Iki Kalėdų liko!

Spauda ant puodelių

Reklaminis puodelis su Jūsų įmonės logotipu – tradicinė verslo dovana. Reklaminio puodelio idėja yra ganėtinai sena, tačiau nauji puodelių modeliai bei dekoravimo galimybės leis iš naujo atrasti šią praktišką verslo dovaną. Siūlome išsirinkti  Jums labiausiai patinkantį puodelio modelį iš gausybės mūsų siūlomų variantų, o dekoravimą palikite mums. 
Didelis porcelianinių, keramikinių, stiklinių puodelių pasirinimas. Kokybiškai ir nebrangiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą. 
Minimalus reklaminių puodelių užsakymo kiekis 55 vnt. Dėl kainos teirautis per užklausos formą arba rašyti tiesiogiai el. p. info@makoreklama.lt 

Puodeliai  Yra 168 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Keramikiniai puodeliai

  Keramikiniai puodeliai - patys populiariausi reklaminiai puodeliai. Šiuolaikiniai dekoravimo būdai puodelį gali paversti  tikrai puošnia ir išskirtine verslo dovana. Gali kisti puodelių formos, spalvos, dekoravimo technikos, tačiau pati reklaminio puodelio idėja niekada neišeis iš mados. Patys populiariausi keramikinių puodelių dekoravimo būdai: spalvota tampografija, dekole, graviravimas, tiesioginė spauda, smėliavimas.

 • Porcelianiniai puodeliai

  Reklaminiai puodeliai pagaminti iš balto porceliano. Porcelianas - prabangiausia keramikos rūšis. Dizaineriai suteikė šiems puodeliams išskirtinę formą, o mes juos papuošime Jūsų logotipu ar užrašu.

 • Nerūdijančio plieno...

  Nerūdijančio plieno puodeliai, patvari dovana Jūsų partneriams ir svečiams. Greitai ir kokybiškai dekoruosime pyodelį Jūsų logotipu arba užrašu. Lazerinio graviravimo dekoravimas ilgai išliks ant puodelio!

 • Puodeliai su lėkštute

  Reklaminiai puodeliai su lėkštute.

 • Stikliniai puodeliai...

  Reklaminiai stikliniai puodeliai ir stiklinės. Greitai ir kokybiškai dekoruosime Jūsų logotipu arba norimu užrašu.

Rodoma 1 - 24 iš 168 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 168 dalykų

Puodeliai