Iki Kalėdų liko!

Reklaminiai bloknotai su Jūsų logotipu! Turbūt nei vienos konferencijos, pasitarimo, seminaro ar prezentacijos metu neapsieiname be naujos informacijos konspektavimo. Tam puiki priemonė yra bloknotas, kuris gali puikiai pasitarnauti organizatorių ar rėmėjų prekinio ženklo viešinimui. Tiek konspektuodami, tiek ir vartydami savo užrašus namuose, p...

Reklaminiai bloknotai su Jūsų logotipu! Turbūt nei vienos konferencijos, pasitarimo, seminaro ar prezentacijos metu neapsieiname be naujos informacijos konspektavimo. Tam puiki priemonė yra bloknotas, kuris gali puikiai pasitarnauti organizatorių ar rėmėjų prekinio ženklo viešinimui. Tiek konspektuodami, tiek ir vartydami savo užrašus namuose, pažvelgę į bloknote esantį logotipą, prisiminsite kas Jums įteikė šią praktišką verslo dovaną.
Didelis reklaminių bloknotų pasirinkimas: kietu viršeliu bei minkštu viršeliu (kaip užrašų knygutė), ekologiški, be viršelio – plėšomų. Taip pat pagal formatą: A4, A5, A6 ir kitų formatų bloknotai su logotipu.
Logotipo dekoravimo galimybės: ant viršelio (įspaudas, tampografija), ant kiekvieno puslapio (spauda).
Minimalus bloknotų su logotipu užsakymo kiekis – 50 vnt, kaina – nuo 1,5 Eur.

Daugiau

Bloknotai ir darbo knygos  Yra 117 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Lipnūs lapeliai

  Reklaminiai lipnūs lapeliai - puiki priemonė, leidžianti nepamiršti svarbių Jūsų dienos įvykių.

  Visos prekės pritaikytos Jūsų logotipui. 

 • Reklaminiai bloknotai

  Įvairių formatų bloknotai Jūsų užrašams, šioje kategorijoje rasite didelį pasirinkimą ! Kiekvieną bloknotą galime dekoruoti Jūsų logotipu - šilkografija, įspaudas, folijavimas. 

 • Vaikiški reklaminiai...

  Pradžiuginkite savo vaikus reklaminiais bloknotais! Daug vietos Jūsų logotipui, pagal pageidavimus, galime pagaminti lipdukus su skirtingais vaikų vardais, nei vienas vaikas nepames savo bloknoto ! 

 • Užrašų lapeliai

  Reklaminiai užrašų lapeliai padės atsiminti kiekvienos dienos svarbius įvykius.

 • Dokumentų dėklai

  Talpūs, reklaminiai dokumentų dėklai gali būti dekoruojami Jūsų logotipu arba reprezentuojančiu užrašu.

 • Darbo knygos 2019

  Darbotvarkės planavimui skirtos darbo knygos ir kalendoriai. 2019 metų darbo knygos - solidi verslo dovana darbo laiko planavimui. Vidiniai puslapiai trimis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų. Darbo kalendorių viršeliai įvairių spalvų. 

Rodoma 1 - 24 iš 117 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 117 dalykų

Bloknotai ir darbo knygos