Rankinės su logotipu

Rankinės su logotipu

Dažniausiai rankinėse nešiojami įvairūs asmeniniai daiktai ir nešiojamasis kompiuteris. Rankinė yra ypatingai patogus būdas laikyti įvairius dokumentus, sutartis, o esant reikalui įsidėti ir kompiuterį. Rankinėje galite rasti daug įvairiausių skyrių, tiek mažų įvairioms rašymo priemonėms, tiek didesnių užrašų knygutėms, sąsiuviniams ar nešiojamojo kompiuterio įkrovikliui. Dažniausiai rankinės nešamos rankoje arba ant vieno peties, tad visuomet atkreipkite dėmesį į rankenų ir petnešų kokybę. Visos mūsų asortimente esančios rankinės gali būti dekoruotos Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ir kita, Jūsų įmonę reprezentuojančia, atributika. Rankinės dizaino maketą greitai paruoš mūsų komanda, o papuošta rankinė taps nuostabia dovana verslo partneriams, klientams ar darbuotojams.

Rankinės

Yra 64 prekės(-ių).


Reklaminė kosmetinė BAGOMATIC su spauda
Pakabinamas kosmetikos krepšys su keliais skyreliais ir tinklinėmis kišenėmis iš didelio tankio poliesterio. Idealiai tinka keliaujant. Greitai ir kokybiškai dekoruosime Jūsų logotipu arba norimu užrašu.
Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu. Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį.

Minimalus užsakymo kiekis: 30 vnt.