Logotipo, užrašo spauda ant marškinėlių

Reklaminiai marškinėliai – marškinėliai su logotipu ar užrašu, tai reklaminė prekė, kuri niekada neišeis iš mados. Net gi žiemą, o ypatingai vasarą norime išsiskirti patys, norime identifikuoti įmonės personalą, renginio svečius, aptarnaujantį personalą, įgulos narius, ... visa tai padaryti galima dėvint marškinėlius su skiriamaisiais ženklais, ...

Reklaminiai marškinėliai – marškinėliai su logotipu ar užrašu, tai reklaminė prekė, kuri niekada neišeis iš mados. Net gi žiemą, o ypatingai vasarą norime išsiskirti patys, norime identifikuoti įmonės personalą, renginio svečius, aptarnaujantį personalą, įgulos narius, ... visa tai padaryti galima dėvint marškinėlius su skiriamaisiais ženklais, įmonių logotipais, festivalių ar renginių pavadinimais ar vardais.

Reklaminiai rūbai – tai rūbai be firminių ženklų tam, kad ant jų atspausdinus logotipą ar užrašą, taptų Jūsų firminiais rūbais. Taip visa garbė bei išskirtinumas dėvint atitenka Jums.

Personalizuoti marškinėliai  „gaminami“, o tiksliau dedama spauda ant specialių reklaminių marškinėlių, kurie skirti dekoravimui. Viena iš savybių, tai atsparumas aukštai temperatūrai, nes jos reikia išdžiovinti dažams. Priklausomai nuo spausdinimo technologijos spauda gali būti tiesioginė arba netiesioginė. Tiesioginė, kai spausdinama iš karto ant marškinėlių – šilkografijaskaitmeninė spauda. Netiesioginė, kai pirmiasia atvaizdas atspausdinamas ant specialaus silikoninio popieriaus, o tik vėliau pernešamas ant gaminio – termo spauda/termo transferas. Marškinėlių dekoravimui naudojame ir patį ilgaamžiškiausią būdą – siuvinėjimą. Reikia atkreipti dėmesį, jog spausdinant ant marškinėlių, kiekviena spalva pernešama po vieną. Taigi, jeigu logotipas ar užrašas yra vienos spalvos – darbas nedidelis. Tačiau, jei logotipas sudarytas iš daugiau spalvų, darbas prailgėja, nes kiekvienai spalvai reikia paruošti atskirą formą ir spalvą pernešti ant marškinėlių, bet ir suvesti spalvas vieną su kita. Visi spaudos būdai yra ilgalaikiai ir teisingai skalbiant neišblunka bei tarnauja tiek pat, kiek ir patys marškinėliai.

Marškinėlius su užrašais galite užsakyti internetu: pildant mūsų puslapyje esančią formą arba tiesiogiai elektroniniu paštu. Siunčiant laikšą, geriausia iš karto pridėdi ir logotipą. Visus marškinėlių modeliavimo darbus galite palikti mums. Mes paruošime vizualą, kad matytumėte, kaip atrodys maikutės (maikės) su spauda ir tik gavę Jūsų pritarimą pradėsime spausdinti. Taip pat galime pagaminti pilnai dekoruotus marškinėlius sublimacine spauda. Tai galėtų būti lietuviški marškinėliai  su užrašu– maikutės su Lietuvos simbolika. Taip pat ant marškinėlių galime atspausdinti nuotrauką – tiesioginė spauda.

Prekiaujame originaliais vokiečių gamintojo STEDMAN, prancūzų gamintojo SOL‘S, belgų gamintojo B&C, čekų gamintojo ADLER, ispanų gamintojo ROLY, anglų gamintojo ID prekinių ženklų reklaminiais marškinėliais didmeninėmis kainomis. Todėl galite įsigyti nebrangių ir kokybiškų marškinėlių įmonės darbuotojams, renginio dalyviams, stovyklos svečiams. Galime pasiūlyti tiek POLO marškinėlių, tiek klasikinių marškinėliųKlasikiniai marškinėliai su trumpomis arba ilgomis rankovėmis, apvaliu arba Vformos kaklu. Turime sportinių marškinėlių, kurių sudėtyje yra daugiau sintetinio pluošto, elastano, klasikinių marškinėlių kasdieniniam nešiojimui, kurių sudėtis šimtaprocentinė medvilnė.

Galime pasiūlyti marškinėlių visoms amžiaus grupėms: suaugusiems, paaugliams ir vaikams. Suaugusiųjų marškinėliai gali būti tiek vyriški tiek moteriški, kai skiriasi dydžių lentelė ir įliemenavimas. Taip pat, kai nežinomas rengio svečių vyrų ir moterų santykis, patariama užsisakyti UNISEX marškinėlius, kurių modelis skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Tada lieka tik išspręsti klausimą su dydžiais. Kai marškinėlius renkate įmonės darbuotojams ar draugams, geriausią marškinėlius rinktis vyriškus ir moteriškus bei pagal dyžius. Ypač maikutės su elastanu turi būti kruopščiai parenkamos, kad tiktų pagal kūno linijas.

Vaikiški marškinėliai turi itin mažų dydžių mažyliams, tiek didesnių paaugliams. Didesniems paaugliams parenkame mažiausius suaugusiųjų dydžius. Taip pat būtina paminėti, kad visi vaikams skirti marškinėliai yra unisex, t. y. universalūs.

Visų, anksčiau minėtų gamintojų marškinėliai turi didelę spalvų gamą: tamsiai mėlyni, karališki mėlyni, balti, juodi, žali, raudoni, geltoni, oranžiniai marškinėliai. Tačiau, kuo marškinėlių modelis brangesnis, tuo mažesnė jo spalvų gama.

Pastebime, jog moterys marškinėlius renkasi ryškesnių spalvų: raudonos, geltonos, šviesiai žalios, violetinės. Vyrai renkasi santūresnes spalvas: tamisiai mėlyna – navy, juodą, pilką, rudą spalvas. Turime ir spalvotų marškinėlių, kurie yra iš dviejų ir daugiau spalvų. Ypač populiarūs kamufliažiniai marškinėliai, kuriuos mielai renkasi tiek kariai, tiek civiliai iškylų į gamtą metu, žvejybai, medžioklei.

Atkreipiame dėmesį, jog turime ir galime pasiūlyti sertifikuotų ES darbui skirtų marškinėlių su atšvaitinėmis juostomis (atšvaitai priekyje), kurios atspindi šviesą ir tinka naudojimui statybų aikštelėse ar tamsiu paros metu laisvalaikiu.

Marškinėliams užsakymus priimame ir su spauda, ir be spaudos. Galimas pristatymas į visus Lietuvos miestus: Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ir kitus. Taip pat prekes galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje.

Daugiau

Marškinėliai  Yra 111 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vyriški marškinėliai

  Reklaminiai vyriški marškinėliai. Didelis reklaminių vyriškų marškinėlių pasirinkimas. Turime pigių marškinėlių masiniams renginiams bei kokybiškų marškinėlių įmonės darbuotojams ar dovanoms.

  Kokybiškai ir nebrangiai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą. Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt. Kainų teirautis siunčiant užklausas per kontaktų formą arba el. paštu info@makoreklama.lt 

 • Moteriški marškinėliai

  Reklaminiai moteriški marškinėliai. Didelis reklaminių moteriškų marškinėlių pasirinkimas. Turime pigių marškinėlių masiniams renginiams bei kokybiškų marškinėlių įmonės darbuotojams ar dovanoms.

  Kokybiškai ir nebrangiai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą. Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt. Kainų teirautis siunčiant užklausas per kontaktų formą arba el. paštu info@makoreklama.lt 

 • Vaikiški marškinėliai

  Reklaminiai vaikiški marškinėliai. Didelis reklaminių vaikiškų marškinėlių pasirinkimas. Kokybiškai ir nebrangiai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą. Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt. Kainų teirautis siunčiant užklausas per kontaktų formą arba el. paštu info@makoreklama.lt 

 • Polo marškinėliai

  Reklaminiai POLO marškinėliai. Didelis reklaminių POLO marškinėlių pasirinkimas vyrams, moterims ir vaikams. Turime pigių marškinėlių masiniams renginiams bei išskirtinai kokybiškų marškinėlių įmonės darbuotojams arba kasdieniniam nešiojimui.

  Atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą. Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt. Kainų teirautis siunčiant užklausas per kontaktų formą arba el. paštu info@makoreklama.lt 

 • Klasikiniai marškinėliai

  Reklaminiai marškinėliai. Didelis reklaminių marškinėlių pasirinkimas vyrams, moterims, vaikams pagal gamintojus, spalvas bei dydžius. Turime pigių marškinėlių masiniams renginiams bei išskirtinai kokybiškų marškinėlių įmonės darbuotojams arba kasdieniniam nešiojimui.

  Atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą. Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt. Kainų teirautis siunčiant užklausas per kontaktų formą arba el. paštu info@makoreklama.lt 

 • Marškinėliai STEDMAN

  Reklaminiai marškinėliai STEDMAN. Didelis reklaminių marškinėlių pasirinkimas vyrams, moterims ir vaikams.

  Kokybiškai ir nebrangiai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar užrašą. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt. Dėl kainos teirautis per užklausos formą arba el. p. info@makoreklama.lt

 • Marškinėliai SOLS

  Reklaminiai marškinėliai SOL'S. Didelis reklaminių marškinėlių pasirinkimas vyrams ir moterims.

  Kokybiškai ir nebrangiai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar užrašą. Minimalus marškinėlių užsakymo kiekis 20 vnt. Dėl kainos teirautis per užklausos formą arba el. p. info@makoreklama.lt

 • Marškinėliai B&C

  Reklaminiai marškinėliai B&C. Kokybiški ir nebrangūs reklaminiai marškinėliai vyrams, moterims ir vaikams.

  Atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar užrašą. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt. Dėl kainos teirautis per užklausos formą arba el. p. info@makoreklama.lt

 • Marškinėliai ADLER

  Reklaminiai marškinėliai ADLER. Didelis reklaminių marškinėlių pasirinkimas vyrams ir moterims.

  Kokybiškai ir nebrangiai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar užrašą. Minimalus marškinėlių užsakymo kiekis 20 vnt. Dėl kainos teirautis per užklausos formą arba el. p. info@makoreklama.lt

 • Marškinėliai iš...

  Naujiena! Pas mus galite įsigyti marškinėlių iš www.pirktukas.lt kolekcijos. Greitai ir kokybiškai Jūsų pasirinktus marškinėlius dekoruosime šilkografija, termo spauda arba siuvinėjimu. Dėl užsakymo teiraukitės telefonu arba el. paštu. 

Rodoma 73 - 96 iš 111 dalykų
Rodoma 73 - 96 iš 111 dalykų

Marškinėliai