Reklaminiai virtuvės reikmenys, aksesuarai

Ne paslaptis, kad didžiąją laiko dalį praleidžiame lovoje, sekanti dalis atitenka laikui darbe, na o trečia, didžiausia dalis praleidžiama virtuvėje. Viena praktiškiausių dovanų Mako reklama UAB kataloge, virtuvės aksesuarai, reklaminė atributika,  kurią galime dekoruoti įmonės logotipu, sutikite - kompaktiškas vyno rinkinys, patiks vyno megėjam...

Ne paslaptis, kad didžiąją laiko dalį praleidžiame lovoje, sekanti dalis atitenka laikui darbe, na o trečia, didžiausia dalis praleidžiama virtuvėje. Viena praktiškiausių dovanų Mako reklama UAB kataloge, virtuvės aksesuarai, reklaminė atributika,  kurią galime dekoruoti įmonės logotipu, sutikite - kompaktiškas vyno rinkinys, patiks vyno megėjams, reklaminė maisto dėžutė, patiks neabejingiems naminiam maistui, prieskonių malūnėlis, tiks gurmanui mėgstančiam šviežiai maltus prieskonius. Šio tipo verslo dovanos, vadinamos praktiškomis, nes yra naudojamos beveik kiekvieną dieną ir dažniausiai apsistoja virtuvėje dažniausiai matomoje vietoje, kad kiekvieną dieną būtų lengvai pasiekiamos ir naudojamos. Šio tipo verslo dovanos yra vadinamos – matomomis kiekvieną dieną, o Juk to mes ir siekiame, kad Jūsų logotipas būtų matomas kas dieną.

Sandarios maisto dėžutės – spalvotos, tinkamos sąlyčiui su maistu, sertifikuotos, plastikinės arba metalinės, su atverčiamu dangteliu arba atskiru dangteliu, didelės arba mažos talpos, tinkamos sotiems pietums arba lengviems užkandžiams, sumuštiniams. Dėžutės salotoms, su integruota šakute, ir mažu indeliu padažui, visi salotų mėgėjai pritars, kad užsipilti padažą ant pagamintų salotų yra paskutinis veiksmas prieš valgant, tad mėgaukitės šviežiomis, ką tik sumaišytomis salotomis. Metalinės maisto dėžutės, maisto termosai, kurie iki pietų arba ilgiau (priklauso nuo maisto termoso specifikacijų) išlaiko maistą karštą, tai puiki alternatyva, kai nėra galimybės pasišildyti maisto darbo vietoje arba kelionės metu. Kompaktiškos, plastikinės, permatomos, su silikoninė juostele laikymui, salotų dėžutės, puikiai tiks greitam užkandžiui skubantiems, prie dėžutės integruota šakutė, kad būtų dar patogiau. Jogurto mėgėjams, siūlome jogurto indelius su šaukšteliu, greitai pasiruoškite pusryčius, kuriais galėsite mėgautis darbe – žiupsnelis paruoštos granolos, mėgstamų vaisių ar sėklų, mišinys paskaninamas jogurtu. Plastikinius indelius maistui dekoruosime spalvota tampografija arba ilgalaike UV spauda, jei indelio paviršius taisyklingo cilindro formos, galime spausdinti didelį logotipą šilkografijos būdu, metalinius indelius patariame dekoruoti ilgai išliekančiu lazeriniu graviravimu. Maisto dėžutės vaikams, darbuotojams, dovanoms, verslo dovanoms su įmonės logotipu.

Dažnai ruošdami maistą, nesusimastome, kad galime išsipurvinti  - tam, mes siūlome reklamines prijuostes – didelis plotas Jūsų logotipui, graži ir praktiška dovana Jūsų klientui. Puiki dovana ir reikalingas daiktas klientams ar darbuotojams dirbantiems su maistu, dirbantiems darbą, kuriuo metu yra tikimybė išsitepti, galime pasiūlyti įvairių prijuosčių – padavėjams, virtuvės darbuotojams, virėjams, mėsininkams ir kitų verslo šakų atstovams. Tai gali būti šimtaprocentinės medvilnės prijuostės arba maišytos su poliesteriu, prijuostės gali būti pagamintos iš dirbtinės odos, kiekvienas ras sau tinkamą – trumpos prijuostės, prijuostės iki kelių, ilgos prijuostės, prijuostės su kišenėmis, kiekvienas ras sau tinkamą spalvą – juoda, balta, raudona, žalia, jei standartinės spalvos Jums ne prie širdies, tai ne bėda – mes Jums pagaminsime personalizuotą prijuostę su Jūsų įmonės spalvų kodais, paveiksliukais arba nuotraukomis. Prijuostes dekoruojame spalvota šilkografija, transferine spauda arba termo lipduku.

Alkoholinių gėrimų ir gaiviųjų gėrimų platintojams galime pasiūlyti reklaminius atidarytuvus su įmonės ar organizacijos logotipu, metaliniai, įvairių formų atidarytuvai su logotipu. Metalinius butelių atidarytuvus dekoruojame lazeriniu graviravimu, spalvota tampografijos spauda, ilgalaike UV spauda arba spalvotu polimeriniu lipduku. Tai puiki verslo dovana masiniams renginiams.

Sūrio ir vyno megėjams galime pasiūlyti platų medinių lentelių pasirinkimą su sūrio pjaustymo ir serviravimo įrankiais, ši dovana puikiai derės su įvairaus tipo sūrais, puikiai tiks vyno rinkiniams. Medinės, akmens plokštės lentelės bus puiki verslo dovana mylimam klientui ar darbuotojui. Galime šventiškai supakuoti lenteles su Jūsų pasrinktomis verslo dovanomis, galime paruošti gurmaniškus rinkinius, šios verslo dovanos puikiai dera su maistiniais produktais. Lentelės sūriui, lentelės serviravimui, lentelės pjaustymui, lentelės vyno ir taurių serviravimui, lentelės užkandžiams, šias verslo dovanas gražiai papuoš lazeriu išgraviruotas Jūsų logotipas.

Jei esate arbatos ar prieskonių mėgėjas, patekote į teisingas rankas, pasiūlysime įvairaus dydžio arbatų dėžutes, į kurias galėsite pakuoti mėgstamą arbatą arba prieskonių malūnėlius su patinkančiais prieskoniais. Didelis priekonių pasirinkimas – himalaujų druska, penkių rūšių pipirai, juodieji pipirai, provanso žolelės. Prieskonių malūnėliai ne tik pagardins Jūsų maistą, bet taps ir puikia interjero detale. Prieskonines ir arbatos dėžutes dekoruosime Jūsų logotipu.

UAB Mako reklama įsikūrusi Vilniuje, maloniai kviečia klientus atvykti į ofisą, apžiūrėti patinkančių prekių. Kituose miestuose įsikūrusius klientus aptarnaujame internetu arba telefonu, prekių pristatymas kurjeriu per 1d.d. tiesiai į Jūsų ofisą. 

Daugiau

Virtuvės reikmenys  Yra 85 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Maisto dėžutės

  Reklaminės maisto dėžutės puikiai tiks Jūsų reklamai. Jūsų logotipas ant pasirinktų maisto dėžučių bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Minimalus maisto dėžučių su logotipo spauda užsakymo kiekis – 30 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

 • Dėžutės arbatai

  Įvairios reklaminės dėžutės arbatoms. Praktiška dovana visomis progomis. Mes greitai ir kokybiškai dekoruosime dėžutes Jūsų įmonės logotipu arba reprezentuojančiu užrašu.
  Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.
  Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį

 • Prijuostės ir...

  Ieškote kokybiškos ir praktiškos dovanos? Galime Jums pasiūlyti stilingas bei patogias reklamines virtuvines prijuostes ir pirštines. Puikiai tiks restoranų, kavinių verslui.

  Minimalus užsakymo kiekis - 30 vnt.
  Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.
  Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį

 • Pjaustymo ir...

  Medinės pjaustymo arba serviravimo lentelės puikiai tiks Jūsų reklamai. Jūsų logotipas ant pasirinktų medinių lentelių bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Minimalus lentelių su logotipo spauda užsakymo kiekis – 30 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

 • Atidarytuvai

  Reklaminiai atidarytuvai dekoruoti Jūsų įmonės logotipu arba reprezentuojančiu užrašu. Smulki, tačiau ilgalaikė reklaminė dovana puikiai tiks Jūsų darbuotojams ar klientams.
  Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.
  Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį.

 • Prieskoninės

  Prieskonių malūnėliai, prieskoninės, pipirinės ar druskinės puikiai tiks Jūsų reklamai. Bet kurioje kavinėje, bare ar restorane ant stalelio pamatysite bent vieną iš šių  virtuvės reikmenų, tačiau ar daug matėte tokių prieskoninių su tos įstaigos logotipu užrašu ar brandu? Jūsų logotipas ant pasirinktų prieskoninių bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Tai leis jūsų įstaigai išsiskirti iš kitų kavinių ir barų. Viskas prasideda nuo mažų detalių. Minimalus prieskoninių su logotipo spauda užsakymo kiekis – 30 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

Rodoma 49 - 72 iš 85 dalykų
Rodoma 49 - 72 iš 85 dalykų

Virtuvės reikmenys