USB atmintinės su Jūsų logotipu

USB atmintinės su Jūsų logotipu

USB atmintinės – tai duomenų laikmenos, kurios informacijos saugojimui naudoja flash atmintį. Prie kompiuterio jungiamos per USB sąsają. Plačiau galite paskaityti apie USB atimintinių veikimą vikipedijoje (USB ATMINTINĖS). Visi šiuolaikiniai kompiuteriai, televizoriai, DVD grotuvai, netgi automobiliai turi šią sąsają. Pagrindinė USB atmintinių paskirtis – duomenų saugojimas ir pernešimas. USB raktus patogu naudoti, nes jie maži,  nedidelis svoris, tylus darbas (flash atmintinės neskleidžia jokio triukšmo), žemas energijos suvartojimo lygis, darbingumas gali būti išsaugotas dideliame temperatūrų diapazone, didelis atsparumas mechaniniam poveikiui (vibracijoms ir smūgiams).

Galime Jums pasiūlyti įvairios talpos USB atmintinių: 512 MB, 1 Gb, 2 Gb, 4 Gb, 8 Gb, 16 Gb, 32 Gb  už gerą kainą. Tačiau norime atkreipti dėmesį į usb raktų kainų pasiskirstymą talpos atžvilgiu. 1 Gb, 2 Gb, 4 Gb talpos išorinės atmintinės priklauso vienai kaintų kategorijai, todėl kainų skirtumas tarp jų labai mažas ir geriau rinktis maksimalios vidinės talpos usb laikmeną – 4 Gb. Kitos kainų kategorijos talpa 8 Gb ir 16 Gb, tarp kurių taip pat sąlyginai nedidelis kainų skirtumas, todėl taip pat geriau rinktis didesnės talpos usb laikmeną. Kalbant apie 32 Gb, 64 Gb, 128 Gb usb atmintines, kurios priklauso aukščiausiai kainų kategorijai tarp kurių nėra grupavimo, kainų skirtumas ganėtinai ženklus. Tačiau šioje vietoje reikėtų atkreipti dėmesį į usb laikmenos jungti 2.0 ar 3.0, nuo kurios priklauso usb raktosparta. Nuo 32 Gb vidinės atminties flešiukų reikėtų rinktis 3.0 spartesnę duomenų perkėlimo jungtį. Kitu atveju pavargsite laukti, kol toks kiekis informacijos bus persiųstas į darbinę atmintį.

USB amintinės sudarytos iš dviejų pagridinių dalių: mikro čipo ir atmintinės korpuso. Mikročipai, kaip jau minėjome, gali būti skirtingos vidinės talpos. Nuo jos priklauso kokį kiekį duomenų galėsite išsaugoti išoriniame įrenginyje. USB laikmenos korpusas gali būti pagamintas iš įvairios medžiagos, pagal tai buitinėje kalboje suteikiamas ir pavadinimas: metalinės usb atmintinės, plastikinės usb atmintinės, silikoninės usb, medinės usb - ekologiškos usb, stiklinės usb atmintinės. Taigi, usb korpusas gali būti iš įvairios medžiagos, tačiau tai duomenų saugojimui įtakos neturi. Reikėtų rinktis pagal grožį ir tinkamumą dekoravimui. Didelis usb raktų pasirinkimas „Mako reklama“ internetiniame kataloge, skiltyje „usb atmintinės“. Galite rinktis iš daugybės skirtingų spalvų bei modelių: kortelės formos usb, ovalo formos, usb twist, usb su virvute, usb lūpdažis, usb su užraktu, lėktuvėlio, laivelio formos usb, usb mašinytė, usb butelių atidarytuvas, tušinukas su usb ir begalę kitų modelių. Galime pasiūlyti ir stilingų firminių „Silicon Power“, „Kingston“ usb atmintukų.  Taip pat galite užsisakyti individualios formos usb atmintinę gaminamą iš silikono. Tokiems užsakymams minimalus kiekis turėtų būti daugiau nei 500 vnt.

Dekoruota logotipu usb atmintinė gali būti puiki verslo dovana. Dažniausiai usb flešai įteikiami konferencijų dalyviams su juose įrašyta dalykine medžiaga, darbuotojų kolektyvui, verslo parneriams. Pripažinkime, tai dažnai naudojamas daiktas, kurį gavęs apsidžiaugsime kiekvienas. Taip pat yra žmonių, kurie kartą įrašę vienokią ar kitokią informaciją niekada jos neištrina, o naujai informacijai įkelti naudoja naują usb. Tai ne dėl to, kad jie nežino, kaip suformatuoti usb raktą, o dėl informacijos svarbos ir vietos stygiaus kompiuterio darbinėje atmintyje. Šiuo metu labai populiarios atmintinės su stanartine USB sąsaja ir mini USB sąsaja mobiliajam telefonui. Turime tiek pigių usb masiniam dalinimui, tiek ir labai prabangių usb atmintinių, kurios gali būti solidžia verslo dovana boso dienos proga. Gali būti, jog pati atmintinė nebus ta dovana, kurią norite įteikti, o tik atmintinėje saugoma informacija. Tačiau nepamirškime jos dekoruoti ir šis flešiukas atliks ir reklaminį vaidmenį.

Spaudos būdą parenkame  pagal logotipą bei atmintinės paviršių: plastikines usb dekoruojame tampografija arba skaitmenine uv spauda, medines, stiklines bei metalines usb galima graviruoti. Kai usb raktas pagamintas iš dviejų komponentų, tarkime, jog stiklinė atmintinė su metaliniu kamšteliu, galima taikyti 2D graviravimą ant metalinio kamštelio ir 3D graviravimą stikle. Prieš pradėdami dekoruoti tinkamiausiu būdu paruošime maketą su Jūsų logotipu - vizualą, kad matytumėte, kaip atmintukas su logotipu. Ir tik gavę kliento patvirtinimą imamės dekoravimo darbų.

Užsakymus usb atmintinėms priimame internetu. Galite rašyti per mūsų puslapyje esančią užklausos formą arba elektroniniu paštu. Perkant didesniais kiekiais, galime pasiūlyti didmenines kainas su pramonine logotipo spauda. Visiems mikročipams suteikiama metų garantija.

Pagamintas usb laikmenas galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti pristatymą per kurjerius. Siunčiame į Kauną, klaipėdą, Šiulius, Panevėžį, Marijampolę, Alytų ir kitus Lietuvos miestus.

USB atmintinės

Yra 186 prekės(-ių).


Reklaminė USB atmintinė ARCHIVO su spauda
ARCHIVO – tai įdomaus dizaino USB atmintinė, skirta duomenims saugoti biure. Jis primena segtuvo presą. Idealiai tinka skaitmeniniams dokumentams ar papildomiems duomenims archyvuoti segtuve. Korpusas pagamintas iš plastiko. Atminties talpa yra 16 GB. Ši USB atmintinė taps gera verslo dovana Jūsų partneriams bei darbuotojams. Greitai ir kokybiškai dekoruosime USB atmintuką Jūsų logotipu, užrašu ar kita reklamine žinute.
USB talpa: 16GB.
Matmenys: 94 x 17 x 5 mm
Pagaminta iš plastiko.
Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.
Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį.