Lauko reklama

Lauko reklama

Planuojate renginį ar šventę gamtos apsuptyje? Puiku, švęsk kur nori ir kaip nori, nes mūsų įmonė Jums siūlo platų lauko reklamos pasirinkimą. Tai puikus būdas renginio metu priminti apie save, nes visa lauko reklama gali būti dekoruojama Jūsų norimu užrašu ar logotipuPalapinės, pripučiama reklama, mobilūs stendai, lauko baldai, vėliavos bei skėčiai prisidės prie šiuolaikiško įvaizdžio ir universalios erdvės kūrimo šventės metu.

Palapinės, kurios atitinka kiekvieno individualaus kliento poreikius. Galite rinktis iš pripučiamų, pastatomų ar įtempiamų palapinių, o mes jas dekoruosime Jūsų norimu logotipu ir taip drauge sukursime ypatingą ir įsimintiną aplinką Jūsų svečiams. Praktiškos palapinės apsaugos ne tik nuo lietaus ar darganos, bet ir nuo kaitrios vasaros saulės.

Pripučiama reklamaPastatomi pripučiami dekoruoti balionai – puiki rinkodaros priemonė visais sezonais, kuri primins apie Jus. Balionai yra nepralaidūs vandeniui, atsparūs UV spinduliams bei atsparūs aukštai ir žemai temperatūrai, todėl jūsų reklama bus matoma kiekvieną sezoną ir bet kokiomis oro sąlygomis. Pripučiami vartai su logotipu– puiki reklama įvairiems sporto renginiams, mugėms, kurie patrauks klientų, partnerių žvilgsnį. Taip pat galime pasiūlyti pripučiamus ekranus, kurie naudojami kino rodymui ar kaip reklaminis stendas.

Mobilūs stendai – puikiai tinka įvairių renginių (parodų, konferencijų, mugių, prezentacijų) reklamaiEsanti Roll up funkcija neleidžia suglamžyti ar kitaip pažeisti plakato, todėl net ir dažnai transportuojant, stendas išlieka kokybiškas ir reprezentatyvus.

Lauko baldai – tinkamas pasirinkimas siekiant šventės erdvę paversti jaukia ir tuo pačiu patogia vieta. Siūlome viską, ko gali prireikti renginio, gimtadienio, vestuvių ar krikštynų metu, nesvarbu, ar šventė vyktų sodyboje, o galbūt ant jūros kranto. Jūsų patogumui galime pasiūlyti sėdmaišius, kėdes, stalus bei gultus su pasirinktu užrašu.

Reklaminės vėliavos - veiksmingas būdas atkreipti dėmesį į Jūsų prekės ženklą. Siūlome skirtingų dydžių ir formų vėliavas su logotipu. Jos gali būti pripučiamos, pastatomos ant pagrindo arba tvirtinamos prie palapinės konstrukcijos.

Skėčiai, kurie padės sukurti individualų įvaizdį kavinei, restoranui, viešbučio terasai bei kioskeliui, į kurį sustoja užkandžių ar šaltų gėrimų ištroškę žmonės. Skėčius apipavidalinę norima reklama ar savo prekės ženklo logitpu prikaustysite praeivių žvilgsnius.

Visas prekes galite užssisakyti internetu per mūsų internetinio puslapio užklausos formą arba tiesiogiai rašydami el. laišką info@makoreklama.lt. Mūsų komanda nedelsiant su Jumis susisieks ir padės įgyvendinti užsakymą. Atsiimti dekoruotas prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti siuntimą į savo miestą. 

 

Lauko reklama

Yra 23 prekės(-ių).