Iki Kalėdų liko!

Reklaminis skėtis su Jūsų logotipu

Reklaminis skėtis su Jūsų logotipu – praktiška dovana, kuri Jus primins lietingą dieną. Dovanodami skėtį su logotipu savo klientui, įmonės darbuotojui ar verslo partneriui padėsite neperšlapti, o už tai gausite puikią reklamą. Kas geriau parodys, jog rūpinatės kitais, jei ne skėtis pliaupiant lietui, kuriame puikuosis Jūsų įmonės logotipas.
Mes prekiaujame įvairių spalvų ir formų skėčiais. Išsirinkite sau patinkantį modelį pagal skėčio formą, segmentų skaičių, rankenos tipą, skersmenį, spalvą. Taip pat turime skėčių su atšvaitine juosta, skirtų naudoti tamsiu paros metu, kad būtumėt matomi.
Skėčius dekoruojame šilkografijos būdu. Didelis skėčių modelių ir spalvų pasirinkimas. Minimalus užsakymo kiekis – 20 vnt. Kaina nuo 3,5 Eur už vienetą.

Skėčiai  Yra 95 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Teleskopiniai skėčiai

    Teleskopiniai skėčiai - kompaktiški suskleidžiami skėčiai su teleskopiniu stiebu.

  • Skėčiai PREMIUM

    Reklaminiai skėčiai su Jūsų įmonės ar organizacijos logotipu – ne tik praktiška, bet ir stilinga verslo dovana, priminsianti apie Jus kiekvieną lietingą dieną. Dovanodami skėtį su logotipu savo klientams, įmonės darbuotojams ar verslo partneriams ne tik padėsite neperšlapti, bet ir sukursite sau puikią reklamą. Mes siūlome gausų asortimentą pačių įvairiausių spalvų ir formų reklaminių skėčių, iš kurių lengvai išsirinkite Jums tinkamiausią modelį. Jūsų logotipas ant pasirinktos prekės bus perkeltas greitai ir kokybiškai. Spaudos būdas – šilkografija. Minimalus skėčių su logotipo spauda užsakymo kiekis – 30 vnt.

  • Lietpalčiai

    Reklaminiai  lietpalčiai su Jūsų įmonės ar organizacijos logotipu – ne tik praktiška, bet ir stilinga verslo dovana, priminsianti apie Jus kiekvieną lietingą dieną. Dovanodami lietpaltį su logotipu savo klientams, įmonės darbuotojams ar verslo partneriams ne tik padėsite neperšlapti, bet ir sukursite sau puikią reklamą. Mes siūlome gausų asortimentą pačių įvairiausių spalvų ir formų reklaminių lietpalčių, iš kurių lengvai išsirinkite Jums tinkamiausią modelį. Jūsų logotipas ant pasirinktos prekės bus perkeltas greitai ir kokybiškai. Spaudos būdas – šilkografija. Minimalus skėčių su logotipo spauda užsakymo kiekis – 30 vnt.

Rodoma 1 - 24 iš 95 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 95 dalykų

Skėčiai