Bloknotai su Jūsų reklaminio logotipo spauda

Bloknotai su Jūsų reklaminio logotipo spauda

Bloknotai yra vienas iš populiariausių būdų užsirašyti įvairius numatytus darbus, datas, idėjas, mintis ar kitą svarbią informaciją, jie yra naudojami tiek namuose, tiek darbe ar įvairiuose renginiuose, konferencijose. Bloknotai turi nuplėšiamus lapus, dėl šios priežasties nesvarbią ar nebeaktualią informaciją galėsite išmesti ir palaikyti užrašus tvarkingus, tai ypatingai praverčia jei mėgstate užrašų tvarką, neišmėtytą informaciją, gerai organizuotus konspektus. Bloknotus galite rinktis iš įvairiausių spalvų, medžiagų, dydžių, tipo (spiralinis, klijuojamas). Pagal Jūsų pageidavimus galime dekoruoti reklaminio bloknoto paviršių Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu ar kitu prekiniu ženklu, reklama, o visus maketavimo darbu taip pat galime atlikti mes, tad Jums nereikės niekuo rūpintis. Firminiai, bloknotai su reklaminiu logotipu yra puiki, naudinga ir praktiška dovana Jūsų klientams, partneriams ar darbuotojams.

Taip pat turime ir vaikiškų reklaminių bloknotų, užrašinių.

Pradžiuginkite savo vaikus reklaminiais bloknotais! Daug vietos Jūsų logotipui, pagal pageidavimus, galime pagaminti lipdukus su skirtingais vaikų vardais, nei vienas vaikas nepames savo bloknoto! Mūsų komanda greitai ir kokybiškai dekoruos vaikiškus bloknotus Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, vardais ar kitais ženklais. Vaikiškas bloknotas vaikams puikiai tiks piešimui ar užsirašymui. 

Bloknotai

Yra 45 prekės(-ių).


ekologiškas A6 formato bloknotas su rašikliu

Perdirbto popieriaus ECO bloknotas, komplektuojamas kartu su tušinukų. Tušinukas patogiai prisitvirtina prie knygutės gumelės pagalba.  Kokybiškai atspausime Jūsų logotipą ant knygutės viršelio !