Bloknotai, darbo knygos ir kalendoriai

Bloknotai, darbo knygos ir kalendoriai

Reklaminiai bloknotai su Jūsų logotipu! Turbūt nei vienos konferencijos, pasitarimo, seminaro ar prezentacijos metu neapsieiname be naujos informacijos konspektavimo. Tam puiki priemonė yra bloknotas, kuris gali puikiai pasitarnauti organizatorių ar rėmėjų prekinio ženklo viešinimui. Tiek konspektuodami, tiek ir vartydami savo užrašus namuose, pažvelgę į bloknote esantį logotipą, prisiminsite kas Jums įteikė šią praktišką verslo dovaną.

Konferencijoms, mokykloms, darželiams, biurui, ofisuiUAB Mako reklama gamina įvairaus tipo bloknotus. Savo klientams siūlome bloknotus su individualiu viršeliu ir plėšomais lapeliais, tokius galime pagaminti pagal Jūsų maketą: t.y.: bloknotai su pasirinktu dizainu, vidiniai lapeliai su Jūsų logotipu – langeliais, linijomis, taškeliais – vieta Jūsų  fantazijai, galima rinktis plonesnius arba storesnius bloknotus, standartiškai gaminame 50 lapelių bloknotus, lapeliai gali būti klijuoti per siaurąją ir per ilgąją kraštinę, patogus panaudotų lapelių nuplėšimas.

 Gaminame bloknotus su viršeliu arba be viršelio, kaina priklauso nuo maketo spalvingumo, gaminamo kiekio, lapelių skaičiaus, pasirinkto popieriaus. Gaminame bloknotus ir iš perdirbto ekologiško popieriaus, platus popieriaus pasirinkimas, leis Jums sukurti ypatingą bloknotą, kad apsaugotume bloknotų viršelio spaudą, viršelius laminuojamematiniu, blizgiu arba soft touch laminatu, Jūs ne tik suteikiate savo bloknotui apsaugą nuo pasibraižymų, bet ir suteikiate jam prabangos ir elegancijos.

 Kartu su individualiais bloknotais mielai Jums pagaminsime firminius blankus, brošiūras, lankstinukus, plakatus, diplomus.  Mūsų pasiūloje taip pat rasite standartinio tipo užrašų knygutes: spalvotais viršeliais, su kietu viršeliu, su minkštu viršeliu, su ekologišku viršeliu, su mediniu ar bambukinu viršeliu, su mežiaginiu ar odiniu viršeliu; Bloknotai gali būti sutvirtinti siuvimo būdu, segti arba su spirale, bloknotų vidiniame viršelyje įtaisytas permatomas dėkliukas arba įpjova vizitinėms; Bloknotų vidiniai lapeliai – linijomis, langeliais, taškeliais, tušti lapeliai, viena pusė spalvinimui, kita užrašams; Užrašų knygelių šonai gali būti spalvoti, vienspalviai arba natūralios spalvos, vidiniai viršeliai gali būti su lipnių lapelių rinkiniu arba be. Bloknotų dydžiai standartiniai – A6, A5, A4 arba B5.

 Bloknotų viršelius dekoruojame spalvota UV spauda, tampografija arba šilkografija, tam tikra dalis bloknotų turi prabangų metalinį ženkliuką, kuri galime papuošti graviruotu Jūsų logotipu, kai kurių bloknotų viršeliai pritaikyti graviravimui – išgraviravus atsiveria kitokia nei bloknoto viršelio spalva, tarkim – turime tamsiai rudos spalvos bloknoto viršelį, nuėmus viršutinį viršelio sluoksnį lazeriu, gauname auksinės, švelniai gelsvos spalvos logotipą. Daugelį bloknotų su pritaikytais viršeliais, galime dekoruoti įspaudu.

 Šventiniu laikotarpiu populiari prekė – darbo kalendorius, gaminame standartinius A6, A5, A4 darbo kalendorius su minkštais PU viršeliais, dieniniai arba savaitiniai, įvairių spalvų su skirtukais. Savo klientams visada pasiūlome naujienas, naujos formos dieniniai ir savaitiniai kalendoriai, Jūsų parinktos spalvos. Gaminame personalizutus kalendorius su individualiais viršeliais. Kaip tai veikia ? Atsiunčiame Jums višelio formą, Jūsų dizaineris paruošia maketą spaudai (arba maketuojame mes, kaip Jums patogu), po kelių savaičių atiduodame Jums naujai iškeptus darbo kalendorius, kurie puoš Jūsų darbuotojų ar klientų stalą. Gamybos terminas priklauso nuo datos kada pasirenkate gaminti kalendorius, kaip visi žinome, pats įtemčiausias metas reklamos gamintojų darbe yra šventinis laikotarpis, kuomet visos įmonės ieško kaip nudžiuginti savo partnerius ir klientus, tarkim – jei gaminsime kalendorius rugpjūčio/rugsėjo mėnesį, mes Jums juos pagaminsime per kelias savaitės, 10 d.d. , o gal ir greičiau, o jei užsakote kalendorius lapkričio mėnesį – gamybos terminas gali tęstis ir iki 20 d.d. ir ilgiau. Gamybos terminas skaičiuojamas nuo tada, kuomet suderintas maketas pateikiamas gamybai, visas laikas, kai renkamės geriausią formatą ir deriname maketą, į gamybos laiką neįtraukiamas. Minimalus bloknotų su logotipu užsakymo kiekis – 50 vnt, kaina – nuo 1,5 Eur. UAB Mako reklama kolektyvas įsikūręs Vilniuje, mielai Jus pakvies apžiūrėti turimus pavyzdžius, išsiaiškinti Jūsų poreikius ir lūkesčius – patarsime, padėsime, rasime gariausią sprendimą Jums. Jei esate suplanavę gaminti ne tik bloknotus ar darbo kalendorius, pataikėte kaip tik čia – Mako rekalma el. kataloge esame sukaupę virš 3000 prekių, o pasiūlyti galime dar tiek pat variacijų, supakuosime ir sugrupuosime Jums labiausiai tinkančią ir patinkančią dovaną, kartu pagalvosime ir apie pakuotės dekoravimo sprendimus, kaip pateikti dovaną žmogui kuri jam skirta? Įvairios akcijos leis bloknotus arba darbo knygas įsigyti pigiau. Mako reklama padės išsirinkti, supakuoti, o Jums liks maloniausias darbas – dovanoti.

Bloknotai ir darbo knygos

Yra 197 prekės(-ių).