reklama“ elektroniniame kataloge galite rasti įvairių rūšių šaltkrepšių: kompaktiški sulankstomi šaltkrepšiai, šaltkrepšiai kuprinės, kelioniniai šaltkrepšiai, dideli ir talpūs šaltkrepšiai, šaltkrepšiai maistui, šaltkrepšiai skardinėms, gėrimams, pikniko šalkrepšiai. Kaip ir paprasti krepšiai, šaltkrepšiai gali būti vieno arba dviejų vidinių skyrių, su išorinėmis kišenėmis daiktams susidėti,  užsegami užtrauktukais arba lipdukais, turi petnešas ar renkaną patogiam paėmimui.Taip pat mūsų siūlomi šaltrkepšiai turi plačią spalvų gamą: mėlyni, geltoni, raudoni, žali, oranžiniai, juodi, balti. Skirtingos išorinės medžiagos: poliesterio, polipropileno.

Šaltkrepšius, kaip ir pirkinių krepšius, kelioninius krepšius bei kuprines dekoruojame šilkografijos būdu, termo transferu arba siuvinėjimu. Iš tikrųjų, šaltkrepšiai - tie patys išvardinti gaminiai, tik turi specialų vidinį termo izoliacinį sluoksnį, kuris ilgiau išlaiko temperatūrą, izoliuodamas nuo išorinės temperatūros. Dekoravimui parenkame geriausiai tinkantį būdą, kurio pagalba logotipas bus aiškiai matomas, gražiai atrodys ir ilgai laikysis. Prieš atlikdami dekoravimo darbus, mes paruošiame maketą – vizualą, kad matytumėte, kaip gaminys atrodys personalizuotas. Ir tik gavę kliento sutikimą atliekame spaudos ar siuvinėjimo darbus.

Šaltkrepšius su logotipu galite užsakyti internetu per mūsų elektroniniame kataloge esančią užklausos formą arba rašydami elektroniniu paštu info@makoreklama.lt, kuris nurodytas mūsų kontaktuose. Kreipdamiesi būtinai nurodykite užsakomą kiekį bei prisekite logotipą. Užsakant didesnį kiekį prekių, taikome didmenines kainas. Taip pat užsakant ne vieną, o daugiau prekių, atpinga ir dekoravimas. Spaudos kainai įtakos turi logotipo ar užrašo spalvų skaičius, todėl kuo daugiau spalvų tuo dekoravimas sudėtingesnis.  Techniškai logotipą perkelti ant gaminio galime iki 5 spalvų. Daugeliu atvejų to pakanka, kad išpildytume klientų lūkesčius. Siuvinėjant, spalvų skaičius kainai įtakos neturi, tačiau siuvinėjimui turi būti pritaikytas paviršius. Dygsniuojant negalima pažeisti termo izoliacinio sluoksnio (folijos).

Pagamintas prekes su logotipu galite atvykti atsiimti į mūsų ofisą Vilniuje arba užsakyti pristatyma į kitus Lietuvos miestus, kaip Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę.

Turime ilgametę patirtį šioje srityje, todėl žinome ir galime apie prekes papasakoti daugiau. Todėl nedvejodami kreipkitės, patarsime ir padėsime apsispręsti. 

Šaltkrepšiai

Yra 40 prekės(-ių).