Reklaminės kepurėlės su logotipu

Reklaminės kepurėlės su logotipu

Ar žinote, kas apsaugo nuo saulės, vėjo ir yra stiliaus detalė ir geras aksesuaras? Taip, tai kepurė. Reklaminė kepurė su Jūsų logotipu ne tik atrodys stilingai, bet ir parodys, kad rūpinatės savo klientų ir darbuotojų gerove. Reklaminė kepurėlė ne tik Jūsų darbuotojams taps išskirtine aprangos detale, bet ir gali būti puiki verslo dovana, įvairių festivalių, renginių lauke atributika.

Kepuraitės su Jūsų logotipu gali būti ne tik naudojamos kaip verslo dovana, ją galite naudoti gimtadieniams ar kitoms Jums svarbioms šventėms. Priderinsime kepures visiems Jūsų poreikiams: vaikams – vaikiškos kepuraitės  užrašais. Vyrams – vyriškas kepures,  moterims siūlome – moteriškas kepuraites, kurios taps puikia stiliaus detale. Galime pasiūlyti kepuraites visiems metų laikams: žiemines kepuraites (kepuraitės su snapeliu, kepuraitės su ausų uždengimu, kepuraitės su burbuliuku), vasarines kepuraitės (populiariausios – full cap kepuraitės vaikams, full cap reklaminės kepurės vyrams ir moterims, bei paprastos kepuraitės su snapeliu), rudeniui ir pavasariui galime pasiūlyti plonas kepuraites, kurios padės apsisaugoti nuo kylančio vėjo, ar saulės. Dauguma kepurių yra unisex, todėl tikrai nesuklysite pasirinkę būtent mūsų kepures, žinant renginio temą bei Jūsų įmonės veiklos kryptį galėsime pasiūlyti labiausiai Jūsų renginiui tinkančias reklamines kepures su logotipu.

Aktyvų poilsį bei sporto mėgėjams galime pasiūlyti sportines kepuraitės su logotipu, beisbolo kepurėles su logotipu, futbolo kepurėlės  – kuriomis galite palaikyti savo mėgstamą komandą. Vandens mėgėjams - plaukimo kepuraitės / plaukimo kepurės su logotipu.

Jei Jums smalsu, kaip mes dekoruojame Jūsų verslo dovaną – kepurėlę su logotipu, yra keletas būdų. Pirma  - siuvinėjimas – Jūsų logotipas bus kokybiškai išsiuvinėtas ant kepurės, galimi įvairūs dydžiai ir galimybės. Patariame nesiuvinėti labai smulkių logotipo detalių, nes jos gali nesimatyti. Siuvinėjimas trunka apie 1,5-2 savaitės nuo maketo pateikimo gamybai. Šventiniu laikotarpiu patariame užsakymą derinti kuo anksčiau, darbus pradėti net rugsėjo mėnesį, kad galėtumėte laiku padovanoti Kalėdines dovanas. Gražiausiai logotipas išsiuvinėjamas ant kepurėlių, kurios turi pagrindą (UAB Mako reklama puslapyje – šilta reklaminė kepurė, galite pasirinkti kelių spalvų raudona reklaminė kepurė, juoda reklaminė kepurė, mėlyna reklaminė kepurė bei kitos). Jei ant kepurės nėra pakietinimo siūlome siuvinėti su rėmeliu, kuomet siūlas pritaikomas prie reklaminės kepurės spalvos ir išsiuvinėjamas logotipo fonas (tokį būdą patartina naudoti megztoms kepurėlėms). Galimas logotipo antsiuvas ant kepurės. Antras būdas – termo transferas, kai Jūsų logotipas atspausdinimas ir “prikepamas” prie Jūsų išsirinktos  reklaminės kepurės. Jei paklausite – kiek kainuoja šis malonumas? Mes pasiūlysime Jums geriausią kainą, kainos priklauso nuo užsakomo kiekio bei dekoravimo būdo - būkite stilingi su stilinga kaina.

Mūsų siūlomi drabužiai reklamai nesibaigia ties reklaminių kepurėlių pasiūlymu, galime pasiūlyti ir reklaminių šalikų (galimi gražūs sublimaciniai šalikai ant kurių perkeliamas Jūsų norimas logotipas ar paveikslėlis), reklaminių skarelių su logotipu, reklaminių pirštinių su logotipu.

UAB Mako reklamos vadybininkai visuomet pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią variantą, patarti bei pranešti apie vykdomas akcijas, norint išsirinkti geriausias reklamines kepuraites už pačią geriausią kainą. Jūs klausiate kaip užsisakyti ir rasti sau geriausią variantą? Yra keletas paprastų būdų:

1.    atsiunčiant užklausą internetu ir sulaukiant savo vadybininko skambučio arba laiško;

2.    paskambinti telefonu ir pasikonsultuoti;

3.    užsukti į UAB Mako reklamos ofisą esantį Vilniuje ir pačiupinėti bei pasimatuoti turimus pavyzdžius. Pas mus kiekvienas atras sau tai, ko reikia, ar tai būtų klasikinės kepurės su snapeliu, ar full cap kepurės, ar žiemines kepurės.

Tai viskas ką Jums reikia padaryti, o visa kitą padarysime mes. Stengiamės, kad Jūsų prekės – reklaminės kepurės / reklaminė atributika atvyktų pas jus laiku, todėl jei neturite galimybės atvykti į mūsų ofisą atsiimti kepuraičių vietoje, siunčiame prekes į visus Lietuvos miestus, tik užsakant nepamirškite to paminėti savo vadybinkui. 

Kepurėlės

Yra 116 prekės(-ių).