Medžiaginės sublimacinės kaklajuostės

Medžiaginės sublimacinės kaklajuostės

Kaklajuostė – tai medžiaginė juostelė su karabinu, skirta renginio dalyvų kortelėms, akreditacinėms kortelėms pasikabinti.  Juostelės ant kaklo gali būti naudojamos ir įmonės darbuotojų kortelėms nešioti, taip pat renginio dalyvių identifikavimui. Dėl šios priežasties kaklajuostes dekoruojamos, kad išsiskirtų ne tik spalva, tačiau ir renginio ar įmonės logotipu. Logotipą – užrašą ant kaklajuostės spausdiname dviem būdais. Šilkografija, kai standartinė, pasirinktos spalvos kaklajuostė dekoruojama vienos spalvos užrašu. Toks spaudos būdas nėra mūsų rekomenduojamas. Mes siūlome užsakinėti medžiagines sublimacines juosteles, kurios dekoruojamos gamybos proceso metu. Medžiaga dekoruojama iš vienos arba dviejų pusių pilnu koloritu – daugiaspalve spauda ir tik vėliau karpoma bei prisiuvami metaliniai karabinai, plastikinės jungtys ir kita.

Galime pasiūlyti skirtingo pločio kaklajuostes: 1,0 cm, 1,5 cm, 2,0 cm, 2,5 cm, 3,0 cm pločio. Pačios populiariausios ir dažniausiai klientų pageidaujamos yra 1,5 cm pločio kaklajuostės. Tačiau tai nėra oficialus standartas. Priklausomai nuo logotipo smulkiųjų detalių dydžio, šrifto dydžio galima gamintis ir platesnes kaklajuostes. Platesnėms kaklajuostėms pritaikomi didesni metaliniai karabinai bei plastikinės sagtys. Ilgiui naudojamas standartas – 93-94 cm. Tačiau esant poreikiui galime pagaminti ir ilgesnes ar trumpesnes. Akreditacinės juostelės gali būti su vienpuse sublimacine spauda arba su dvipuse, pagal kliento pageidavimą. Užsakius vienpusę spaudą, dažnai tenka stebėti, kuria puse dėvite. Dvipusė spauda gali būti su prasilenkiančiu užrašu arba su abejose pusėse atitinkančiu užrašu.

Derindami užsakymą paruošiame maketą pagal kliento nurodytą kaklajuostės plotį, pasirinktą tarpą tarp pasikartojančių logotipų, taip pat pasirinktą spalvą pagal Pantone ar CMYK paletę. Kad ir kokia kokybiška spauda ant medžiaginių juostelių, reikia atminti, jog vaizdas kompiuterio ekrane ir ant medžiagos šiek tiek skirsis. Reikia atsižvelgti, jog spausdinama ant medžiagos, o ne popieriaus lapo. Juosteles gaminti pradedame tik suderinę maketą ir gavę kliento patvirtinimą.

Galime pasiūlyti: kaklajuosčių su metaliniu karabinu, kaklajuosčių su plastikine jungtimi prie karabino, su plastikine saugumo jungtimi, su virvute telefonui arba visais išvardintais elementais kartu. Vietoje plastikinės jungties gali būti metalinė jungtis su butelių atidarytuvo funkcija. Visas detales galima aptarti su vadybininku ir pagaminti kaklajuostę pagal Jūsų pageidavimą. Tačiau kuo daugiau elementų, tuo didesnė kaina.

Turime įvairių spalvų kaklajuosčių: mėlynų, raudonų, žalių, geltonų, oranžinių, baltų, juodų, rudų, pilkų, salotinių. Taip pat dvispalvių medžiaginių juostelių, kurių viena pusė pilka, kita spalvota. Jeigu reikalingos tarpinės spalvos, jas taip pat gaminame sublimacijos būdu. Sublimacinės medžiaginės juostelės yra lygios ir gražios. Fabrikinės kaklajuostės, kurias importuojame, turi raštą ir yra grublėtos. Visos kaklajuostės tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Taip pat gaminame ir dovanų juostas, lagaminų juostas, medžiaginius pakabukustrumpas kaklajuostes ant riešo, bei spalvotą sublimacinę juostelę. Dovanų pakavimo juosta skiriasi nuo paprastos kaklajuostėms naudojamos juostos, nes yra plonesnės medžiagos, geriau gula pakuojant dovanas.

Taip pat turime akreditacinių kortelių dėklų iš minkšto bei kieto plastiko. Visas mūsų prekes galite pamatyti Mako reklama internetiniame kataloge, kaklajuosčių kategorijoje.

Užsakymus akreditacinėms juostelėms bei dėkliukams galite pateikti internetu per mūsų internetinio puslapio užklausos formą arba siųsdami laiškus elektroniniu paštu.

Pagamintus užsakymus galite atsiimti mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti nemokamą pristatymą į savo miestą. Siunčiame prekes į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ir kitus Lietuvos miestus. Prieš užsakant personalizuotas kaklajuostes, galite užsisakyti pavyzdžių, kuriuos pristatysime per kurjerius kitą darbo dieną po užsakymo pateikimo.

Kaklajuostės

Yra 56 prekės(-ių).