Iki Kalėdų liko!

Raktų pakabukai su logotipu

Reklaminiai raktų pakabukai su Jūsų įmonės, organizacijos ar renginio logotipu – reprezentatyvi dovana, tarnausianti verslo klientams ne vienus metus. Nepraleiskite progos sukurti puikią reklamą šiuo paprastu ir nebrangiu būdu. Mūsų siūlomi reklaminiai raktų pakabukai – pačių įvairiausių formų, spalvų ir dydžių. Jūsų logotipas ant pasirinktų reklaminių raktų pakabukų bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Minimalus raktų pakabukų su logotipo spauda užsakymo kiekis – 100 vnt. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

Raktų pakabukai  Yra 135 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Metaliniai raktų...

  Metaliniai raktų pakabukai su Jūsų įmonės, organizacijos ar renginio logotipu – reprezentatyvi dovana, tarnausianti verslo klientams ne vienus metus. Nepraleiskite progos sukurti puikią reklamą šiuo paprastu ir nebrangiu būdu. Mūsų siūlomi metaliniai raktų pakabukai – pačių įvairiausių formų, spalvų ir dydžių. Jūsų logotipas ant pasirinktų metalinių raktų pakabukų bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

 • Plastikiniai raktų...

  Plastikiniai raktų pakabukai su Jūsų įmonės, organizacijos ar renginio logotipu – reprezentatyvi dovana, tarnausianti verslo klientams ne vienus metus. Nepraleiskite progos sukurti puikią reklamą šiuo paprastu ir nebrangiu būdu. Mūsų siūlomi plastikiniai raktų pakabukai – pačių įvairiausių formų, spalvų ir dydžių. Jūsų logotipas ant pasirinktų plastikinių raktų pakabukų bus greitai ir kokybiškai perkeltas tampografijos arba lazerinio graviravimo būdu. Kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu.

 • Bagažo pakabukai

  Reklaminiai bagažo pakabukai su Jūsų įmonės logotipu arba norimu užrašu. Padės atskirti savo bagažą bei reprezentuoti logotipą tarpautiniu mastu.

  Dėl kainos su Jūsų logotipu arba norimu užrašu teirautis telefonu arba el. paštu.
  Pildant užklausos formą nurodyti: logotipo spalvų skaičių ir užsakomą kiekį.

Rodoma 1 - 24 iš 135 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 135 dalykų

Raktų pakabukai