Reklaminiai akiniai, šluostės ir dėklai

Reklaminiai akiniai, šluostės ir dėklai

Vasara, saulė, jūra – Jūsų akis apsaugosime reklaminiais akiniais nuo saulės,  su Jūsų įmonės ar organizacijos logotipu. Turime didelį akinių pasirinkimą – mylimiausius ras tiek moterys, tiek vyrai, tiek vaikai. Galime pasiūlyti RETRO stiliaus spalvotus akinius, vienspalvius akinius su spalvotais rėmeliais, akinius su chromuotais stiklais. Juodi akiniai pagaminti iš plastiko su spalvotais akinių rėmeliais, akinių lęšiai pagaminti iš akrilo, akiniai apsaugo akis nuo saulės UV400. Vienspalviai akiniai, kai visas akinių  korpusas vienos spalvos, su apsauga nuo saulės. Matinio spalvoto plastiko arba permatomo spalvoto plastiko akiniai, galima pasirinkti iš dešimties standartinių spalvų, akių apsauga nuo saulės patvirtinta Europos Sąjungos standartais, apsauga – UV400.  Dra vienas labai patogus variantas – madingi, sulankstomi,  spalvoti SUN RAY stiliaus akiniai su vienspalviu korpusu ir per vidurį įtaisytu sulenkimu – kad akinius nešiotis būtų dar paprasčiau. Dviejų spalvų arba vienspalviai akiniai su veidrodiniais stiklais, leiskite pasidžiaugti savo antrajai pusei savo atvaizdu Jūsų akiniuose – ir patogu , ir praktiška, tinka tiek panelėms, tiek vaikinams. Dviratininko ir sportininko akiniaiaptakūs, puikai pritaikyti vėjuotoms ir saulėtoms dienoms, minti dviratį ar sportuoti lauke dar niekada nebuvo taip malonu – akiniai sertifikuoti, pritaikyti nešioti įvairaus amžiaus žmonėms, apsauga nuo saulės – UV400, akiniai supakuoti į patogų, minkštą, dėkliuką – maišelį, apsaugantį akinių stiklus nuo pasibraižymo. Lašelio formos akiniai nepaliks abejingų nei vyrų, nei moterų – ši stilinga detalė suteiks Jums žavesio ne tik darbo dienomis, bet ir atostogų metu. Priverskite aplinkinius atsisukti – o jei dar to negana – išgraviruosime Jūsų įmonės logotipą ant rėmėlio. Akinius patartina rinktis pagal savo veido formą ir stilių arba akinių stilius gali priklausyti, nuo renginio ar festivalio į kurį ruošiatės – jei tai vasaros festivalis su daug geros muzikos, patartina rinktis linksmesnius, spalvotus akinius su veidrodiniais stiklais, jei tai slaptųjų agentų susitikimas slaptoje vietoje – nepasimeskite – rinkitės solidžius lašelio formos akinius, kurie paslėps Jūsų tapatybę ir jausmus. Ieškokite akinių nuo saulės su akcija mūsų internetiniame kataloge, kiekvieną mėnesį nauji modeliai, vasaros metu – išpardavimas. Akinius dekoruojame spalvota tampografija, kuomet spalva tampono pagalba perkeliama ant akinių rėmelio, patartina dekoruoti abu akinių rėmelius (kad logotipai matytųsi iš dviejų pusių), bet jei pageidausite dekoruosime tik vieną pusę. Metalinius akinių rėmelius graviruojame lazeriu.

Viena iš populiariausių verslo dovanų nešiojantiems akinius – akinių valymo priemonėsubliamcinė akinių šluostė, pagaminta iš mikrofibros. Puikiai nuvalo pirštų nuospaudas ir  purvą nuo bet kokio tipo akinių. Reklaminės akinių šluostės būna įvairios: vienspalvės – juoda, raudona, mėlyna, žalia, balta ir t.t., spalvotos – su įvairiais piešinukais, arba reklaminės su Jūsų logotipu, užrašu, nuotrauka arba paveiksliuku. Kaip tai vyksta ? Reklaminės akinių šluostės yra standartinio 150 x 180 mm dydžio, maketavimo programoje nusipiešiame stačiakampį ir jame gražiai išdėstome logotipus, objektus, paveiksliukus, nuotraukas. Paruoštą maketą (maketas ruošiamas su 3 mm užlaidomis, kad užrašai arba paveikliukai tvarkingai nusikirptų) grafiškai apdorojam ir paruošiam spaudai, pasiruošiame mikrofibros medžiagos ruloną, pritaisome prie spausdintuvo krašto, medžiaga dažoma sublimaciniu būdu, kuomet visas šluostės plotas 150 x 180 mm pilnai padengiamas nenuplaunamais spalvotais dažais. Kuomet spausdintuvas sugeneruoja gamybai paruoštą failą, prasideda laimingiausia proceso dalis, paruoštas maketas ekrane, virsta piešiniu ant šluostės, šluostes sukarpome atitinkamo dydžio gabalėliais ir supakuojame į skaidrius plastikinius maišelius. Atminkite – net ir smulkiausia dovana klientui turi būti pateikta apgalvotai ir su meile, tad net ir permatomas maišelis suteiks dovanai jaukumo.

Akinius turime, akinių šluostes turime – ko dar trūksta ? Akinių dėkliuko, kad galėtumėt saugiai nešiotis savo akinius ir naujai iškeptą akinių šluostę. Spalvoti akinių dėkliukai puikiai tiks vaikams, subtilūs vienspalviai akinių dėkliukai puikiai tiks vyrams ir moterims. Akinių dėkliukus dekoruojame spalvota tampografija arba graviruojame lazeriu.

Minimalūs užsakymo kiekiai priklauso nup užsakomos prekės tipo, gamybos terminas priklauso nuo prekių kiekio, esamo sandėlio likučio. Kainos priklauso nuo kiekio, pigesnė kaina pasiekiama užsakant didesnį kiekį. UAB Mako reklama kolektyvas dirbantis Vilniuje, maloniai kviečia klientus atvykti į ofisą  ir pasikalbėti apie dominančias verslo dovanas. Aptarnaujame klientus visoje Lietuvoje – Vilnius, Kaunas, Klaipėda – priimame skambučius internetu arba telefonu, prie patikusios prekės supildykite užklausos formą – kiekis, logotipas, vardas, el. paštas, kontaktinis numeris – neužilgos su Jumis susieks Mako reklama vadybininkai. Ieškote geros kainos, greito aptarnavimo ir kokybiškos produkcijos ? Mako reklama Jums padės. 

Akiniai, akinių šluostės

Yra 47 prekės(-ių).