USB atmintinės su Jūsų logotipu

USB atmintinės – tai duomenų laikmenos, kurios informacijos saugojimui naudoja flash atmintį. Prie kompiuterio jungiamos per USB sąsają. Plačiau galite paskaityti apie USB atimintinių veikimą vikipedijoje (USB ATMINTINĖS). Visi šiuolaikiniai kompiuteriai, televizoriai, DVD grotuvai, netgi automobiliai turi šią sąsają. Pagrindinė USB atmintinių p...

USB atmintinės – tai duomenų laikmenos, kurios informacijos saugojimui naudoja flash atmintį. Prie kompiuterio jungiamos per USB sąsają. Plačiau galite paskaityti apie USB atimintinių veikimą vikipedijoje (USB ATMINTINĖS). Visi šiuolaikiniai kompiuteriai, televizoriai, DVD grotuvai, netgi automobiliai turi šią sąsają. Pagrindinė USB atmintinių paskirtis – duomenų saugojimas ir pernešimas. USB raktus patogu naudoti, nes jie maži,  nedidelis svoris, tylus darbas (flash atmintinės neskleidžia jokio triukšmo), žemas energijos suvartojimo lygis, darbingumas gali būti išsaugotas dideliame temperatūrų diapazone, didelis atsparumas mechaniniam poveikiui (vibracijoms ir smūgiams).

Galime Jums pasiūlyti įvairios talpos USB atmintinių: 512 MB, 1 Gb, 2 Gb, 4 Gb, 8 Gb, 16 Gb, 32 Gb  už gerą kainą. Tačiau norime atkreipti dėmesį į usb raktų kainų pasiskirstymą talpos atžvilgiu. 1 Gb, 2 Gb, 4 Gb talpos išorinės atmintinės priklauso vienai kaintų kategorijai, todėl kainų skirtumas tarp jų labai mažas ir geriau rinktis maksimalios vidinės talpos usb laikmeną – 4 Gb. Kitos kainų kategorijos talpa 8 Gb ir 16 Gb, tarp kurių taip pat sąlyginai nedidelis kainų skirtumas, todėl taip pat geriau rinktis didesnės talpos usb laikmeną. Kalbant apie 32 Gb, 64 Gb, 128 Gb usb atmintines, kurios priklauso aukščiausiai kainų kategorijai tarp kurių nėra grupavimo, kainų skirtumas ganėtinai ženklus. Tačiau šioje vietoje reikėtų atkreipti dėmesį į usb laikmenos jungti 2.0 ar 3.0, nuo kurios priklauso usb raktosparta. Nuo 32 Gb vidinės atminties flešiukų reikėtų rinktis 3.0 spartesnę duomenų perkėlimo jungtį. Kitu atveju pavargsite laukti, kol toks kiekis informacijos bus persiųstas į darbinę atmintį.

USB amintinės sudarytos iš dviejų pagridinių dalių: mikro čipo ir atmintinės korpuso. Mikročipai, kaip jau minėjome, gali būti skirtingos vidinės talpos. Nuo jos priklauso kokį kiekį duomenų galėsite išsaugoti išoriniame įrenginyje. USB laikmenos korpusas gali būti pagamintas iš įvairios medžiagos, pagal tai buitinėje kalboje suteikiamas ir pavadinimas: metalinės usb atmintinės, plastikinės usb atmintinės, silikoninės usb, medinės usb - ekologiškos usb, stiklinės usb atmintinės. Taigi, usb korpusas gali būti iš įvairios medžiagos, tačiau tai duomenų saugojimui įtakos neturi. Reikėtų rinktis pagal grožį ir tinkamumą dekoravimui. Didelis usb raktų pasirinkimas „Mako reklama“ internetiniame kataloge, skiltyje „usb atmintinės“. Galite rinktis iš daugybės skirtingų spalvų bei modelių: kortelės formos usb, ovalo formos, usb twist, usb su virvute, usb lūpdažis, usb su užraktu, lėktuvėlio, laivelio formos usb, usb mašinytė, usb butelių atidarytuvas, tušinukas su usb ir begalę kitų modelių. Galime pasiūlyti ir stilingų firminių „Silicon Power“, „Kingston“ usb atmintukų.  Taip pat galite užsisakyti individualios formos usb atmintinę gaminamą iš silikono. Tokiems užsakymams minimalus kiekis turėtų būti daugiau nei 500 vnt.

Dekoruota logotipu usb atmintinė gali būti puiki verslo dovana. Dažniausiai usb flešai įteikiami konferencijų dalyviams su juose įrašyta dalykine medžiaga, darbuotojų kolektyvui, verslo parneriams. Pripažinkime, tai dažnai naudojamas daiktas, kurį gavęs apsidžiaugsime kiekvienas. Taip pat yra žmonių, kurie kartą įrašę vienokią ar kitokią informaciją niekada jos neištrina, o naujai informacijai įkelti naudoja naują usb. Tai ne dėl to, kad jie nežino, kaip suformatuoti usb raktą, o dėl informacijos svarbos ir vietos stygiaus kompiuterio darbinėje atmintyje. Šiuo metu labai populiarios atmintinės su stanartine USB sąsaja ir mini USB sąsaja mobiliajam telefonui. Turime tiek pigių usb masiniam dalinimui, tiek ir labai prabangių usb atmintinių, kurios gali būti solidžia verslo dovana boso dienos proga. Gali būti, jog pati atmintinė nebus ta dovana, kurią norite įteikti, o tik atmintinėje saugoma informacija. Tačiau nepamirškime jos dekoruoti ir šis flešiukas atliks ir reklaminį vaidmenį.

Spaudos būdą parenkame  pagal logotipą bei atmintinės paviršių: plastikines usb dekoruojame tampografija arba skaitmenine uv spauda, medines, stiklines bei metalines usb galima graviruoti. Kai usb raktas pagamintas iš dviejų komponentų, tarkime, jog stiklinė atmintinė su metaliniu kamšteliu, galima taikyti 2D graviravimą ant metalinio kamštelio ir 3D graviravimą stikle. Prieš pradėdami dekoruoti tinkamiausiu būdu paruošime maketą su Jūsų logotipu - vizualą, kad matytumėte, kaip atmintukas su logotipu. Ir tik gavę kliento patvirtinimą imamės dekoravimo darbų.

Užsakymus usb atmintinėms priimame internetu. Galite rašyti per mūsų puslapyje esančią užklausos formą arba elektroniniu paštu. Perkant didesniais kiekiais, galime pasiūlyti didmenines kainas su pramonine logotipo spauda. Visiems mikročipams suteikiama metų garantija.

Pagamintas usb laikmenas galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti pristatymą per kurjerius. Siunčiame į Kauną, klaipėdą, Šiulius, Panevėžį, Marijampolę, Alytų ir kitus Lietuvos miestus.

Daugiau

USB atmintinės  Yra 133 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Plastikinės USB...

  USB raktas – ypatingai patogi, kompaktiška, nešiojama laikmena. USB atmintuke galima laikyti daug duomenų ir juos patogiai nešiotis su savimi, o tai yra ypatingai praktiška. Naudodamiesi USB lizdu atmintuką galite prijungti prie kompiuterio, televizoriaus ar net automobilio. Iš tvirto plastiko pagaminti USB raktai (flešiukai) yra vienas iš optimaliausių pasirinkimų – plastikas apsaugos atmintuką nuo smulkių ir vidutinių pažeidimų. USB raktas neskleidžia didelio triukšmo, nesuvartoja daugybės energijos ir yra patogus naudoti. Mūsų asortimente galite rasti firminių (Silicon Power, Kingston), įvairiausios talpos USB raktų (flash‘ų). Galite rinktis iš: 512 MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, visuomet pasiūlysime geriausią kainą. Verta paminėti, jog 1-4GB  talpos nešiojamos atmintinės yra labai panašios kainos, todėl visuomet rekomenduojame rinktis didesnės  talpos USB raktą. Vienas iš veiksnių, įtakojančių USB rakto kainą – USB laikmenos jungtis. Dažniausiai pasitaikančios jungtys – USB 2.0 ir 3.0, nuo jungties tipo priklauso ne tik kaina, bet ir duomenų perkėlimo tarp dviejų įrenginių greitis, tad renkantis didesnės talpos USB atmintuką (Pvz.: 16GB, 32GB ir talpesni) reikėtų pasirinkti 3.0 jungtį. Mūsų asortimente rasite ne tik įvairios talpos, bet ir įvairių formų, spalvų plastikines USB atmintines, o norint joms suteikti individualumo galime USB rakto paviršių išdekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, prekiniu ženklu ar kita norima reklama. Visus maketavimo darbus mielai atliks mūsų profesionali komanda, taip pat pateiksime reklaminio USB rakto dizaino pavyzdį. Plastikinę USB atmintinę dekoruosime tampografija arba skaitmenine UV spauda. Individualus, Jūsų logotipu ar kitu užrašu dekoruotas USB atmintukas gali tapti ypatinga dovana verslo partneriams, klientams ar darbuotojams, tai itin praktiška dovana. Reklaminis USB raktas primins apie Jūsų prekes ir paslaugas, o viduje patalpinta dalykinė medžiaga nebus užmiršta, juk tokių daiktų kaip USB flash‘as (atmintukas) niekuomet neišmetame.

 • Metalinės USB atmintinės

  Vienas iš patogiausių būdų patogiai laikyti duomenis – išorinis USB raktas (atmintukas). Atmintinėje galite laikyti daug duomenų ir juos itin patogiai perkelti iš vieno įrenginio į kitą, o tai padaryti galite naudodamiesi USB sąsaja, tiesiog prijunkite USB atmintuką prie nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio, televizoriaus ar net automobilio. Metaliniai USB raktai yra ypatingai tvirti ir saugūs, dėl šios priežasties tokio tipo atmintukai tinkami saugoti ypatingos svarbos duomenims, net patyrus didelį smūgį Jūsų informacija liks išsaugota ir nepažeista. Mes galime pasiūlyti garsių firmų (Silicon Power, Kingston), įvairios talpos USB felšiukų (Atmintukų). Asortimente rasite 512 MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB USB laikmenų. Taip pat galite rinktis iš įvairiausių formų, spalvų ir dizaino elementų, o USB rakto paviršių dekoruosime (graviruosime) Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu reklaminiu, prekiniu ženklu. Verta įsidėmėti, jog USB atmintuko kaina priklauso tiek nuo talpos, korpuso, dizaino, tiek nuo integruotos jungties. Šiuo metu rinkoje populiariausios ir pažangiausios yra 2.0 ir 3.0 USB raktų jungtys. Renkantis jungtį turėtumėte žinoti, kad 3.0 jungtis yra spartesnė ir greičiau perkels Jūsų duomenis, tačiau tokio tipo USB raktai yra šiek tiek brangesni, tad 3.0 jungtį rekomenduojame rinktis tuomet, kai norite įsigyti 16Gb ar 32Gb atmintuka, tai pravers perkeliant daug vietos užimančius failus. USB atmintukas yra itin praktiška ir naudinga dovana, ji puikiai tiks tiek verslo partneriams, tiek darbuotojams ar klientams, Jūsų logotipu ar užrašu dekoruotas korpusas primins apie Jus, o pačiame USB rakte galite pateikti pasiūlymus, naujienas, katalogus ar kitą svarbią informaciją.

 • Ekologiškos USB...

  USB raktas (atmintukas) – vienas iš praktiškiausių būdų laikyti svarbius duomenis. USB flash‘as (atmintukas) yra ypatingai patogus ir kompaktiškas įrenginys, kuriame galite laikyti tiek muzikos, tiek nuotraukų ar svarbių dokumentų failus. Visus failus iš vieno įrenginio į kitą galite perkelti pasitelkdami USB sąsają, kuri yra naudojama daugelyje įrenginių  visame pasaulyje. Ekologiški USB raktai ypatingi tuo, kad didžioji dalis komponentų yra pagaminti iš atsinaujinančių resursų. Tokio tipo USB atmintukai gali tapti itin praktiška, naudinga ir gražia dovana Jūsų verslo partneriams, darbuotojams, klientams ar kolegoms. Ekologiškas USB raktas dovaną priimančiai pusei parodys Jus kaip atsakingus ir praktiškus žmones. Norėdami suteikti individualumo visiems USB raktams galime jų paviršių dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu reklaminiu, prekiniu ženklu, o visus maketavimo darbus mielai atliks mūsų profesionali komanda. Mūsų asortimente rasite tik žinomų firmų (Kingston, Silicon Power) laikmenas ir galėsite rinktis iš 512 MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB ar 32GB talpos USB raktų. Taip pat, pagal savo poreikius, USB raktą galėsite rinktis iš įvairių formų, spalvų ar dizaino elementų. Verta įsidėmėti, jog atmintuko kaina priklauso ir nuo naudojamos integruotos USB jungties, dažniausiai tai bus 2.0 arba 3.0 jungtys. USB laikmena su 3.0 jungtimi yra gerokai spartesnė ir Jūsų failus perkels greičiau, tačiau tokia savybė yra svarbesnė tiems, kurie renkasi didesnės talpos (16 ar 32GB) USB raktus ir dažnai perkelia daug vietos užimančius duomenis. Taigi, ekologšika USB atmintinė yra ne tik praktiškas ir naudingas įrenginys, tačiau tai gali būti ir graži dovanos idėją darbuotojams, partneriams ar klientams.

 • Odinės USB atmintinės

  USB atmintukas (flash‘as) – ypatingai praktiškas ir naudingas duomenų kaupiklis. USB raktas gali pasitarnauti kaip kompaktiška vieta Jūsų muzikai, nuotraukoms ar kitiems dokumentams. Visus reikalingus duomenis iš USB atmintuko į kitą įrenginį galite perkelti naudodamiesi įprasta ir visame pasaulyje naudojama USB jungtimi. Atmintinės jungtys dažniausiai yra dviejų tipu, tai yra 2.0 ir 3.0 sąsajos. Verta žinoti, jog 3.0 jungtis Jūsų failus perkels gerokai greičiau, tačiau tai labiausiai vertinti reikėtų tuomet, kai ketinate įsigyti didelės talpos USB raktą ir dažnai perkelti daug vietos užimančius dokumentus. Mūsų asortimente galite rinktis žinomų firmų (Kingston, Silicon Power) 512 MB, 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB ar 32GB talpos USB raktų. USB atmintinės su odos elementais visuomet atrodys solidžiai ir elegantiškai, o atmintuko paviršių profesionaliai dekoruos mūsų komanda. Galime greitai ir kokybiškai uždėti logotipą, prekinį ženklą, reklamą ar kitą užrašą, o tai suteiks individualumo ir išskirtinumo. Tokio tipo USB raktas gali tapti puikia, praktiška ir naudinga dovana Jūsų verslo partneriams, klientams ar darbuotojams. Visų USB raktų kaina priklauso tiek nuo jungties, talpos, tiek nuo formos, spalvos ar kitų dizaino elementų.

 • USB atmintinių priedai

  USB atmintinės priedai dekoruoti Jūsų logotipu arba reprezentuojančiu užrašu. Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.
  Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį.

Rodoma 49 - 72 iš 133 dalykų
Rodoma 49 - 72 iš 133 dalykų

USB atmintinės