Žiebtuvėliai su logotipu ar užrašu

Žiebtuvėliai su logotipu ar užrašu

Geriausia dovana vyrui, tėčiui, draugui, verslo partneriui, klientuižiebtuvėlis su Jūsų logotipu arba norimu užrašu. UAB Mako reklama gali Jums pasiūlyti įvairaus tipo žiebtuvėlių: plastikiniai – su spalvotu arba vienspalviu korpusu, įvairių dydžių – mažesni arba didesni, metaliniai žiebtuvėliai – su blizgiu arba matiniu paviršiumi, lengvi aliuminiai žiebtuvėliai su blizgiu arba matiniu paviršiumi. Galime pasiūlyti nuo pigiausio reklaminio žiebtuvėlio iki gerai žinomų firmų, tokių kaip ZIPPO žiebtuvėlių. Platus pasirinkimas – gražūs žiebtuvėliai, elektriniai arba dujiniai žiebtuvėliai, originalūs žiebtuvėliaižiebtuvėliai, kurių ugnis neužgęsta nuo vėjo, užpildomi žiebtuvėliai, plastikiniai žiebtuvėliai, metaliniai žiebtuvėliai, brangūs ir pigūs žiebtuvėliai – kiekvienas ras sau patikantį modelį.

Parduodame žiebtuvėlius: moterims – subtilūs, elegantiški, gražių spalvų žiebtuvėliai, vyrams – prabangūs, sunkūs, metaliniai, supakuoti į prabangias popierines arba plastikines dėžutes.

 Plastikiniai žiebtuvėliai gali būti dekoruojami spalvota tampografijos spauda, galime dėti vienos spalvos spaudą, dviejų spalvų spaudą ir t.t., kuo daugiau spalvų logotipe, tuo kaina didesnė, dažniausiai gaminame žiebtuvėlius su vienos spalvos logotipu. Plastikinius žiebtuvėlius dekoruojame spalvota, ilgaamže UV spauda, kuomet kaina nepriklauso nuo spalvų skaičiaus, plastikinis žiebtuvėlio korpusas padengiamas iš kart visomis logotipo arba užrašo spalvomis.

Plastikinius žiebtuvėlius dekoruojame polimeriniais 3D lipdukais: kaip tai vyksta? Paruošiame lipduko maketą, kuris gražiai padengs žiebtuvėlio šoną, atspausdiname lipduką, tai gali būti spalvotas arba nespalvotas lipdukas (priklauso nuo maketo ir kliento pageidavimų), pagamintas lipdukas išpjaustomas pagal formą ir pagaminto lipduko paviršius užpilamas lipniais polimeriniais sakais, kuomet užpildas sustingsta, lipdukas paruoštas klijuoti prie žiebtuvėlio – polimeriniai lipdukai – puikus ir nebrangus būdas išreklamuoti savo įmonę, logotipas arba užrašas atrodo iškilus ir ryškiai matomas, apsaugotas nuo pasibraižymų.

Plastikinius žiebtuvėlius galime apjuosti Jūsų reklamos plastikiniu lipduku – kuomet visas žiebtuvėlio paviršius padengtas reklama: kaip tai vyksta ? Ant skaidrios plėvelės atspausdinamas suderintas maketas, vėliau žiebtuvėlis apjuosiamas lipduku ir pakaitinamas, kad krašteliai gražiai apliptų.

Savo klientams metalinius žiebtuvėlius, dažniausiai rekomenduojame dekoruoti lazeriniu graviravimu, kuomet nuimamas viršutinis metalo sluoksnis, priklausomai nuo metalo atsiveria tam tikra graviravimo spalva, Jūsų logotipo kontūrai.

Žiebtuvėlių gamybos terminas priklauso – nuo pasirinkto modelio, nuo realaus prekių likučio sandėliuose, nuo dekoravimo, nuo norimo užsakyti kiekio. Gamybos terminas pradedamas skaičiuoti, tuomet, kai suderintas maketas atiduotas gamybai, laikas, kai renkamės geriausią žiebtuvėlio modelį, deriname maketus į gamybos laiką neįtraukiamas. UAB Mako rekama kolektyvas įsikūrės Vilniuje, maloniai kviečia klientus apžiūrėti žiebtuvėlių pavyzdžius į ofisą, jei esate ne Vilniuje, tai ne bėda – siunčiame žiebtuvėlius per kurjerius tiesiai Jums į ofisą, biurą, namus. Pagamintą produkciją siunčiame į visus Lietuvos miestus per kurjerius: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Mažeikiai, Kretinga, Alytus, Marijampolė, Utena. Siunčiame į Europos Sąjungos šalis per kurjerius: Vokietija, Estija, Latvija. Pagamintą produkciją siunčiame į ne Europos Sąjungos šalis: Amerika. Brangūs reklaminiai žiebtuvėliai puikiai tinka konferencijoms, parodoms, gimtadieniams, pigūs reklaminiai žiebtuvėliai puikiai tinka masiniams renginiams, vakarėliams, festivaliams. Užsakyti žiebtuvėlius labai paprasta: užsakymai vyksta internetu arba telefonu. Internetiniame kataloge esame sukaupę virš 3000 prekių, radę patikusią prekę, dešinėje rasite užklausos formą, patikslinkite koks kiekis žiebtuvėlių Jus domina, kelių spalvų Jūsų logotipas, ar spauda (graviravimas) bus dedamas tik vienoje pusėje ar iš apiejų pusių, parašykite pageidaujamą dekoravimo būdą, jei nežinote ne bėda, Jums patars profesionalūs Mako reklama vadybininkai, būtinai parašykite terminą, iki kada turime Jums atiduoti pagamintą produkciją, TEISINGAI užpildykite el. pašto, vardo ir kontaktinio telefono laukelius, kad mūsų vadybininkai galėtų, kaip galima greičiau su Jumis susisiekt. 

Žiebtuvėliai

Yra 37 prekės(-ių).