Žvakės ir namų kvapai

Žvakės ir namų kvapai

Namų erdvių dekoras žvakėmis ir namų kvapais yra vienas greičiausių būdų atnaujinti interjerą, suteikti jaukumo ir nuostabaus aromato kvapą namuose. Siekiant suteikti ne tik jaukumo bei kvapnumo, bet ir individualumo – siūlome žvakes ir namų kvapus su norimu logotipu ar užrašu. Tai bus ne tik graži dekoracija bei dovana, bet ir puiki priemonė šventės svečiams, verslo partneriams ar klientams priminti apie savo prekės ženklą.

UAB Mako reklama gali Jums pasiūlyti įvairiausių žvakių atitinkančių kiekvieno kliento poreikius. Dekoruotos kvapnios žvakės – puikus pasirinkimas mėgstantiems prabangų kvapo dvelksmą namuose. Šios žvakės savo liepsna kurs jaukią namų aplinką ir skleis nuostabų aromatą, o mes pasirūpinsime, kad ant žvakės būtų dekoruotas logotipas, kuris primins apie Jus. Norėdami namus apdovanoti minimalistinėmis dekoracijomis siūlome žvakes stikliniame inde su užrašu, kurios suteiks modernių namų įvaizdį.

Vienas efektyviausių būdų kvėpinti namus – dekoruoti namų kvapai. Galite rinktis skirtingus kvapus, kurie stimuliuoja pačius įvairiausius pojūčius ir vizijas. Kvapai su Jūsų logotipu skleis pasirinktą aromatą ir primins apie Jūsų prekės ženklą.

Visas prekes galite užssisakyti internetu per mūsų internetinio puslapio užklausos formą arba tiesiogiai rašydami el. laišką info@makoreklama.lt. Mūsų komanda nedelsiant su Jumis susisieks ir padės įgyvendinti užsakymą. Atsiimti dekoruotas prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti siuntimą į savo miestą. 

 

Žvakės ir namų kvapai

Yra 21 prekės(-ių).