Apie mus

Mako reklama - verslo dovanos ir reklaminė atributika

UAB „Mako reklama“ – reklamos paslaugų įmonė, kurios specializacija – verslo dovanos ir reklaminė atributika. Sekant tendencijas iš geriausių Europos gamintojų, importuojamos ir siūlomos verslo dovanos, suvenyrai, gaminama personalizuota reklaminė atributika.

„Mako reklama“ aukštos kokybės technologijų (šilkografija, tampografija, sublimacija, termospauda ir siuvinėjimas) dėka Jūsų įmonės logotipą ar prekinį ženklą perkels ant įvairių paviršių. Tai gali būti:


Marškinėliai

Reklaminiai marškinėliai su logotipu. Logotipą spausdiname šilkografijos būdu arba siuvinėjame pagal kliento pageidavimus. Marškinėlių spaudos kaina skaičiuojame kiekvienu atskiru atveju, nes priklauso nuo logotipo spalvų skaičiaus, logotipų skaičiaus ant marškinėlių bei dydžio.

Dirbame su visais reklaminių marškinėlių gamintojais, iš kurių pagrindiniai yra šie: Stedman, Sols, B&C, Adler, Roly, Promostars marškinėliai. 

Marškinėliai dažniausiai gaminami renginio svečiams, įmonės darbuotojams, šventėms, kai reikia išskirtinumo. Reklaminės maikutės -  puiki priemonė prekinio ženklo viešinimui. 

reklamiai marskineliai su spauda Mako reklama

Džemperiai

Reklaminis džemperis su spauda Mako reklama

Reklaminiai džemperiai su logotipu. Logotipą ant džemperių pernešame šilkografija arba išsiuvinėjame pagal kliento pageidavimus. Džemperių kainą skaičiuojame kiekvieno projekto metu atsižvelgiant į užsakomą kiekį, logotipų skaičių ant džemperio, logotipo spalvų skaičių. Būtent šie faktoriai nulemia kainą. 

Dirbame su daugeliu reklaminių rūbų gamintojų, iš kurių pagrindiniai yra šie: Stedman, Sols, B&C, Adler, Roly, Promostars džemperiai.

Dažnai džemperiai su logotipu naudojami, kaip įmonės personalo apranga ar darbinis rūbas, todėl logotipą spausdiname arba siuvinėjame, kad jis būtų ilgaamžis, gerai nešiotųsi ir nenusitrintų. 

Kepurėlės

Reklaminės kepurėlės su logotipu. Logotipą ant kepurėlių spausdiname termo transferu arba siuvinėjame pagal kliento poreikius. Tiek spauda, tiek siuvinėjimas yra itin geros kokybės, todėl logotipas ant gaminio išsilaiko ilgus metus tiek dėvint, tiek skalbiant. Kaina priklauso nuo dekoravimo būdo (siuvinėjimas ar spauda), logotipo spalvų skaičiaus bei logotipo dydžio. 

Dirbame su daugeliu reklaminių kepurėlių gamintojų iš kurių pagrindiniai yra šie: Atlantis, Beechfield, Sols, Roly, Promostars, Cofee kepurėlės. Todėl galime pasiūlyti pigių kepurėlių vienakrtiniams renginiams arba aukštos kokybės kepurėlių ilgam nešiojimui. 

reklaminė kepurėlė su logotipu Mako reklama

Darbo rūbai

Reklaminiai darbo rūbai su logotipu Mako reklama

Reklaminiai darbo rūbai su logotipu. Augant specializuotų darbo rūbų su logotipo spauda poreikiui norime Jums pasiūlyti reklaminių rūbų gamintojų, su kuriais dirbame, siūlomus darbo rūbų modelius. Dauguma jų yra itin aukštos kokybės, atitinkantys visus darbo rūbams keliamus reikalavimus ir sertifikuoti pagal ES.

Kokybiškai ir nebrangiai dekoruosime darbo rūbus šilkografine spauda arba siuvinėjimu, pagal kliento poreikį. 

Mūsų siūlomi darbo rūbai tai: atšvaitinės liemenės, darbinės liemenės, darbiniai marškinėliai, darbinis džemperis, darbinė striukė, darbinės kelnės. 

Rinktis galima pagal gamintojo nurodytą dydžių lentelę. Prieš dedant užrašą ar logotipą paruošime maketą suderinimui. 

USB atmintinės

Reklaminės USB atmintinės su logotipu. USB raktas - puiki verslo dovana, kurią naudoja kiekvienas. USB raktų populiarumas nemažėja jau keli metai. 

Siūlome didelį skirtingų tipų USB raktų pasirinkimą: kortelės formos USB atmintinė, odinės USB, metalinės USB, plastmasinės USB, ekologiškos USB - medinės USB. Skirtingos talpos USB laikmenos: 1Gb, 2Gb, 4Gb, 8Gb, 16Gb, 32Gb talpos usb atmintinės. 

Dekoravimo būda parenkame pagal usb laikmenos modelį: ant plastikinių dedame spaudą, metalines bei medines/ekologiškas graviruojame. Visoms USB laikmenų mikroplokštėms suteikiama 12 mėn. garantija. 

reklaminė usb atmintinė su logotipu Mako reklama

Powerbankas – išorinė baterija

powerbank išorinė baterija Mako reklama

Reklaminė išorinė baterija su logotipu. Nešiojamas įkroviklis - POWERBANK'as - tai labai populiari ir praktiška verslo dovana tiek įmonės darbuotojams, tiek vadovams. Šį prietaisą įvertins kiekvienas, kai mieste, miške, kelionės metu išsikraus išmanusis telefonas ir nebus šalia elektros tinklo. Išorinė baterija išgelbės nuo nelaiku išsikrovusios telefono baterijos, o logotipas primins apie dovanotoją. 

Powerbankai yra daugybės skirtingų modelių: plastikiniai, metaliniai, mediniai - ekologiški.

Išorinės baterijos gali būti skirtingos talpos: 2000 mAh, 2200 mAh, 2600 mAh, 4000 mAh, 8000 mAh, 10 000 mAh, 20 000 mAh. 

Logotipą spausdiname tampografijos būdu arba graviruojame priklausomai nuo powerbanko paviršiaus. 

Puodelis

Reklaminis puodelis su logotipu - puiki verslo dovana. Patikėkite, puodelio, kaip verslo dovanos idėja tikrai nėra atgyvenusi. Patogios formos, gražiai dekoruotas puodelis su logotipu ar užrašu nepaliko nei vieno abejingo. O ypač sėkmingą modelį sunku paleisti iš rankų. Jūsų logotipas bus prieš akis tiek siurbčiojant rytinę kavą, tiek pietų arbatą. 

Puodelius dekoruojame įvairiais spaudos būdais: dekole, tampografija, sublimacija, graviruojant. Kaina dažnai priklauso nuo užsakomo puodelių skaičiaus bei nuo pasirinktos dekoravimo technologijos, logotipo spalvų skaičiaus. Todėl kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai. 

Didelis reklaminių puodelių pasirinkimas pagal tūrį, formą bei medžiagą: porcelianiniai, keramikiniai, stikliniai puodeliai. Siūlome tiek kavos puodelius su lėkštute tiek ir didesnius puodelius arbatai.

reklaminis puodelis su logotipu-Mako reklama

Gertuvė

Reklaminė gertuvė su logotipu Mako reklama

Reklaminės gertuvės su logotipu ar užrašu - stilinga verslo dovana. Šiais skubėjimo laikais, kai pamirštame išgerti dienos vandens normą sėdėdami ofise, labai patogu ir madinga vandenį pasiimti tiesiog su savimi. Tam labai tinka patogi gertuvė, kuri kiekvieną kartą primins apie ją dovanojusią įmonę ar asmenį. Gražiai ir kokybiškai dekoruosime Jūsų pasirinktą gertuvę logotipu ar užrašu. Yra galimybė logotipą spausdinti gertuvės plokštumoje arba pasukant gertuvė 180 ar 360 laipsnių. 

Gertuves dekoruojame tampografijos arba šilkografijos spauda.

Didelis gertuvių pasirinkimas pagal formą, tūrį, spalvą ar tipą: silikoninės, plastikinės, metalinės gertuvės. 

Termo puodelis

Reklaminis termo puodelis su logotipu. Kai labai skubame, o vėliau tuščiai sėdime automobilių grūstyje, labai patogu su savimi turėti neišgertą arbatos ar kavos puodelį. Reklaminis termo puodelis - stilinga ir praktiška verslo dovana, kuri nuolat primins apie Jūsų įmonę ar dovanojusį asmenį. Ar asmuo gavęs dovanų termo puodelį jį naudos, priklauso nuo to, kokį modelį jam išrinksite. Priminsime, jog patogiausius modelius sunku paleisti iš rankų. 

Didelis termo puodelių pasirinkimas pagal tūrį, spalvą ar tipą: metaliniai, plastikiniai. 

Termo puodelius dekoruojame priklausomai nuo paviršiaus medžiagos. Metalinius graviruojame ant plastikinių spausdiname tampografijos ar šilkografijos būdu. 

reklaminis termo puodelis su logotipu Mako reklama

Maišelis

Medvilniniai maišeliai su logotipu Mako reklama

Reklaminis pirkinių maišelis su logotipu. Medvilniniai ir neaustinės medžiagos (polipropileno) maišeliai su logotipu ar užrašu puiki reklaminė priemonė ir labai praktiška dovana. Dažnai girdime sakant, jog maišelių niekada nebus per daug. Tinka tiek asmeniniam naudojimui tiek dovanojimui. Didelis spaudos plotas leidžia atspausdinti didelį logotipą, šūkį ar užrašą, kuris bus matomas net iš tolį. Firminis maišelis tarsi pats už save kalba "mes Jumis rūpinamės". 

Maišelius dekoruojame šilkografijos būdu arba termo transferu. Didelelis maišelių pasirinkimas pagal medžiagos tankį (80 g/m2, 100 g/m2, 140 g/m2, 200 g/m2), modelį, rankenų ilgį ir spalvą. 

Populiariausi yra medžiaginiai ir neaustiniai maišeliai ilgomis rankenomis, kurių matmenys 38x42 cm. 

Kuprinė ar sportinis krepšys

Reklaminė kuprinė su logotipu. Sportinis krepšys, pirkinių krepšys, kuprinė, rankinė su užrašu gali būti prabangi verslo dovana. Visos šios prekės turi didelį paviršiaus plotą ant kurio spausdiname arba siuvinėjame Jūsų logotipą ar užratą. 

Didelis reklaminių kuprinių, sportinių krepšių, rankinių pasirinkimas pagal modelį spalvą, vidinio skyriaus tūrį ar gamintoją. Galime pasiūlyti tiek paprastų kuprinių masiniams renginiams, tiek prabangių kuprinių verslo klientams. Dekoravimo būda parenkame atsižvelgdami į kliento poreikius bei technines galimybes. 

reklaminė kuprinė su logotipu Mako reklama

Šaltkrepšis

reklaminis šaltkrepšis su logotipu Mako reklama

Reklaminis šaltkrepšis su logotipu. Atėjus vasarai ir atšilus orams, kai prasideda išvykos į gamtą nepakeičiamas daiktas yra šaltkrepšis. Šaltkrepšis su užrašu ar logotipu ne tik palaikys reikiamą maisto bei gėrimų temperatūrą, tačiau puikiai atrodys dekoruotas logotipu ir primins apie jį dovanojusią įmonę ar asmenį.

Didelis stilingų ir kokybiškų šaltkrepšių pasirinkimas. Šaltkrepšius dekoruojame šilkografija, termo transferu arba siuvinėjame priklausomai nuo kliento poreikių. 

Rankšluostis

Reklaminis rankšluostis su logotipu. Rankšluostis dažnai naudojamas daiktas viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, išvykose, pirtyse ir kitur. Todėl rankšluosčius dekoruojame logotipu ir naudojame, kaip verslo dovaną. Gražūs ir spalvingi rankšluosčiai su logotipu nepaliks abejingų. 

Reklaminis rankšluostis - tai kokybiškas vonios rankšluostis su išsiuvinėtu logotipu. Prieš siuvinėdami logotipą paruošiame siuvinėjimo maketą suderinimui, parenkame siūlus pagal spalvos Pantone kodą, kad išsiuvinėtas logotipas būtų kuo panašesnis į originalą.

Didelis frotinių rankšluosčių pasirinkimas pagal spalvą, apsiuvimo tipą, kilputės aukštį,

dydį: 30x50, 50x70 cm, 50x100 cm, 70x140 cm,

gramatūrą: 380 g/m2, 500 g/m2, 550 g/m2.

reklaminis rankšluostis su logotipu Mako reklama

Pledas

reklaminis pledas su išsiuvinėtu logotipu Mako reklama

Reklaminis pledas su logotipu. Pledas, kaip ir reklaminis rankšluostis gali būti praktiška verslo dovana. 

Ant reklaminius pledų, kaip ir ant rankšluosčių logotipus siuvinėjame. Prieš siuvinėdami paruošiame maketą suderinimui, kad klientas matytų, kaip atrodys logotipas ant gaminio. 

Didelis reklaminių pledų pasirinkimas pagal tipą: fleesinis pledas, vilnonis pledas, merino vilnos pledas. Įvairių spalvų bei dydžių reklaminiai pledai su logotipu. 

Skėtis

Reklaminis skėtis su logotipu. Apie tai, kaip pravartu turėti skėti prisimename tik prapliupus lietui ir visada būname dėkingi tiems, kas jį paskolina, o dar geriau padovanoja. Kai lietus vis dažnesnis reiškinys Lietuvoj, kai net žiemos sniegą dažnai keičia lietus, pravartu turėti skėtį pačiam bei pasirūpinti, kad skėčius turėtų šeimos nariai, benradarbiai ar darbuotojai. Skėtis turi didelį paviršiaus plotą, kurį puikiai išnaudosime Jūsų reklamai. 

Skėčius dekoruojame tiesiogine šilkografija arba termo transferu. Prieš spausdindami logotipą ant skėčio, paruošiame maketą suderinimui. 

Didelis skėčių pasirinkimas pagal tipą: teleskopinis, tiesia rankena, riesta rankena, atsparūs vėjui, 8 segmentų, 12 segmentų, 16 segmentų. Įvairių spalvų ir dydžių reklaminiai skėčiai su užrašu. Siūlome tiek nebrangių skėčių rengianiams, tiek ypatingai aukštos kokybės firminių skėčių verslo klasės klientams. 

reklaminis skėtis su logotipu Mako reklama

Kaklajuostės

reklaminė kaklajuostė su logotipu Mako reklama

Reklaminės kaklajuostės su logotipu. Kaklajuostės skirtos įmonės personalui, renginių, konferencijų dalyviams, kaip identifikavimo priemonė. Reklaminės juostelės ant kaklo gaminamos sublimacijos būdu. Tai reiškia, jog galimas pilnas spalvingumas ir spalvų skaičius kainai įtakos neturi. Kaklajuostės gaminamos pagal individualų dizainą su vienpuse arba dvipuse spauda, priklausomai nuo kliento poreikių. 

Kaklajuostės gali būti skirtingo pločio: 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm,

taip pat su papildomais priedais: metaliniu karabinu, plastmasine sagtimi, virvute telefonui, dviejų sluoksnių su paminkštinimu. 

Kontrolinės apyrankės

Kontrolinės TYVEK apyrankės. Renginių juostelės - puiki identifikavimo priemonė naktiniuose klubuose, renginiuose, festivaliuose. Spalvota apyrankė atspari plėšimui ir vandeniui puikiai tiks pažymėti renginio svečius ar festivalio dalyvius. Popierinės apyrankės dažnai naudojamos su spauda, todėl spausdiname logotipą šilkografijos būdu - pauda atspari vandeniui.

Siūlome didelį renginių juostelių spalvų pasirinkimą, greitą pristatymą bei kokybiškas spaudos paslaugas. Prieš spausdindami ant juostelių paruošiame maketą suderinimui, kad matytumėte, kaip atrodys pagamintos juostelės. 

popierines kontrolines tyvek apyrankes Mako reklama

Antistresiniai žaislai

antistresinis žaislas Mako reklama

Reklaminis antistresinis žaislas su logotipu. Antistresiniai gaminiai tai įvairių formų figūros pagamintos iš poliretano. Antistresiniai žaislai skirti gniaužyti - riešo mankštai, taip nukreipiant dėmesį nuimti stresą. 

Įvairių formų, nuotaikingi antistresiniai žaislai - puiki verslo dovana. Mes atspausdinsime Jūsų logotipą, o Jūs padovanosite, kaip priminimo apie save dovaną. 

Dėl minkšto paviršiaus ant antistresinių gaminių logotipą spausdinti galima tik viena spalva. Prieš dėdami spaudą paruošime vizualą suderinimui. 

Raktų pakabukai

Reklaminis raktų pakabukas su logotipu. Raktų pakabukas - vienas iš dažniausiai kasdien naudojamų aksesuarų. Visi esame pajautę, kai paėmus raktų ryšulį į rankas, kažko tai trūksta. O trūksta raktų pakabuko, kurį padovanoti galite Jūs, taip pasidarydami sau gerą reklamą. Juk pakabukus keičiame retai, todėl gražus ir patogus pakabukas bus naudojamas ilgai. 

Didelis raktų pakabukų pasirinkimas pagal tipą: metalinis, plastikinis, medinis, odinis, bei pagal formą: namelis, sunkvežimis, dobilas ir t. t...

Kokybiškai dekoruosime pakabuku: metalinius graviruojame, ant plastikinių spausdiname tampografija. 

reklaminis raktų pakabukas su logotipu Mako reklama

Atšvaitai

reklaminis atšvaitas su logotipu Mako reklama

Reklaminis atšvaitas su logotipu. Apie atšvaitų svarbą nuolat kalbama per televiziją bei radiją. Tačiau dar nevisi pasirūpino savo ir artimųjų saugumu. Jūs galite jiems padėti, o kartu pasidaryti sau reklamą. Atšvaitas su užrašu gali būti puiki reklaminė priemonė skirta vaikų būreliams, festivalio dalyviams, kelionių grupėms, kolegoms, įmonės darbuotojams bei parneriams. 

Didelis atšvaitų pasirinkimas: atšvaitinė liemenė, rūbai su atšvaitu, atšvaitinė juosta ant rankos, atvaitas - raktų pakabukas, atšvaitas - pakabukas, atšvaitas - minkštas žaisliukas.

Reklaminis atšvaitas su logotipu - vertingas reklaminis atributas. 

Automobiliniai oro gaivikliai - autokvapai

Reklaminiai oro gaivikliai - autokvapai - puiki reklaminė priemonė autoservisų lankytojams ir ne tik. Malonus kvapas mašinoje aktualus kiekvienam vairuotojui bei keleiviui. Pagerinti kvapą automobilio salone bei pasidaryti sau reklamą galite ir Jūs. Mes padėsime išsirinkti oro gaiviklį iš daugybės skirtingų formų bei plačios gamos kvapų. Jeigu neišsirinksite iš mūsų siūlomų formų, turite galimybę pasigaminti individualios formos automobilinį oro gaiviklį. Prieš gamindami paruošime maketą suderinimui, kad galėtumėte matyti, kaip atrodys Jūsų prekė. 

reklaminis oro gaiviklis Mako reklama

Balionai

reklaminis balionas su logotipu Mako reklama

Reklaminiai balionai. Balionai su logotipu ar užrašu - puiki reklaminė priemonė švenčių, renginių metu. Balionai pagyvina renginį, šventę padaro smagesnę, o logotipas ant baliono prisidės prie Jūsų prekinio ženklo viešinimo. 

Įvairių dydžių balionai: 15 cm, 30 cm, 34 cm, 38 cm, 50 cm.

Taip pat skirtingų paviršių: matiniai, metalinio blizgesio, kristalinio blizgesio lateksiniai balionai.

Logotipus galima spausdinti iš abiejų baliono pusių iki 4 spalvų arba ant vienos pusės iki 8 spalvų. 

Visi balionai yra draugiški aplinkai ir per laiką aplinkoje suyra. Taip pat balionai patikrinti ir turi ES sertifikatus patvirtinančius, kad yra nekenksimngi vaikams.

Rašymo priemonės

Reklaminiai rašikliai su logotipu. Tušinukas su logotipu - viena iš populiariausių reklaminių priemonių naudojama parodų metu, įmonės personalui ar kaip smulki dovanėlė. Daugelis pastebėjo, kad ir kiek tušinukų turėtų, visada apsidžiaugs gavęs dar vieną. 

Didelis reklaminių rašiklių pasirinkimas: plastikiniai, metaliniai, ekologiški, mediniai. 

Metalinius ir medinius tušinukus graviruojame, plastikinius ir ekologiškus dekoruojame tampografijos būdu. 

reklaminis tušinukas su logotipu Mako reklama

Laikrodis

reklaminis laikrodis su logotipu Mako reklama

Reklaminis laikrodis su logotipu. Sieniniai bei pastatomi laikrodžiai yra kiekvienoje įstaigoje ar ofise. Reklaminis laikrodis turi didelį plotą ant kurio galima spausdinti logotipą ar užrašą, kuris nuolat primins apie jį dovanojusią įmonę ar asmenį. 

Didelis pastatomų bei sieninių laikrodžių pasirinkimas. 

Laikrodžius dekoruojame pagal iš anksto suderintą dizainą tampografija, šilkografija ar graviravimu. Laikrodis su logotipu - vertinga ir praktiška verslo dovana. 

Užrašų knygutės, bloknotai

Reklaminis bloknotas su logotipu. Bloknotai bei užrašinės dažnai naudojami konferencijų metu, taip pat kaip verslo dovana įmonės darbuotojams. 

Didelis reklaminių bloknotų pasirinkimas: darbo knygos, bloknotai kietu viršeliu, bloknotai minkštu viršeliu, bloknotai spalvotu viršeliu, bloknotai langeliais, bloknotai linijomis, bloknotai klijuota nugarėle. 

Bloknotus dekoruojame logotipu pagal kliento pageidavimus. Logotipą spausdiname tampografijos arba šilkografijos būdu, esant poreikiui spalvotu pvc lipduku. 

reklaminis bloknotas su logotipu Mako reklama

Esame tiesioginiai importuotojai ir sekame verslo dovanų madų tendencijas, kas leidžia Jums pasiūlyti visas naujoves, konkurencingą kainą ir operatyvų pristatymą.

Tačiau jei kažko neradote, turite idėjų, papildomų klausimų ar pasiūlymų susisiekite !