Plastikinės, metalinės gertuvės su Jūsų logotipu

Plastikinės, metalinės gertuvės su Jūsų logotipu

Reklaminė gertuvė su Jūsų įmonės, organizacijos ar renginio logotipu – tai praktiška dovana, priminsianti klientams apie Jus ne tik sporte, bet ir išvykose bei kitose aktyviose veiklose. Vandens gurkšnis kaitrią vasaros dieną taps puikia reklama. Mūsų kataloge rasite pačių įvairiausių formų ir spalvų gertuvių, tad išsirinkite patinkantį modelį ir susisiekite su mumis. Pasirūpinsime, jog Jūsų logotipas ant norimos prekės būtų perkeltas greitai ir kokybiškai.

Ieškantiems universalios dovanos tinkančios įvairioms progoms: Sporto šventėms, estafetėms, įmonės gimtadieniui, renginiui, konferencijai ar Kalėdoms. UAB Mako reklama turi sprendimą ir siūlo universalią dovaną – GERTUVĘ. Kuo ji universali ir kodėl mes jas siūlome? UAB Mako reklamos siūlomos gertuvės praktiškos dovanos visiems – vaikams, vyrams ir moterims, šiai dovanai nėra amžiaus ribų, praverčia visiems. Galime pasiūlyti pigias ir brangias gertuves, nuo 5 eur – 20 eur, kaina priklauso nuo Jūsų išsirinktos gertuvės, kiekio bei dekoravimo būdo. Gertuvė primins apie Jus ne tik darbe, bet ir sportuojant bei keliaujant, todėl Jūsų logotipas bus matomas visur. Dovanodami gertuvę tikrai neapsiriksite.

UAB Mako reklama gali Jums pasiūlyti įvairiausias gertuves atitinkančias kiekvieno kliento poreikius. Turime pasaulyje pripažintų ir gerai žinomų gamintojų gertuves, tokias kaip Aladin, Berghoff, Swiss, Contigo, VOSS, SIGG.  Galimas pasirinkimas gertuvių pagamintų iš stiklo, plastiko, plastiko be BPA medžiagos, metalinių gertuvių, gertuvių pagamintų iš nerūdijančio plieno. Gertuviųbuteliukų talpa nuo 300 ml  (mini gertuvės) iki 1000 ml. Aktyvų poilsį mėgstantiems galime pasiūlyti kelionines gertuves su karabinu, kurios tvirtai laikysis prikabintos prie kuprinės, turistines gertuves, dviratininkų gertuves – gertuvės pritaikytos Jūsų poreikiams. Gertuvių dizaino pasirinkimas platus, galime pasiūlyti išskirtinio dizaino gertuves. Mėgstantiems taupyti vietą siūlome sulankstomas gertuves. Gertuvės skirtos ne tik vandeniui, galima pilti ir kavą. Dvigubos gertuvės sienelės ir waterproof funkcija užtikrins, kad Jūsų mėgstamas gėrimas neišsilies. Neišsiliejančios gertuvės galimos su šiaudeliu, su atsukamu kamšteliu ir atidaromos, priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Gertuvės galimos ir su specialiu filtru, mėgstantiems vaisius  turime gertuves su vaisių spaudikliu bei dėkliuku vaisiams. Sportuojantiems bei vasarą norintiems atsigaivinti tinkama gertuvė su purškikliu. Technologijas mėgstantiems siūlome gertuvę su kolonėle, ši melodinga gertuvė visada bus su Jumis ir leis atsigaivinti bei mėgautis mėgstama muzika. Verslo dovana – gertuvė su Jūsų logotipu gali būti dekoruojama kelias būdais: tampografijos, šilkografijos, UV spauda. Metalinės gertuvių ir silikonu dengtų gertuvių dekoruojamos lazeriu - graviravimas. Kokybiškai uždėsime Jūsų įmonės logotipą ant gertuvės, logotipo vieta priklauso nuo jo dydžio galime uždėti jį per vidurį, šone bei ant pačio gertuvės kamštelio.

Ieškantiems plokščių gertuvių (fleškutė) tinkama stipriesiems gėrimams – gertuvių alkoholiui, taip pat turime ką pasiūlyti galimos talpa 120 ml - 240 ml. Galite rinktis iš įvairiausių formų (kvadratinė gertuvė, apvali gertuvė). Plokščios gertuvės (fleškutės) pagamintos iš nerūdijančio plieno, gali būti spalvotos bei su specialiu dirbtinės odos dėklu. Dekoruojamos tampografijos arba graviravimo būdu. Fleškutės gali būti supakuotos po vieną arba kaip rinkinys Schwarzwolf gertuvės su piltuvėliu ir metaliniais stikliukais, taurelėmis.

UAB Mako reklama padės išsirinkti Jums tinkamiausią gertuvės variantą. Vienas iš būdų tai padaryti apsilankyti mūsų tinklapyje, išsirinkti Jums labiausiai patinkančią gertuvę ir pateikti užklausą, kurioje nurodote norimą kiekį, logotipo spalvų skaičių ir reikiamą datą. Gertuvės su logotipu dažniausiai būna pagaminamos per 2 savaites po maketo pateikimo gamybai. Šventinam laikotarpiui – patariame ruoštis anksčiau jau – nuo rugsėjo mėnesio. Gavus Jūsų užklausą su Jumis susieks MAKO REKLAMOS vadybininkas  ir detaliai papasakos apie norimą prekę bei pasiūlys gertuves, kurioms šiuo metu taikoma akcija, todėl nepamirškite nurodyti savo telefono numerio. Kitas būdas atvykti į ofisą ir gyvai pamatyti pavyzdį, jį išbandyti ar tikrai neleidžia vandens. Užsukite ir išsirinkite Jums tinkamiausią variantą UAB Mako reklama įsikūrusi Vilniuje, nesant galimybei atvykti užsakymai siunčiami kurjeriais į visus miestus – Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, todėl laiku gauti savo prekes pavyks visoje Lietuvoje. Lauksime Jūsų atvykstant.

 

Gertuvės

Yra 306 prekės(-ių).