Vizitinių kortelių dėklai

Vizitinių kortelių dėklai

Buvote susitikime, sutikote seniai matytą draugą, darbo pokalbyje, verslo sandoryje, sutikote potencialų klientą ir apsimainėte vizitinėmis kortelėmis. Kur dažniausiai dedate gautą vizitinę kortelę ir kaip manote, kur atsiduria Jūsų duodama vizitinė kortelė? Daugelis atsako jog į piniginę, kiti – į kišenę, o treti atsako, jog net patys neprisimena, kur ją pasidėjo. Kad taip nenutiktų ir geri kontaktai nepasimestų siūlome problemos sprendimą – vizitinių kortelių dėklą. Sutikite, jog piniginė yra skirta pinigams laikyti, o ne vizitinėms kortelėms. Jeigu piniginėje daugiau vizitinių kortelių nei pačių pinigų, derėtų sunerimti. Vizitinių kortelių dėklas – tai pirmiausia gera dovana sau. Tiek duodami, tiek priimdami vizitinę kortelę atrodysite solidžiau, jeigu ją išimsite iš dėklo ir įsidėsite į dėklą. Be to, pasidėję į vizitinių kortelių dėklą, jas tikrai rasite. Bet užteks galvoti viena apie save. Vizitinių kortelių dėkliukas gali būti puikia dovana kolegai vyrui ar moteriai, vadovui boso dienos proga, verslo partneriui ar svarbiam klientui. Informacijos mainų amžiuje reikia informaciją kaupti atsakingai ir tam turėti tinkamą vietą.

Vizitinių kortelių dėklai gali būti kišeniniai, kaip piniginės arba staliniai, laikomi ant stalo arba stalčiuje. Dėklai gali būti pagamintiodos, metalo arba plastiko. Visų rūšių dėklus dekoruojame spauda arba graviravimu. Odinius, dirbtinės odos dėkliukus dekoruojame įspaudu arba graviravimu, metalinius tik graviruojame. Įvairių dydžių dėklai, horizontalūs ir vertikalūs, pagal kliento poreikį. Dėklas vizitinėms kortelėms gali būti naudojamas, kaip dėklas banko kortelėms. Manau visi sutiks, kad būtų patogu turėti visas banko debetines ir kreditines korteles vienoje vietoje, solidžiai atrodančiame kortelių dėkle.

Vizitinių kortelių dėklas, kreditinių kortelių dėklas – puiki verslo dovana bei reklaminė priemonė. Padarykite, kad klientas kiekvieną kartą išsitraukdamas vizitinių kortelių dėkliuką prisimintų Jus. Kad dovana atrodytų solidesnė, gamintojai dėkliukus pradėjo komplektuoti su prabangiais rašikliais arba raktų pakabukais. Toks vizitinių dėklo ir raktų pakabuko, tušinuko rinkinys sudaro solidžios dovanos įspūdį. Ypač, kai abu gaminius dekoruojame logotipu ir padarome firmine Jūsų dovana. Tinka dovanoti tiek vyrams, tiek moterims.

Užsakykite dėkliukus vizitinėms kortelėms internetu pildydami mūsų el. puslapyje esančią užklausos formą arba siųsdami užklausą el. paštu info@makoreklama.lt Dažniausiai atrašome per 5-15 minučių. Rašydami užklausą būtinai nurodykite kiekį, jeigu turite, prisekite logotipą. Mūsų dizaineris paruoš maketą suderinimui, o gavę patvirtinimą pradėsime dekoravimo darbus.

Pagamintą produkciją galite atsiminti mūsų ofise Vilniuje arba užsisakyti pristatymą į kitus Lietuvos miestus.

 

Vizitinių kortelių dėklai

Yra 44 prekės(-ių).