Populiariausi termo puodelių modeliai

Populiariausi termo puodelių modeliai

Termo puodelis – vienas iš populiariausių elektroninių parduotuvių asortimentų ar verslo dovanų produktų. Nuo stilingo prabangaus iki reklaminio pigaus – termo puodeliai, originali dovana vyrams, moteris, vaikams, tinkanti bet kuriai amžiaus grupei. Nusprendę dovanoti termo puodelį, tikrai nenusivilsite, tai suvenyras, kuris lydės rytais į ofisą, mokyklą, puoš biuro stalą ar maloniai šildys rankas lauke. Visi termo puodeliai priklauso termosų klasei TERMOSAI, tad galite būti ramūs jog jūsų karštas gėrimas, kava ar arbata išliks ilgam karšta, nes puodelis turi itin aukštą termoizoliacinę varžą, kuri padeda išlaikyti karštį net iki 4-8 valandų.

Padėsime Jums išsirinkti geriausią variantą – nerūdijančio plieno su dviguba sienele, metaliniai sandariu dagteliu, plastikiniai, keramikiniai, porcelianiniai – su silikonine juostele ir dangteliu –  variantai; Patarsime kaip dekoruoti puodelius, atrinksime geriausiai tinkantį variantą Jūsų logotipui; Metalinius ir nerūdijančio plieno termo puodelius dekoruojame ilgaamžišku lazeriniu graviravimu, kurio pagalba nuimamas viršutinis termo puodelio sluoksnis, priklausomai nuo termo puodelio struktūros atsiveria tam tikra gaminio spalva, klientui pageidaujant metalinius termo puodelius dekoruojame spalvota tampografija. Plastikinius, keramikinius ir porcelianinius termo puodelius dekoruojame spalvota tampografijos arba šilkografijos spauda. Dekoruotus gaminius rekomenduojame saugoti ir neplauti aukšto slėgio indaplovėse su stipria chemija, tokiems gaminiams labiausiai tinka švelnus rankinis plovimas. Termo puodelis – originali dovana, kurią galime komplektuoti į dovanų rinkinius, galime parinkti derančius pledus, kalendorius, rankšluosčius ar kitas Jums svarbias dovanas –  supakuoti į dėžutes, dekoruoti dovanas logotipais ir pateikti Jums. Dažnai termo puodeliai  pateikiami su kava, saldumynais ar kitais maistiniais gaminias.

Spalvoti termo puodeliai, puikiai atitiks Jūsų įmonės Brandbook`ą, tad išgraviravus logotipą, galėsite iš karto dovanoti savo klientams ar partneriams. Ekologoški termo puodeliai puikiai tiks įmonėms, kurios seka ekologijos tendencijas – bambukiniai, mediniai, ECO plastiko termo puodeliai su perdirbimo galimybe. Prabangūs termo puodeliai Jūsų šventėms ar įmonės gimtadieniams, puodeliai dekoruoti Jūsų logotipu ar užrašu; Individualiai dovanai gaminame ir vardinius termo puodelius – prabangus termo puodelis su vardiniu graviravimu vienoje pusėje ir įmonės logotipu kitoje pusėje, paliks neišdildomą įspūdį Jūsų klientui ar partneriui, termo puodelius supakuosime į tinkančią dovanoti pakuotę. Reklaminis, pigus termo puodelis – geriausia dovana masiniams renginiams ar mugėms, atrinksime geriausius variantus už žemą kainą, dekoruosime Jūsų įmonės logotipu, paruošime užsakymą iki reikiamos dienos. Galime pasiūlyti nuo stilingo ir brangaus vardinio termo puodelio – Aladin, Contigo, Stenley, iki pigaus reklaminio Jūsų masiniams renginiams. Atrinksime labiausiai Jums tinkamus termo puodelius: dangtelis- užsukamas, pastumiamas, atidaromas su užraktu; Korpusas – švelnaus paviršiaus, metalinis, nerūdijančio plieno, plastiko, keramikos, porceliano; Talpa – 500 ml, 200 ml, 300ml, 330ml, puodeliai tinkantys kavos aparatams; Išvaizda – blizgi, matinė, atkreipianti dėmesį, subtili, komercinė; Jausmas – malonu liesti, patogu gerti, nebaisu, kad kava išsilies, patogu nešti, lengvai pastatomas, saugus.

 

UAB Mako reklama kolektyvas, pasiruošęs priimti Jūsų užsakymą, kruopščiai ir atidžiai atrinkti tinkamiausius variantus Jums, pasiūlyti produktus, kuriems yra taikomos akcijos, pasiūlyti gerą kainą, kad Jums būtų patogu pirkti, paruošti maketus gamybai, viso usžakymo metu informuoti Jus apie vykstančius procesus, atiduoti pagamintą ir kliento poreikius atitinkančia produkciją laiku ir vietoje. UAB Mako reklama kolektyvas dirba ne tik Vilniaus ribose, priimame užsakymus internetu arba telefonu visoje Lietuvoje, Vilniuje maloniai susitinkame ofise ir aprtariame visus turimus pavyzdžius, į kitus Lietuvos miestus pavyzdžius siunčiame, pristatymas kurjeriu 1d.d. Pasiūlysime  geriausias reklamines verslo idėjas Jums ir Jūsų partneriams, termo puodelių gamybos terminas priklauso nuo kiekio, pasirinkto dekoravimo ir gamybos užimtumo, standartinis gamybos terminas 1,5-2 savaitės nuo maketo pateikimo gamybai, laikas, kurį užtrunkame rinkdami tinkamiausią variantą ir derindami maketą į gamybos trukmę neįtraukiamas. Siunčiame produkciją į visus Lietuvos miestus, siunčiame į kitas pasaulio šalis, dėl pristatymo sąlygų susitariame, Vilniuje biure – prekių atsiėmimas nemokamas, užsakymą priimame telefonu arba pateikus užklausą mūsų internetiniame kataloge, pasirinkite Jus dominančią prekę, užklausos laukelyje nurodykite savo kontaktus, kad mūsų vadybinikai galėtų kaip galima skubiau su Jumis susisiekti, nurodykite kiekį prekės, kuri Jus domina, pateiksime Jums skubų atsakymą į Jus dominančius klausimus.

Termo puodeliai

Yra 264 prekės(-ių).