Automobilio numerių rėmeliai

Automobilio numerių rėmeliai

Automobilio numerių rėmeliai - puiki vieta Jūsų įmonės ar produkto logotipui. Tai užtikrina nuolatinį Jūsų prekės ženklo matomumą ir pasiekia plačią potencialių klientų auditoriją - informacija apie Jūsų suteikiamas paslaugas šalies keliuose gali siekti šimtus ar net tūkstančius būsimų vartotojų per dieną. 

Siūlome įvairių išmatavimų numerių rėmelius Lietuvoje registruotiems automobiliams, jų priekaboms ir puspriekabėms. Mako reklama teikia aukštos kokybės, personalizuotus sprendimus panaudojant reklaminį plotą ant Jūsų auto rėmelių. Tai gali būti įmonės logotipas ar produkto prekės ženklas, internetinio puslapio adresas, populiarus reklaminis šūkis.

Kokybei užtikrinti naudojama pažangi logotipo spauda: šilkografija ir iškilūs 3D polimeriniai lipdukai. Tad Jūsų logotipas ne tik išsiskirs patrauklumu, bet ir išliks patvarus esant įvairioms oro sąlygoms.

Susisiekite su mumis jau šiandien ir aptarkime, kaip paversti Jūsų transporto priemonių parką į galingą reklamos įrankį! Užpildykite užklausos formą, esančią pasirinkto auto rėmelio puslapyje arba kreipkitės elektroniniu laišku į info@makoreklama.lt

Automobilio numerių rėmeliai

Yra 2 prekės(-ių).