Stilingos ekologiškos užrašinės – puiki dovana bet kokia proga.

Stilingos ekologiškos užrašinės – puiki dovana bet kokia proga.

Stilinga užrašinė visada praverčia. Tai gali būti vieta, kur fiksuojamos įdomios mintys, bendradarbių pokalbių „perliukai“, asmeninė kūryba, dienos darbai, receptai, sveikinimo ketureiliai ar net asmeninis dienoraštis. Panaudoti užrašinę galima net skaitmeniniame amžiuje, kur viskas fiksuojama išmaniajame telefone.

Stilingos ekologiškos užrašinės – puiki dovana bet kokia proga. Svarbu, kad dovana būtų tvari, pagaminta iš atsinaujinančių medžiagų, šiuo atveju iš perdirbto popieriaus ir medienos. Galima rinktis ir užrašines su ekoodos viršeliais, skirtukais ir prilaikomosiomis gumelėmis. Stilingos ekologiškos užrašinės yra skirtingų dydžių ir storių, todėl tiks bet kokiai situacijai.

Užrašinės – labai geidžiamos verslo dovanos. Užrašinės su logotipu gali būti dovanojamos įmonės darbuotojams ir partneriams su tikslu priminti, kad įmonė, kurios logotipas puošia viršelį, pritaria tvarumo idėjoms ir rūpinasi aplinka. Logotipas ant užrašinės gali būti dedamas įvairiomis technologijomis – tiesiogine spauda, įspaudimas (ant ekoodos viršelių), graviravimas, šilkografija ir kt.

Užrašinės su logotipu paprastai užsakomos didesniais kiekiais, nes tai paklausi verslo dovana. Mūsų el. parduotuvėje galima įsigyti įvairių modelių ir išmatavimų užrašinių bei užsisakyti spaudos paslaugas.

Kartais užrašinės yra vadinamos bloknotais. Tai šiek tiek skirtingi dalykai, nors iš išorės gali atrodyti vienodai. Norėtume paaiškinti, kad nekiltų kokių nors nesusipratimų. Bloknotas yra užrašų knygelė arba sąsiuvinis, iš kurio lengva išplėšti popieriaus lapą. Todėl bloknotai gali būti pagaminti iš suklijuotų lapų arba lapai susegami specialia spirale, kad būtų paprasčiau jį atskirti nuo pagrindinio popieriaus bloko. Užrašinės paprastai yra su susegtais arba įrištais lapais, kurių plėšyti nerekomenduojama (gali iškristi kiti puslapiai). Štai ir pagrindinis skirtumas. Bloknotai skirti ne tik užrašams, bet ir lapeliams, o užrašinės – tik užrašams. Kurio tipo užrašų knygelės reikalingos jums? Mūsų el. parduotuvėje rasite pačių įvairiausių modelių.

Užrašinės

Yra 98 prekės(-ių).