Reklaminiai krepšiai ir kurpinės

Reklaminiai krepšiai ir kurpinės

Ieškantiems madingo, universalaus ir patogaus reklaminio sprendimo siūlome – kuprines, krepšius, rankines. Jos būtų nepaprastos, o dekoruotos Jūsų įmonės logotipu. Todėl tikrai patiks visiems tiek vaikams, tiek klientams, tiek darbuotojams. UAB Mako reklama siūlo įvairių dydžių ir formų kuprines, kompiuterių dėklus, sportinius krepšius. Kuprinės universalios tinka – mergaitėms, berniukams, vyrams ir moterims, aišku priklausys nuo Jūsų išsirinktos spalvos. Kuprinės su logotipudėklai, krepšiai ar rankinės su logotipo spauda puiki reklama verslui – Jūsų įmonei, įsivaizduokite, tai reklama itin gerai matomoje vietoje, kuri gali nešti žinią apie Jūsų įmonę, įstaigą net užsienyje.

UAB Mako reklama siūlomos kuprinės pritaikytos įvairioms oro sąlygoms: turime neperšlampamų kuprinių, kuprinių su anti-thef savybe – užtrauktukas, nugaros pusėje, kuri gali apsaugoti nuo ilgapirščių. Kuprinės pritaikytos mokyklinukams – mokyklinės kuprinės, galime ant kuprinės mokyklai pvz. uždėti mokyklos herbą, pavadinimą; mėgstantiems aktyvų laisvalaikį – kuprinės žvejybai, kuprines sportui bei top pasirinkimas mėgstamos - laisvalaikio kuprines, įsivaizduokite kuprinė su Jūsų organizacijos, būrio ar sąjungos herbu. Kuprinės turi kelis skyrius, kuriuose galite puikiai sutalpinti savo nešiojamąjį kompiuterį, planšetę, taip pat gali būti mažesni skyreliai smulkiems daiktams arba net šoninė kišenė skėčiui ar gertuvei. 2018 metų naujovė bei vienas iš kuprinių privalumų, galimybė krauti savo mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį - kuprinės turi specialią integruotą jungtį su specialia įmontuota kuprinėje baterija, kuria galima krauti kompiuterį, telefoną ar kitą elektroninį prietaisą. Mėgstantiems keliauti turime net kelioninių kuprinių su ratukais ir ištraukiama rankena, jei vykstate į kelionę Jums reikalingas paplūdimo krepšys su įmonės logotipu. Ieškantiems ypatingos kokybės bei užtikrinto žinomumo siūlome firmines kuprines su Jūsų logotipu. Turime tokių kaip TUCANO, VICTORINOX ALTMONT, SCHWARZWOLF, CASE LOGIC, SLAZENGER, ELLEVEN, OGIO, ZOOM ir daugelį kitų.

Jei susidomėjote kuprinėmis su logotipu, dėklu nešiojamiems kompiuteriams su logotipu, sportiniu krepšiu su logotipu, paplūdimio krepšiu su logotipu, kuprinės kompiuteriams su logotipu, dekoruosime tik pagal Jūsų įmonės logotipo spalvos kodą, todėl galite nesibaiminti, spalvos visada atitinka Jūsų logotipą. Kuprinės dekoruojamos šilkografijos būdu – kai Jūsų logotipas pernešamas per smulkų tinklelį ant prekės, termotransfero būdu, galime išsiuvinėti Jūsų logotipą, taip pat kuprinę galite papuošti etikete pagaminta iš natūralios odos ir jos pakaitalų (etikečių minimalus kiekis – 100 vnt.). UAB Mako reklamos vadybininkai Jums patars, kurį dekoravimo-spaudos variantą geriau taikyti Jūsų logotipui. Kuprinių minimalus kiekis 30 vnt. Dekoravimas įprastai trunka 2 savaites, prieš šventinį laikotarpį patariame klientams jau pradėti rinktis dovanas rugsėjo mėnesį, nes gamyba gali trukti iki mėnesio.

 Kaip išsirinkti Jums tinkamiausią kuprinę patars patyrę UAB Mako reklamos vadybininkai. Kaip su mumis susiekti? Paskambinant telefonu +37064636556, informuojant vadybininką apie norimą prekę, kiekį ir savo logotipo spalvų kiekį bei terminą, kada norėtumėte gauti prekes. Susisiekti su mumis per Facebook parašant žinutę (https://www.facebook.com/makoreklama/ ) arba el. paštu info@makoreklama.lt. Viskas ką Jums reikėtų padaryti – nurodyti norimą prekę, kiekį,  galite pridėti ir logotipą, kad būtų kuo tiksliau pritaikytas spaudos būdas ar prekė. Su Jumis susisieks UAB Mako reklamos vadybininkas bei pateiks visą norimą informaciją bei specialų pasiūlymą tik Jums. Nepamirškite paklausti, kurioms kuprinės taikoma akcija. Atsiėmimas Vilniaus ofise nemokamas, jei Jūs kitame mieste nenusiminkite siunčiame ir į kitus miestus: Klaipėda, Kaunas, Panevėžys, Šiauliai... Užtikriname, kad prekes gausite laiku, nepažeistas, siunčiame taip pat ir į užsienį.

Krepšiai ir kuprinės

Yra 428 prekės(-ių).