Raktų pakabukai su logotipu

Raktų pakabukai su logotipu

Reklaminis raktų pakabukas – vienas iš populiariausių reklaminų suvenyrų. Gal būt dėl savo nedidelės kainos, o gal dėl praktinio panaudojimo raktų pakabukai populiarumu nenusileidžia reklaminiams tušinukams. Visi žino, kaip blogai grįžti namo ir likti prie lauko durų, nes negali rasti savo namų raktų. Raktas be raktų pakabuko atrodo, kaip nuo svetimų durų spynos. Pakabukas gali būti ir labai gera reklaminė priemonė. Galima išdalinti didelį kiekį nebrangių pakabukų ir apie savo įmonę ar vykdomą veiklą paskalbti žinią labai plačiai. Reklaminiu tampa, raktų pakabukas, kaip ir visi gaminiai, kai ant jo užnešame logotipą ar užrašą. Raktų pakabukas su Jūsų prekiniu ženklu tampa firminiu gaminiu, kurį galite dovanoti savo darbuotojams, klientams, o prabangesnius ir verslo partneriams bei bendradarbiams.

Prabangius raktų pakabukus komplektuojame su rašikliu arba vizitinių kortelių dėklu. Tokia kombinacija sudaro solidų rinkinį, kurį negėda dovanoti verslo klientams, boso dienos proga ar bendradarbiams.

Turime ir norime pasiūlyti įvairių tipų raktų pakabukų: metalinių, plastikinių, medinių, akrilinių, silikoninių, odinių, polimeriniai. Kiekvienam pakabukui pritaikome spaudos - dekoravimo būdą. Ant metalinių pakabukų logotipus graviruojame. Ant Medinių raktų pakabukų galime graviruoti arba dėti spaudą. Plastikinius raktų pakabukus dekoruojame spalvota tampografija. Odinius pakabukus dekoruojame įspaudu arba lazeriniu graviravimu. Akriliniais pakabukais vadinami plastikiniai pakabukai, kurių viduje spalvotai atspausdinta kortelė. Akrilinius pakabukus gaminame automobilių fanams: Opel, VW, Peugeot, Renault, Fiat. Taip pat akriliniai tinka, kai reikia vardinių pakabukų. Vardinius pakabukus gaminame aplietus laku – polimeriniai raktų pakabukai. Galime pagaminti ir individualios formos raktų pakabūką iš minkšo plastiko. Taip pat turime kombinuotų raktų pakabukų iš metalo ir odos. Dekoruoti šiuo atveju galima tiek odinę pakabuko dalį, tiek metalinę.

Galime pasiūlyti didelę įvairovę skirtingų formų metalinių pakabukų: sunkvežimio, variklio stūmoklio, lokomotyvo, automobilio, rakto, veržliarakčio, futbolo kamuolio, žmogeliuko, lėktuvėlio, laivelio formos raktų pakabukai ir daugybę kitų gražių pakabukų.

Jums užrašu ant raktų pakabukų rūpintis nereikia, tiesiog paveskite šį darbą mūsų komandai. Tiesiog atsiųskite savo logotipą, mes paruošime maketą suderinimui, o gamybą pradėsiem tik gavę kliento patvirtinimą. Maketo paruošimas Jums nieko nekainuos.

Raktų pakabukai gali turėti praktinę paskirtį: pakabukai butelių atidarytuvai, pakabukas gulsčiukas, pakabukas plūdurasneskęstantis pakabukas, pakabukas peiliukas, pakabukas žibintuvėlis su LED, pakabukas su žetonu PC vežimėliui, raktų pakabukas su matavimo rulete, pakabukas - usb raktas, raktų pakabukasatšvaitukas, raktų pakabukasantistresinis žaislas. Taip pat naujiena - raktų pakabukas - mini usb šakotuvas, raktų pakabukas - telefono laikiklis, pakabukas - atsuktuvas. Abu šie Mako reklamos kolektyvo mėgstamiausi. Visi išvardinti suvenyrai tinka tiek vyrams, tiek moterims bei vaikams. Nuo žaismingų  pakabukų su antistresiniu kamuoliuku iki raktų pakabukų su USB atmintinėmis.

Visi džiaugiasi, kai norint pasimėgauti gėrimu gamtoje kas nors prie raktų turi butelių atidarytuvą arba tamsoje, kieno nors iš draugų pakabukas pradeda šviesti ir visi randa kelią. Pasiplaukiojant valtimi Jūsų raktai įkrenta į ežerą, o plūduras neleidžia jiems nuskęsti. Kai iš telefono reikia perkelti informaciją į kompiuterį padės raktų pakabukas su mini usb rinkiniu, kuriame bus ir Jūsų telefonui tinkantis antgalis. Apie matavimo ruletę ir koks tai puikus daiktas mūsų kolektyvas galėtų pasakoti ilgiausias istorijas, tačiau rekomenduojame įsigyti šiuos reklaminius suvenyrus ir jais aprūpinti savo artimuosius.

Ar atsimenate save, kai oro uoste prie lagaminų transporterio laukiate savo lagamino ir atrodo, jog jie visi vienodi. Manau, taip buvo nutikę daugeliui. Paprastas sprendimo būdas – kelioninio bagažo pakabukai. Šie pakabukai dekoruojami ne tik logotipu, bet turi kortelę su Jūsų asmens duomenimis, kurie būtų reikalingi, jeigu Jūsų lagaminas nukeliautų ne ten, kur reikia. Bagažo pakabukai dideli, ryškūs su dideliu paviršiaus plotu Jūsų reklamai. Prisekite bagažo pakabuką prie savo lagamino ir užmirškite nesklandumus oro uoste.

Visas prekes galite užsakyti internetu per mūsų internetinio puslapio užklausos formą arba tiesiogiai rašydami el. laišką info@makoreklama.lt . Mūsų vadybininkai iš karto su Jumis susisieks ir padės suderinti užsakymą. Atsiimti dekoruotas prekes galite mūsų ofise Vilniuje arba užsakyti siuntimą į savo miestą. 

Raktų pakabukai

Yra 159 prekės(-ių).