Reklaminis antistresinis žaislas su Jūsų logotipu

Reklaminis antistresinis žaislas su Jūsų logotipu

Norite atsipalaiduoti, pavargote, darbas kelia įtampą, ruošiatės egzaminui, o atostogos dar už kalnų? Siūlome Jums antistresinius žaislus, kurie ne tik leidžia nusiraminti, bet ir pakelia nuotaiką. Originali dovana, bet kokio amžiaus žmonėms, tinkanti sporto mėgėjams, daktarams, antistresiniai žaislai moterimis ir antistresiniai žaislai vyrams, antistresiniai mokiniams. Antistresiniai žaislai – tai ne tik atsipalaidavimo priemonė, bet ir puiki reklaminė priemonė.

UAB Mako reklama siūlo kokybiškus, minkštus antistresinius gaminius ant kurių greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą. Antistresinis kamuoliukas tinkama kaip dovana jai ir jam, ji labai universali. Tinka dovanoti kaip verslo dovana įvairioms verslo ir vyriausybinėms sritims. Pas mus galite rasti tokių formų antistresinių žaislų kaip: širdelės formos antistresinis gaminys, antistresinė širdelė, lėktuvėlis, laivelis, daktaras, antistresinė lemputė, antistresinis sunkvežimis, antistresinis futbolo kamuoliukas, antistresinis kubas, norų kauliukas, gaublys, antistresinis šalmas, antistresinė mašinytė, antistresinis regbio kamuolys, antistresinė granata, jo-jo, dėlionės detalė, antistresinis lėktuvėlis, antistresinis grotažymė (tag‘as), antistresinis liux – laikas, figer spineris, antistresinė lego detalė, morką, žmogeliukas. Vietoje nenustygstančiam žmogui ar vaikui galime pasiūlyti antistresinį raktų pakabuką, kuris visuomet bus su Jumis ir tik pajutus nerimą ar įtampą su juo pažaidus galite iš karto nusiraminti. Turime tokių formų antistresinis pakabukų: antistresinis pakabukas braškė, antistresinis veidukas. Net pats išrankiausiais klientas ras tai ko ieško.

Klausiate ar antistresiniai kamuoliukai dekoruojami? Atsakymas – taip. Galime kokybiškai uždėti Jūsų logotipą ir turėsite antistresinį kamuoliuką su logotipu. Rekomenduojame dėti vienos spalvos logotipą ant minkšto žaislo su logotipu, kad kokybiškai išliktų Jūsų logotipas. Galite nesibaiminti logotipas nebus išsiliejęs ar kitaip subjaurotas, mūsų naudojama įranga yra viena iš pažangiausių technologijų. Minimalus antistresinių žaislų, antistress kamuoliukų su logotipu skirtų maigymui bei streso malšinimui kiekis 100 vnt. Antistress be logotipo galime parduoti ir nuo 30 vnt. priklauso nuo Jūsų norų. Jei klausiate kur galima dėti savo logotipą, reklaminė priemonė – antistresinis žaislas, kamuoliukas – dekoruojamas pagal Jūsų norus, nesvarbu ar tai priekyje ar gale, šone  ar apačioje. Patarimas - kalbėkite su vadybininku ir jis paaiškins viską, patars bei pasakys kuriose vietose galima dėti spaudą.

Nors antistresinis žaislas prilygsta juokingam suvenyrui, tačiau tai puiki verslo dovana, dovana darbuotojams. Ne paslaptis, kad kiekviename darbe patiriamas stresas, kelios minutės pamaigius, tiesiog pažaidus su UAB Mako reklamos siūlomais antistresiniais gaminiais, Jūsų darbuotojai/ klientai pajus, kad Jūs jais rūpinatės. Dar viena antistresinio žaislo su logotipu funkcija gali būti: susikaupimomąstymo priemonė, kai Jūsų darbuotojas susikaupęs maigo antistresą gali šauti net pačios geriausios idėjos Jūsų verslui, įmonei.

Norite kad idėjos tiesiog lietųsi? Užsisakykite antistress gaminių su savo įmonės vardu ir pajusite kaip darbingumas didėja, o nerimas, stresas po mažu mažėja. Ką reikia daryti?  Tai paprasta ir lengva: paskambinkite ir pakalbėkite su mūsų vadybininku, išsiaiškinkite Jums rūpimus klausimus, sužinokite, kokių naujienų turime ir kokias akcijas vykdome šiuo metu. Kitas būdas mums parašyti tai palaikinus MAKO REKLAMOS puslapį facebook‘e galite parašyti privačią žinutę. Arba parašykite užklausą, esančią šalia Jums patinkančio gaminio. Taip pat galite iš karto rašyti į info@makoreklama.lt laišką su informacija apie norimos prekės kiekį, nurodant Jūsų įmonės logotipo spalvų skaičių  bei reikiamą terminą, kada norėtumėte gauti prekes. Labai svarbu, kad nurodytumėte teisingus duomenis: vardą, elektroninį paštą bei telefono numerį. O TUOMET... laukite kol su Jumis susisieks vadybininkas. Siekdami geriausios paslaugų kokybės negalintiems atvykti į biurą esantį Vilniuje, siūlome siuntimo – pristatymo paslaugą. Antistresinius gaminius pristatysime visoje Lietoje, galime pasiūlyti pristatymo paslaugą ir į užsienį.

Antistresiniai žaislai

Yra 63 prekės(-ių).